Son Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 0-1 Diyarbakır

Başlatan kral55, 25 Mayıs 2005, 00:18:32

« önceki - sonraki »

lucapicola

bu maç bizim açımızdan çok önemli değil. diyarbakır saldıracak. bizden en az beraberlik alabileceğini düşünüyorum. yenebilirler de. umarım yanılırım..

timofte

AlıntıKAZANMAK İÇİN OYNAYACAĞIZ..
Samsunspor Başkan Vekili Refik Moral, cumartesi günü oynayacakları Diyarbakırspor karşılaşmasında galibiyeti hedefleyen bir oyun sergileyeceklerini söyledi. Rakiplerinin küme düşme potasında yer aldığını ancak bu durumun kendilerini ilgilendirmediğini ifade eden Başkan Vekili Moral, "40 yıllık onurlu ve şerefli mazimize leke sürdürmeyecek şekilde sahada mücadelemizi vereceğiz" dedi.Herhangi bir dedikoduya mahal vermeden Samsunspor'a yakışan bir kimlikle sahada savaşacaklarını dile getiren Moral, "Samsunspor olarak bütün kulüplere uzaklığımız aynı mesafededir. Diyarbakır maçı da bizim için normal bir karşılaşma olacaktır. Seyircimiz önünde oynayacağımız sezonun son maçında finali güzel bir sonuçla yapmak istiyoruz. Bunu da başaracağız" diye konuştu.Sakat ve cezalı futbolcularının çokluğuna rağmen sahaya 11 kişi çıkacaklarını hatırlatan Başkan Vekili Moral, "Samsunspor forması giyen bütün sporcularımıza güvenimiz sonsuzdur. İnşallah güzel bir futbolla birlikte üç puan bizim olur. Bu arada taraftarlarımızdan bu son maçta stada gelerek takımlarına destek vermelerini istiyoruz" dedi.

2.başkanın vermiş olduğu bu mesajı kazanacağımızın bir göstergesi olarak görüyorum. Samsunspor hem tüm Türkiye'nin kendisinden galibiyet beklediği bir maçı kazanmış olacak, hem de taraftarına galibiyetle veda edecek inşallah..

Bafralı

Sakarya için niye oynayalım ki? Ligde kalıp kalmamasından bize ne.Kim düşerse düşsün.Orduspor falan olsa anlayacam da.
Maç şike iddialarına konu olabilecek bi maç. Öncelikle adımızı kirletmemeliyiz.
Bu sene kısıtlı bi kadromuz vardı. Bu maçta öncelikle seneye düşünmediğimiz isimler oynamamalı(serkan gibi galiba seneye olmayacak).Kalede kesinlikle kerem derim. Trabzon maçında iyiydi. Düzelme sinyalleri bu maçta da verecek mi ona bakmalıyız.
oyuna da sonradan bu sene fırsat bulamayan forvet erkan ve ertan girmeli.Bi de 17 yaş avrupa şampiyonu kadro da yer alan emre.
Yani hem "samsun yattı" dedirtmemeliyiz hem de gençlere oynama imkanı tanımalıyız.

Rentboy

Sn.Refik Moral'ın konuşması çok hoş olmuş.Kendisini tanıyorum.Yazının başında ismini gördüğüm zaman bu tarz bir konuşma olacağını sezdim.
Evet arkadaşlar Samsunspor her takıma aynı uzaklıktadır.Biz onurumuzla şerefimizle mücadele edelim.Presij maçı bir bakıma.Şike olayları bizden uzak olsun.Şanlı tarihimize yakışmaz böyle şeyler...

timofte

Bugün Cumartesi, Samsunsporumuz sezonun son maçında 19 Mayıs stadında düşme potasındaki Diyarbakırspor'u ağırlayacak. Yönetimin son maçta taraftarın tribünleri doldurması beklentisi var. Bu yolda mesajlar verdiler. Bakalım bu defa olsun stad dolsun diye umut ediyoruz. Ama gelen taraftarlara da takımın galibiyet hediye etmesi gerek. İddaa'da Samsunspor'un galibiyetine hakaret edercesine 3.30 oran vermilşler, yani kazanacağımıza inanmıyorlar. Herkesi utandırmamızı ve Samsunsporumuza yakışır bir sonuçla sahadan ayrılmamızı diliyorum bugün.

curva55

Zaten bugün takımın desteğe ihtiyacı olucak.Oturan adamlarda bağımadığına göre önemli olan grupları sağlam olması.İnşallh şirinleri eskisi gibi görürüz.

Rentboy

yirmiuc

yirmiuc

Rentboy

yirmiuc

Fecr_55

Allah bin kere kahretsin..yenemedik..icim agliyor..diyarin dü$mesi gerekti..olmadi
ve ne yazik ki sakarya dü$tü..malatya kom$usuna yardim etti, biz ise destek verdik..nolomaz gercekten sinir fi$kiriyor beynimden..üzgünüm..

yirmiuc

sejoe

Fazla söze gerek yok.Bugünkü futbolu izledikçe samsunsporluluğumdan utandım.Bu utancı yaşatan ve samsunsporumuzun adını lekeleyenlere yazıklar olsun.

yirmiuc