İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Burada yediğin ekmek haram zıkkım olsun..Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın...bir tane olumlu bir şey mi yaptın la adi herif...

>:( >:( >:( >:( >:( >:(

Kais

YaşarDoğu

11 Nisan 2010, 19:23:08 #92 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 09:57:26 samsuni
Sen sırf o kocag.tünü eritmek ve yazın mersinde plajda dolaşmak için gelmişssin buraya.

beşnumara

bu ilhan bankasyada ancak mersinde oynar.o da düşeceğine göre seneye bankasyada değil.bankasyaya çıkmak isteyen kulüpler sıraya girer ilhanı almak için.

Burak

ya bu kadar faydasız bir futbolcu görmedim bu yaşa kadar nasıl top oynattılar sana yaaa şaka gibi

gozgoz yýlmaz

Bu bölümde futbolcularla ilgili yorum yapılıyor ancak ben ilhan ummak denen şahsiyetin futbolcu olduğuna bile inanmadığım için yorum yapmak istemiyorum...

ali ihsan

11 Nisan 2010, 21:45:30 #96 Son düzenlenme: 12 Nisan 2010, 09:58:02 samsuni
 İnce ince Yasemince'deki Gülazer gibi aynı. dibini kaldırmaktan aciz ...

mehmet yılmaz

bu İlhan Ummak merakı, inadı nedendir bilemiyorum. Geldiğinden beri bırakın iyiyi vasat oynadığı bir maç bile yok İlhan'ın. Futbolunun son demlerinde biraz daha para kazanmak amacının dışında kafasında pek bir şey de yok gibi. Bitmiş, tükenmiş bir futbolcu profili. Hani yaşı genç olsa belki sabredilebilir ama uzun vadede hiçbir işimize yaramaz! Nitekim tribünler müşterek bir düşünceyi onun oyundan çıkışı sırasında tepkisiyle gösterdi.

kaptan 55

değil seni ilk 11'e koymayı sahada top toplayıcıların kadrosuna bile almam.mazallah top önünden taç'a falan çıkar topu oyuna sokman bile dakikalar sürer senin.

Kodalak

ilhan ummakla oyuna başlamak demek 10 kişi oynamak demek , takımın kondüsyonun 60.dakikalarda tükenmesi demek,defanstan dönen topları ayağına aldığında kontra yakalanma oranımız %100 demek.Şimdi ilhan denilen müsvette ayağına topu aldığında Turgut sağ yada sola koşu yapıyor ama ilhan topu olumlu kullanamadığı için sadece yorulmakla kalıyor Turgut ve 70 de nefesi tükeniyor,cabası bu müsvette topu kaybedince topu çalmak için Murat ve Turgay'da defansa yardıma koşuyor onlarında nefesi tükeniyor tam bu dakikalarda.Yani adamın oynaması bizim 60.dakikadan itibaren 8-9 kişi oynamamıza sebeb oluyor.

Bunu oynatacaksın ama ne zaman,karşı takımda bir adam vardır Messi gibi dağıtır bizim defansı,hallaç pamuğuna çevirir,heh işte o zaman alırsın oyuna dersin gir git adamı bitir sakatla oyundan çıksın sende "kırmızı"ye sende atıl.Bunu anca böyle oynatcan.

Bu müsvetteyi futbolcu diye oynatmak akıl kârı değil....

babasamsunlu

İlhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnn..
Bir dahaki maçta oynarsan sana özel beste yapacam... İlhaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnn  >:( >:( >:( >:( >:(

babasamsunlu

İlhan için artı bir parantez açmak istiyorum..Şimdi biz şeş keza yıllar önce olduğu gibi mersin ile düşmeme mücadelesine girersek son hafta....Ve bu maçlarda yine İlhan 11 de başlarsa ve kötü pardon berbat oyunlarını oynarsa ne olacak..MERSİNDEKİ MAÇTA HATIRLAYIN ATTIĞIMIZ GOLLERDEN SONRA HİÇ SEVİNMEMİŞTİ ZATI MUHTEREM..

Ben bu saatten sonra İlhanın asla takımda tutulmaması gerektiğini.Aslında bu saate kadarda tutulmalıydı ya olan oldu artık..Hocanın aklını başına alması ve güvendiği adamın kim olduğunu iyi bilmesi gerekir..

beşnumara

ilhandan bir şeyler ummak çok saçma. kör müsün hocaaaa

Ollivanders

ilhandan UMMAK yada UMMAMAK butun Mesele BU ! Umarım anlarsın Huseyin hoca

celebi

ünlü düşünür selimartes ;)