5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Serkan

yazık lan umutlarımızı şöyle ruhsuz topçulara teslim etmişiz.

Jnr.Serkan

Sadece Samsunspor

kaptanlık elinden alınsın dicem ama şimdi onuda yaparsak hepten moral olarakta gider diyede korkmuyor değilim.

kuzey55

bu takımda ancak yedek olursun

red_white

Ollivanders

38 lik rivaldo senden daha çok koşar ve bunun yanında bize maç kazandırır.

Turuncu

Kaya

Birileri sayesinde oynuyor denildiğinde inanmak istememiştim ama futbolla uzaktan yakından alakası olmayan bir oyuncu olduğun için futbol dışı nedenlerin kaptan olrak ilk 11 çıkmana sebep olduğuna artık eminim... >:(

oguz_5528

Hocaaaa...!!! sende anladın artık turgay'ın iş yapmadığını hadi beeee yedeğe çek şu esnaf görünümlü futbolcuyu :)

55.hakan

Alıntı yapılan: uçarlı - 13 Şubat 2011, 12:49:15
bence ersinin yerinde oynatılsın ersin bizi o maçta bir adam eksik oynatır.
bu yüzden ya turgay yada hakan koçarslan gibi hareketlilerin oynaması iyi olur.
Hakan Koçarslan'ın Türkiye ve bilimum dünya liglerinde yeri yok bence.Karate takımları hariç.

epçeli köylü

Turgayın işi bitmiş. Yedek kalması gerekir ve başka bir takım kaptanımız olmalı.

kumköylü ahmet

2 tane komik hareketi vardi 1. topun ustunde atlamasi cok amatorce belli ederek yapdi 2.ise foul bekledigi pozisyon ikisinede cok guldum yaa..sene sonunda seni kaptan yapan kalpara vercez biletleriniz samsunspor.bizden.

mehmet yılmaz

19 Şubat 2011, 22:16:30 #207 Son düzenlenme: 19 Şubat 2011, 22:39:24 samsuni
Son derece iyi niyetli ama son derece yetersiz oyununu Bolu deplasmanında da sürdürdü.

emre

Mehmet abiye katılıyorum.Alternatifi olmadığı için oynuyor.Adam gibi bir takım kuracaksan bu mevkiyede transfer yapacaktın.

celebi

iyi niyetli fakat olmuyor bazı şeyler