Samsunspor.biz roportajlar ve portreler bölümü sizin sorularınız

Başlatan **KaR6**, 14 Haziran 2009, 14:37:34

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Arkadaşlar, yazın gelmesiyle birlikte yenilenen sitemizi zenginleştirmek ve gelecek nesillere kaynak bırakabilmek amacıyla elimizden geldiğince ve fırsat buldukca gerek eski futbolcularımız ile gerek eski yöneticilerimizle, fırsatımız olursa şimdiki isimlerle röportajlar yapacağız.

Bunun önemini geçen günlerde Mehmet Abimizin Rıfat Benli ile yaptıgı roportajda görduk ki her bir kelimleri bizler için altın değerinde oluyor.

Daha önce de belirttiğim üzere yapacagım roportajlarda sizlerin de merak ettiklerinize ışık tutmak amacıyla sizlerden sorular alacagım. Uygun olanlar sorulacak ve bir nebze olsun merakımızı gidermeye calısacagız.

Bu gece itibariyle Samsuna gelmem nedeniyle, ilk olarak Emin Kar ile röportaj yapmayı düşünüyorum. Her yeni röportajı yapmadan önce buradan duyuracagım ve sorularınızı talep edeceğim. Şimdi önumuzde ki bir iki gün boyunca ilk konugumuzla ilgili soruları bekliyorum.. Bir hafta içinde de Ana Sayfa da roportajımız yayımlanır sanırım..

Hepinize şimdiden teşekkürler..

sadece55

Oğlundan memnunmu sorabilirmisin? Şaka bir yana tebrikler güzel işler çıkarıyorsunuz. Soru olarakta Futbolu bıraktıktan sonra niçin Trabzonda değilde samsunda yaşadı? Ayrıca Klübün ona karşı vefasını sorabilirsen sevinirim mustafa saygılarımla kolay gelsin

kaan

Şehirdeki istanbullulaşmanın nedenleri olarak neyi görüyor?

Ne gibi önlemler alınabilir bu zihniyetin doğru yolu bulması için biz Samsunsporluların yapması gerekenler neler?

2 Soru sordum ama sakıncası yok abi umarım.

Şimdiden teşekkürler.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Samsunsporumuzun su anda ki durumunu sadece ekonomik nedenlere baglamak dogrumu acaba?eger oyleyse,yapilan  ve yapilacak yanlislarin bahanesi hep parasizlikmi olacak?

mehmet yılmaz

Samsunspor tarihinin en iyi 11'inde yer alması nasıl bir duygu?

Bir de İstanbul'daki kitap gecesiyle ilgili düşüncelerini -sakin kafayla :) - alabilir miyim? Neler düşündü? Neler hissetti?

Kodalak

Gerçekte kulübün içinde neler olduğunu?
Kulüpteki bu dağınıklığın sebebini?
Şehiri yönetenlerin ilgisizliğinin idarecilerin önyargısımı yoksa şehri idare edenlerin kulübü yönetmiş ve hala yöneten yöneticilere  güven duyulmamasımı ve nedenleri?
Eski yöneticilerin şu anki mevcut durumun (ekonomik kriz,borçlar,temlikler)neresinde oldukları?

red_white

süper bir düşünce gerekli soruları arkadaşlar yöneltmiş merakla bekliyorum

**KaR6**

sanırım bu kadar arkadaslar sorularınız, tesekkur ederim tekrar.. Emin Kar dosyasını şimdilik kapatıyoruz, bir daha ki röporajım Ercan Kol veya Tanju Colak ile olacak şimdiden alabiliriz soruları..

Ertuğrul Sağlam

Benim bildiğim Kaptan Emin'in maç günü Samsunspor'dan daha önemli işi olmaz.

Eskisi gibi maçlarda çok sık göremiyoruz sendemi pes ettin Emin abi

**KaR6**

Bir daha ki ropörtajın Tanju Çolak ile olması kesinleşti. Cok önemsenmiyor gerçi yaptıklarım ama olur da adaba uygun sorularınız varsa kendisine buradan yazabilirsiniz. Haftaya kadar süremiz var..

ali ihsan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Haziran 2009, 22:20:16
Bir daha ki ropörtajın Tanju Çolak ile olması kesinleşti. Cok önemsenmiyor gerçi yaptıklarım ama olur da adaba uygun sorularınız varsa kendisine buradan yazabilirsiniz. Haftaya kadar süremiz var..

Kendi adıma söyleyeyim Mustafa.Yaptıklarını önemsiyorum lakin şu son günlerdeki gelişmeler tadımı tuzumu kaçırdı,keyifsiz ve bıkkın ve en önemlisi umutsuz bir ruh haline büründüm.lakin sen bize bakma belki bu ölü toprağını sayende atarız üzerimizden ...

**KaR6**

valla abi, biz de kabugumuza cekilirsek bu takımın sonu gelmiş demektir. Yaklaşık 3.5 saattir bu roportajla ugrasıyorum ve tek düşündüğüm şey 20 yıl sonra eğer hala Samsunsporlu kaldıysa ve o zamanları merak edip araştırma yaparken bu roportaja rastladıgında Allah razı olsun demesiydi..

şimdi kim ne demiş pek umrumda değil aslına bakarsan, dikkat cekmek olsaydı amacım yzy ye veya yonetime hakaret içeren baslık acardım..

benim de maddi gücüm yok ve eleştiri hakkım olması için Samsunsporluluk adına bu yolu sectim, sırf konusuyo olmamak için.. gerisi pek problem değil.. kimse soru sormasa da ben calısır kendi sorularımı cıkarır roportajımı yaparım zaten, sorun yok..

ali ihsan

Tanju Çolak'a sorular :

- Samsunspor'dan ayrılış hikayesi nedir ?
-Samsun'a geldiğinde ben Samsun'un askeriyim derken neden ulusal medyada Gs liğini ön plana çıkarıp Samsunspor'a mesafeli duruyor .
-Samsunspor'a teknik adam olamamasında ki sebepler ona göre nelerdir? Kendisinde hata buluyor mu ?
-Onu Türk futboluna kazandıran Samsunspor'a borcunu ödediğini düşünüyormu ?

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Haziran 2009, 22:20:16
sen yapmaya devam et kardeşim zevkle okuyoruz

55.hakan

benden de 2 soru
1-tanju başka ortamlara girdiğinde neden samsunluyum samsunsporluyum demeye çekiniyor?
2-gs ile olan o kritik maçımızdaki söylentiler konusundaki görüşleri neler?