SAMSUN BASKET - Mersin B.Ş.B.

Başlatan berusa55, 09 Mart 2009, 19:41:52

« önceki - sonraki »

salon55

erdo ya teşekkürler kısaca anlatmış olayı yenelim mersiniki final şansımız yüksek olsun.ama unutmayalımki en az fener maçı kadar desteğe ihtiyacı var bu takımın

jean

alisak sahane olur umarim son iki mactaki gibi persformans dusuklugu yasamayiz

Akyol

pazar günü mersin maçında salonumuz yine full dolacaktır bu maçı kesin alırız ve ikinciliğimiz garantilenir.

BekiRcaN_5s

bu maç kesin diğer maçlarda yorgundular ama bu maçta banko SBK ;)

ugrass

Alıntı yapılan: ßqRcN_5s - 12 Mart 2009, 22:37:35
bu maç kesin diğer maçlarda yorgundular ama bu maçta banko SBK ;)

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Mart 2009, 22:48:55
SBK'da büyük kriz

Pazar günü Mersin Büyükşehir Belediyesi ile önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Kırmızı- Beyazlılar'da bazı yerli oyuncular alacakların ödenmediği için protesto başlattı. Yönetim para bulmak için büyük çaba sarfederken, şehirde sahipsizlikten yakındılar.

İDMANA ÇIKMADILAR
Samsun Basketbol Kulübü'nde Mersin Büyükşehir Belediyesi maçı öncesi büyük kriz. Takımda bulunan bazı önemli yerli oyuncular paralarını alamadıklarını öne sürerek protesto başlattı. Dün antrenmana çıkmak istemeyen oyuncular bir anlamda isyan başlatırken, yönetim para bulup oyuncuların alacaklarını ödemek için büyük çaba sarfediyor.

YA MAÇA YANSIRSA
Yönetim şehirdeki sahipsizlikten yakınırken, teknik ekip de bu durumun hafta sonu oynanacak Mersin Büyükşehir Belediyesi maçına yansımasından dolayı çok korkuyor. Ligin en önemli maçlarından birisi olan Mersin maçı kaybedildiği takdirde SBK, ligi 3. sırada tamamlayıp play-off eşleşmeleri açısından büyük bir avantaj kaybedecek.

TARAFTAR ERDİŞELİ
SBK'daki bu gelişmelerden haberden olan taraftarlar ise çok endişeli. Taraftarlar arasında, "Samsunspor'a sahip çıkmayanların yeni adresi Samsun Basketbol Kulübü mü? Neden takımlarımıza sahip çıkılmıyor. Şehrin ileri gelenlerinin bizleri üzmeye ne hakkı var. Şehrin ileri gelenlerini Samsunspor ve SBK konusunda göreve çağırıyoruz" yorumu yapılıyor.

off bi bu eksikti yaaaa...

jean

gec kalmislar sene basindan beri sikinti var zaten

BekiRcaN_5s

evet ama birçok firma da yönetime girdi hiçmi yardımları olmadı..

ugrass

tek güzel giden SBK ' mız vardı... oda bitmesin..  :-[

BekiRcaN_5s

berusa55

Son maçlardaki düşüşün nedeni anlaşıldı.

ramcQ_55

PARANIN GÖZÜ KÖR OLSUN BEEE

cgr

ben diyorum ki siteden maca gidicek arkadaslarla bulusalım oyle gidelim SBK macına... ? en azından birlk beraberlik olur...

yaman55

güzel olur rizeye gidemezsem bende gelirim