31.Hafta: Beşiktaş:2 SAMSUNSPORUMUZ:0

Başlatan timofte, 01 Mayıs 2005, 12:24:06

« önceki - sonraki »

timofte

belki biraz erken oldu ama beş oyuncumuzun kardodışı kalmasının bedelini ödediğimiz ilk yarıdaki yenilginin de rövanşı olması bakımından  önem verdiğimiz bir maç.
inşallah kazanan samsunspor olur. ancak benim skor tahminim: 0-0

bu arada aşağıdaki adresteki kim kazanır sorusunda samsunspora destek verelim

http://www.ntvmsnbc.com/modules/sportable/livescore/default.asp

Fecr_55

tahminim
2-2...ama in$allah yeneriz...

Sioux

bu maçta galip gelmek çok önemli. özellikle de inönüde hiç iyi karşılanmayacağız.
geçen sezon dört çektiğimiz ve bunların haftalarca ağladığı ve hatta halen ağlamaya devam ettikleri maçtan sonra ilk kez istanbula gidiyoruz. tümer şerefsizi yine çok hırslı oynayacak. gol yiyeceksek de bu kendini bilmez geçmişine söven insan müsveddesinden yemeyelim. ama gel gör ki kalede iki tane allahlık adamdan başka bir alternatif yok.
açıkçası umutsuzum bu maçtan..
ama duruma göre istanbula gidebilirim. bu maçta sağlam tribünümüz olmasını istiyorum inönüde. istanbuldaki samsunlular da şu istanbulspor maçındaki performanslarını gösteriverseler iyi olur. o kadar dernek ne iş yapar diye düşünüyorum kale arkasında 100-150 kişi görünce..

kral55

Zor maç ama samsunun alacağı sonuçları tahmin etmek hangi takım olursa olsun daha zor.Samsun:3 bjk:2 benim tahminim.

curva55

Kirita abi gel görüşelim.Sende haklısın istanbulda 800.000 samsunlu var.Evet tam 800.000 81 tane dernek var.Ama bu sene farklı olucak görüceksiniz.

salihcakir

bjk:0 samsunsporumuz:1 benim tahminim..

Bafralı

Beşiktaşta Pancu ve ahmed hassan yok. Biri daha olmayabilir.

sejoe

bodensee55

1 milyona yakin samsunlu var?ama ne yazik ki sadece 150 taraftar var 3 byuukleri macinda?

cok tuhaf ve yazik?dmeek ki samsunluluk ruhu?=kisacasi SAMSUN MILLIYTECILIKI YOK??

BAKSANA LAZLARA TRABZONLULAR ÜÜÜÜÜ DAMLAR DOLDURUYORU?cildiriyor maclarda?
bizimkilerde salonlarda sigara tuturup tesbil sallayip mac izlyiorPl tribune goster kendini?hadi be ...bizim insanlar da milliyetcilik yok?........bu kadar basit?

bak diyarbakir...malatya kirolar hemen birbirini tutyuior?

ama bizim yoneticlerde dernek baskanlarda yok?demek ki ORGANIZEDE SIFIR????

HER MACA 10 KISI GELMELI SAMSUNSPORU DESTEKLEMELI???
ALMANYADA HER TARAFTAR HER DEPLADAMANA GIDER

IDDAASI OLSUN OLMASIN???

Rentboy

Alıntı yapılan: "bodensee55"

HER MACA 10 KISI GELMELI SAMSUNSPORU DESTEKLEMELI???
ALMANYADA HER TARAFTAR HER DEPLADAMANA GIDER

IDDAASI OLSUN OLMASIN???
arkadaşım iyi demişsin hoş demişsinde şu faktörü de göz önünde bulundur.Almanyada insanların maddi açıdan sorunu yok.ama türkiyede böyle değil.biz istemezmiyiz zannediyorsun samsun nereye giderse gitsin desteklemeyi.ama olmayınca olmuyor işte.

samsunlu_gencler

ben skip to my lou ile bu macı izlicem yine.maca gelcekler ile gorusup berber destekleyelim samsunsporumuzu ayrıca bilet fiyatlarından haberleri olan warmı.bu macta en az besbin kişi olmalıyız.maca gelcekler mehmet_bakan55 hotmail.comdan bana mail atsın macı beraber izleyelim

Fecr_55

evet bende alman futbolunu yakindan takip etmesemde izliyorum...ama bizim ligimiz kadar zevk alamiyorum...her macta, hangi takimin maci olursa olsun, tribünler tika basa dolu oluyor...ama ordinary_life in dedigi gibi öncelikle maddi $artlar iyi burda, yani bilet fiyatlarina yetiyor :) yurdum insaninda bu $art iyi olsa ellerinden gelen her$eyi yaparlardi...ama birde bizim insanlarimiz sanki futboldan sogmu$lar gibi, gecen macimizda da gördük, bilet fiyatlari sudan ucuz oldugu halde maca gelenlerin sayisi cok cok azdi...

yirmiuc

curva55

İnşallah son iki tahminden biri olur.Bu maçı almamız şart bu arada bu admlar bizden intikam için sahaya çıkacaklardır inşallah yeneriz.

timofte

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=21477&postdays=0&postorder=asc&start=45

Beşiktaş/Çarşı grubunun forzabesiktas.com adresindeki forumunda bazıları intikam çığlıkları atıyor sorun değil. ama aralarında bir tanesi var ki gerçekten medya maymunu tabirini hak eden birisi.. yazdığı şeye bakın..

Alıntınasuh 55

Hakem papila olsa iyi olur gun intikam gunudur...
Samsunlu olmama ragmenonlara tarihi bir gun yasaticaz...