Unutulmayan maçlar ..

Başlatan timofte, 17 Mayıs 2005, 09:41:28

« önceki - sonraki »

samet

samsun-bursa maçı 2003 yılıydı galiba sinanın attığı golle 1-0 yenmiştik..o maça çarşamba ordubaşı köyünden 2.5 saat yol yürüyerek gelmiştik samsuna geldiğimizde her tarafı sel almıştı...ayakkabılarımızı çıkarıp çıplak ayakla yürümüştük bu maçı da unutamam...

SÖÐÜTLÜBAHELÝLER

GEÇEN SENE TÜRK TELEKOM MAÇI BÖYLE BİŞEY YOK YA ADAMLAR BİZİM YAN SAHA GİBİ STADDA BİZE TARİHİ FARK ATTI O GÜN O KADAR UTANDIM Kİ KENDİMDEN SAMSUNSPORLULUĞUMDAN BİRÇOK DEPLASMANAGİTTİM AMA BÖYLE Bİ STAD YOK YA ADAMLAR LOJMANIN İÇİNE STAD YAPMIŞLAR.

ali ihsan

7-8 yaşlarındaydım.Babam ilk defa beni maça götürmüştü.Eski statta Altay ile oynuyorduk.Tanjunun biri klasik sağ ayak içi plasesi,diğeride enfes yarım volesiyle 2-0 galip geldik.Kalede Fatih Uraz,Emin,Rıfat,Muzaffer,Tanju hepsi sahadaydı.O kadroyu birarada canlı seyretmenin keyfine o zamanlar varamayacak kadar küçüktüm ama galiba o maçla Samsunsporlu oldum.Kazadan 1 kaç yıl önceydi galiba.Bunca yıl geçti goller hala hafızamda.Sağolasın baba.

ali ihsan

Birde İstanbulspor maçı var.İlk yarı 3-0 önde kapattık.2,yarı salenko ve saffet attı bizim allum içeri almıştı 4 tane.Uzatmalarda serkanın golüyle maç 4-4 berabere bitmişti ama 4-0 yenilmişiz gibi hüzün kaplamıştı içimi.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 07 Mart 2008, 01:23:23
Birde İstanbulspor maçı var.İlk yarı 3-0 önde kapattık.2,yarı salenko ve saffet attı bizim allum içeri almıştı 4 tane.Uzatmalarda serkanın golüyle maç 4-4 berabere bitmişti ama 4-0 yenilmişiz gibi hüzün kaplamıştı içimi.

ordu maçı gibi 4-0  oldu  daha sonra 4-1 , 4-2 , 4-3  ve öyle gitti

ali ihsan

Avni Akere gitmiştim 1996 yılıydı galiba abim orada üniversitede okuyordu.Samsun taraftarına yer ayrılmadığı için mecburen maratonda seyrettik maçı.Maç öncesi bir grup trabzonspor taraftarı Samsunsporu tribüne çağıralım kardeş takım nede olsa dediler,bende tabi onlara destek çıktım çağıralım diye ama diğer gruplar baskın çıkınca Samsunsporu alkışlamak hayal oldu.Hami nin penaltı golüyle 1-0 yenildik bayağıda iyi top oynadık.Maçtan sonra otogarda tranzonsporlularla biraz atıştık ama mevzu büyümedi neyseki yanıma orada olan 1-2 Samsunlu geldi.Postu deldirmekte var sonuçta.

ali ihsan

Alıntı yapılan: 16 SS 1965 - 07 Mart 2008, 01:26:29
ordu maçı gibi 4-0  oldu  daha sonra 4-1 , 4-2 , 4-3  ve öyle gitti

3-0 öne geçtik ilk yarı.2.yarı 4-3 onlar öne geçti,son dakikalarda Serkan attı beraberliği kurtardık.Adım gibi eminim dostum.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 07 Mart 2008, 01:32:35
3-0 öne geçtik ilk yarı.2.yarı 4-3 onlar öne geçti,son dakikalarda Serkan attı beraberliği kurtardık.Adım gibi eminim dostum.

biz 4-0 öndeydik ilk yarının son dakikalarında ordu gol attı ilk yarı 4-1 bitti 

jean

samsun-Trabzon maciydi ramazan ayiydi annem izin vermemisti kucugum diye maca gitmeme o zamanlar hala memleketteydim tam eve gidiyorduk baktim amcal geliyor dedi hadi maca maca gittik cok kalabalikti ilk yari giremedim stada sira gelmedi biz sirayadan cenk atti 1-0 strada girdim 2-0 oldu ikinci yari baslayinca attilar hemen son dk lere dogru ercan kirmizi kart gordu penalti verdiler lazlara dedim aha giti 3 puan ogun atti hakem ercan cikmadi sahadan diye tekrarlatti bu sefer allum buker kurtardi mactan sonra balik almistik adam yari fiyatina vermisti bize samsun yendi diye

veis

yine malatya ve yine biz.küme düşmeme maçımız ilk yarıyı 1.0 bitmiş ve serkan karababa(altaydan almışdık)kırmızı kartla oyun dışı kalmışdı atmosfer süperdi ve sahneye büyük kaptan ercan çıkmışdı ve ceza sahası dışında yarım voleyle samsunuma hayat verdi.ayagım kırıkdı alçılıydı ve ben oayakla nasıl fırlamışım havaya halen unutamam.

jean

o mac tan sonra fransaya geldim turkiyede yasadigim surece gittigim en son macti simdi izinlerde denk gelirse geliyorum o macta aglamistim golden sonra

samsun155

yaman55

meşhur arkayı fenerleyelim muhabbetinden  ;D

samsun155

Ne MuTLU SaMSuN'LuYuM SaMSuNSPoR'LuYuM DiYeNE !!!Ne MuTLU SaMSuN'LuYuM SaMSuNSPoR'LuYuM DiYeNE !!!

samsun155

SaMSuNSPoRuM BeNiMM BiRiCiK SeVGiLiM SöYLe SeNdEN BaŞka KiMiM VaR BeNiM