İlhan Ummak (Elazığspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 03 Eylül 2009, 01:16:52

« önceki - sonraki »

Kaya

Topu kullanmayı çok seviyor hiç ilk topla çıktığını görmedim bek oynadığında da bu takıma büyük zarar veriyor.Sol açıkta da yer bulamayacağı kesin gözüküyor o zaman yararlanamadan para vereceğimiz(para da yok) oyuncuların başında.İnşallah düzelirde bekte faydalı olur.

sadece55

İlhan ummak aslında kariyer olarak iyi bir futbolcu ama birkaç sezondur düşüşte inşallah biraz olsun katkı sağlar bize...

#BAFRALI#

Buda futbolcu işte hehheh
makara yapıyorlar bizle

kuzey55

bitmiş bir futbolcu devre arası gönderilmeli.

atakan

emekli olmaya gelmiş bize.ssk primlerim yatsın hesabı:)

babasamsunlu

İlhan hiçde umduğumuz gibi çıkmadı...bu ucuz kırmızı karttan sonra  yönetimin tavrını gerçekten merak ediyoruım...acaba sezon başındaki kırmızı kart uygulamalarını tekrarlayacaklarmı ??

Jnr.Serkan

sezon başında çok şey beklediğimiz ama artık hiçbirşey beklemediğimiz oyuncumuz ???

berusa55

Tecrübeli sandığımız ama daha ilk yarıda iki sarı görerek takımını 10 kişi bırakmayı becerebilen oyuncumuz!

Kaptan

23 Kasım 2009, 15:51:01 #53 Son düzenlenme: 23 Kasım 2009, 15:51:23 Kaptan
ismini ilk duydugumuzda ümitlendiğimiz, lakin gördüğümüzde kurbanlık tosun dediğimiz futbolcumuz...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Kaptan - 23 Kasım 2009, 15:51:01
ismini ilk duydugumuzda ümitlendiğimiz, lakin gördüğümüzde kurbanlık tosun dediğimiz futbolcumuz...

HAHAHAHA :):) en güzeli buydu...gündeme uygun gövdesine uygun :):):)

KocumVolkan

KAMYON ! futbolcu müsfettesi..

cem 55

ya sen nasıl futbolcu olmuşsun kaç sene 1.ligde oynamışsın sana nasıl katlanmışlar hayret insanın aklı almıyo senden çok var be arkadaşım mahalle aralarında bi insan futboldan bu kadar mı bi haber olur bu hocada sana şans verip duruyo ya onun da aklından şüphe ediyorum zaten.

Ölümüne_Samsunspor

bana göre ilhan'da bugun iyi oynayanlar arasında ben futbolcularımızı suç bulmuyorum bütün suç ib.ne hakemindir..

gozgoz yýlmaz

ilhan yumak tecrübeli dedik ama ilk devrenin son anlarındaki o pası neydi öyle? üç-beş kuruşu kazanıp gitmeye gelmiş Samsuna. konya maçında da bekleneni veremedi.

kaptan 55

senden de bişeyler ummak hataymış...