1 maç saha Kapatma cezası aldık ( MİY maçı Ordu'da...)

Başlatan since1965, 27 Ağustos 2009, 19:53:46

« önceki - sonraki »

şimşek_55

Sımdı bu Mersın taraftarı Adanaya 5000 kısı  gıtsınlerde  bu kadar olaydan  sonra kac kısı gerı doner  acaba merak edıyorum. Ne geregı var kavganın, bırbırıne  satasmanın . Mac oynandı bıttı arkadas ne geregı var

kaan

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 29 Ağustos 2009, 21:42:07
mersin bursa dan emo isimli kamerunlu futbolcu ile anlaştı...
ayrıca kendisine samsun maçına özel gol başına 2000 dolar prim sözü verdiler...

Abi bunun mantığı ne herkes bize sataşıyor  :-\

MİY hava topçu piyade çıktı 300 kişi dedi saydım tek tek 100 kişi yok 100 kişi 3 otobüs rahat rahat gelmişler rahatlarına düşkün adamlar yav ;D

ardam55

SAMSUNSPOR-mersin idman yurdu maçı ordu 19 eylüle verilmiş arkadaşlar kaynak tff resmi sitesi

Sadece Samsunspor

AlıntıVolkan ve Burhan'a tarihi ceza

Samsunspor-Karabükspor maçının 88'inci dakikasında kırmızı kart görerek oyandan atılan futbolcular Burhan Coşkun ve Volkan Çekiç'e tarihi bir ceza kesildi. Kırmızı-Beyazlı Yönetim, Futbol Disiplin Talimatnamesi gereğince direk kırmızı kart gören Burhan'a 56 bin TL, ikinci sarıdan kırmızı kart gören Volkan'a ise 38 bin TL ceza kesti. Her iki futbolcunun da cezalarda indirime gidilmesi için TFF'ye başvuracağı öğrenildi.

Bu nasıl iş yaa, yönetimle futbolcu kendi arasında halledemiyor mu sorunları

kuzey55

şimdi gel de bu adamlardan verim bekle...cezanın da bir sınırı var.

Mert

Yok arkadaş biz daha kendi iç sorunlarımızı halledemiyoruz kaldıki transferlerden medet umacağız.Şimdi bu adamlar maçta canla başla oynayacaklar öyle mi ?

CriminaL

kazan kaynar böyle devam ederlerse..

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 01 Eylül 2009, 14:10:02
Aldıkları paranın 1/5'ini cezaya vermişler , kesinlikle çok fazla ..
sezonun ilk maçından böyle ceza yerlerse örnek olur bu ceza diğerlerine. verdikleri cezanın arkasındayım.böyle ceza vereceksin ki bak nasıl adam oluyorlar.

supernatural_55

ceza verilmesi taraftarıydm ama bence de fazla zaten adam ne alıyo ki 10bin ver tamam yani maksat hatasını anlasın adamlar.bazen cezalar ters tepebilir de eğer adil olmazsa...

supernatural_55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 01 Eylül 2009, 14:53:51
Bence Burhan'ın maliyetini düşürmek için verilmiş bir ceza .. Burhan'a kapı açık denmek isteniyor ..

Büyük ihtimal öyle ama Burhanın da gideceğini hiç sanmıyorum ya pat diye gönderme falan olup da tff.yle bi sorun da ordan çıkmaz inşallah malum burhan bu..

ali ihsan

Bu ceza yapılan transferlerden sonra artık size ihtiyacımız yok demektir bana göre.

Ayrıca böyle ceza veriliyorsa,topçunun parasını da zamanında tıkır tıkır vereceksin.

CriminaL

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 01 Eylül 2009, 16:06:51
Bu ceza yapılan transferlerden sonra artık size ihtiyacımız yok demektir bana göre.

Ayrıca böyle ceza veriliyorsa,topçunun parasını da zamanında tıkır tıkır vereceksin.

celebi

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 01 Eylül 2009, 16:06:51

berusa55

AlıntıMersin maçı Ordu'da

Sezonun açılış maçında oynanan Kardemir Karabükspor karşılaşmasının son dakikalarında taraftarların sahaya fırlattıkları koltuklar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından bir maç saha kapatma cezasına çarptırılan Samsunspor'un hafta sonu oynayacağı Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının yeri de büyük ölçüde netleşti. PFDK'nın kararını bozmak adına tahkime itiraz dilekçesi veren Samsunspor'un, kararın devamlılığı durumunda Mersin maçını Ordu 19 Eylül Stadı'na aldırmak için çalıştığı öğrenildi.

Kaynak

Yönetim cezaya itiraz etmeyi ihmal etmemiş Allah'tan. Umarız Tahkim Kurulu yanlıştan döner ve maçımızı evimizde oynarız. Olmadı Pazar günü Ordu'dayız.

5BrK5

gelen adamların burhandan iyi olduğu ne malüm ki yönetim amatörlüğünü her yerde gösreriyor. .