5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

turgay bildiğimiz turgay.
futbolunda gram ilerleme yok.
turgay iki stoperin arasına giriyo.birinden alıp diğerine veriyo.
böyle yapacağına çık ordan stoperler kendı aralarında paslaşsın.
bir de hiç bir zaman son topu kullanmaya kalkma rica ediyorum. al_sana

Jnr.Serkan

Tam bir kaptan görevi veriyor.Takımla saha içerisinde konuşuyor sürekli telkinde bulunuyor.Takımda birisine faul yaptığında hemen olay yerine gidip hakemi baskı altına alıyor rakibe tepki gösteriyor.Bir kaptanda olması gereken her özellik var.Beni için artık turgay bu takımın gerrard'ı dır

kuzeycity

Turgayın belki yetenek olarak katkısı tartışılır ama takım olmak istiyorsanız elinizde Turgay olması gerekiyor bana göre

kumköylü ahmet

hic katamamis uzerine ama yakisiyor be abi bizim takima seviyorum seni turgay`im

celebi

Alıntı yapılan: muhalif - 26 Ağustos 2012, 12:36:55
turgay bildiğimiz turgay.
futbolunda gram ilerleme yok.
turgay iki stoperin arasına giriyo.birinden alıp diğerine veriyo.
böyle yapacağına çık ordan stoperler kendı aralarında paslaşsın.
bir de hiç bir zaman son topu kullanmaya kalkma rica ediyorum. al_sana :)

Katilmiyorum :)

Sercan

Turgay futbol olarak yine aynı ama bu sefer kaptanlık görevini çok iyi benimsemiş. Sürekli oyuncuları uyarıyor ve takımı harekete geçiriyor..

celebi

orhan

adam gibi adamsın turgay kaptanlık sana çok yakışıyor sahanın içinde hocanın eli gibisin adeta aynen devam

samuray

kim ne derse desin belki yetenekleri kısıtlı ama takım için oynuyor canla başla mücadele ediyor

kumköylü ahmet

2.yari nerdeydin turgay ama neden bilmiyorum sana kizamiyorumda 55 formanin hakkini daha iyi vereceginede inaniyoru. insallah daha iyi olursun kaptan

5trawberry

ahmetsefa55

cembaba

İkinci yarının başında hemen Nsumbu girer diye düşünmüştüm Kaptan'ın yerine. Çünkü gerçekten çok düştük. Sağlık olsun.

ugurozkan

ön liberodan çok üçüncü stoperimiz gibi oynuyor. çok fazla geri yaslanınca önünde oynayanlar da geri çekilmek zorunda kalıyor.
n'sumbu form tutunca as takımda oynayamaz.