Şart oldu::::::::DEV PROTESTO ORGANİZASYONU:::::::::

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 16 Şubat 2009, 19:09:08

« önceki - sonraki »

emre

ya geçeen aydınsporlular mıydı neydi?başkanları futbolculara silah çektiği için yürüdüler..

34_55

evet arkadaşlar haklısınız cebeci konusunda evet bencede bu hafta bütün gruplar toplanıp pretesto yürüyüşü yapalım hemde öyle bir  şekilde olsunki  izinde alalım vermezlersede bu bir tererüst yürüyüşü değilya dükkan yağmalanmıcak,camlar yada arabalar kırılmıcak, bu  sadece samsununu ve samsunsporunu seven takımının aşkıyla yanıp tutuşan memleket aşıklarının  toplulunun, sevdası başka hiçbirşey değil o yüzden lütfen bize izin verin sayın valim,,, çünkü bir sevdadır samsunspor..55

Ertuğrul Sağlam

17 Şubat 2009, 17:09:40 #17 Son düzenlenme: 17 Şubat 2009, 17:37:19 %100 samsunspor
biz bekleyelim arkadaşlar belki bir trabzonlu daha çıkar bu takıma başkanlık yapacak

pitbul055

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 17 Şubat 2009, 17:09:40
biz bekleyelim arkadaşlar belki trabzonlu daha çıkar bu takıma başkanlık yapacak

Tribün_ali

Arkadaşlar 24 şubat akşamına kadar olan bütün oraganizasyonlara varım malum izin bitiyor böle bir kalabalık yürüş bütün derneklerin ve samsunsporluyum diyenelrin hepsinin gelemsi lazım yok 3,5 kişiyle yaparsak madara oluruz bunun için saglam bir organizasyon olmalı

AntZ

Alıntı yapılan: 34_55 - 17 Şubat 2009, 09:07:21
evet arkadaşlar haklısınız cebeci konusunda evet bencede bu hafta bütün gruplar toplanıp pretesto yürüyüşü yapalım hemde öyle bir  şekilde olsunki  izinde alalım vermezlersede bu bir tererüst yürüyüşü değilya dükkan yağmalanmıcak,camlar yada arabalar kırılmıcak, bu  sadece samsununu ve samsunsporunu seven takımının aşkıyla yanıp tutuşan memleket aşıklarının  toplulunun, sevdası başka hiçbirşey değil o yüzden lütfen bize izin verin sayın valim,,, çünkü bir sevdadır samsunspor..55

Taraftardan sorumlu üye Olcay İnanç ile iletişime geçilebilir (Burhan olayından sonra istifa etmişti ama kabul edilmemiştir diye umuyorum). Onun aracılığıyla Samsunspor a destek olmaya çalışan valimimizden izin alınabilir

kaptan 55

Biz şu kenetlenmeyi bi yapabilsek zaten, bakalım kim durabiliyo önümüzde

Ertuğrul Sağlam

ben anlayamıyorum neden tepkisiz kalıyoruz neden susuyoruz beklediğimiz bişeymi var anlatında bilelim neyi bekliyoruz Başkan pazar günü stada taraftar olarak geleceğim diyor daha isyanımızı açığa vurmak için neyi bekliyoruz valla benim isyanım artık taraftarımıza çünkü bu kulübün tek sahibi Samsunspor taraftarı ama ondanda yeterince tepki yok ozaman bekleyelim arkadaşlar allah alnımıza neyi yazdıysa onu göreceğiz hadi hayırlısı

dediğim gibi yarın bir trabzonlu daha çıkar 5-6 ayda o başkanlık yapar bu kervan böyle gider!...

Mert

Kardeş şu seçimler olsunda o zaman gereken yapılır.Herkes seçim telaşında.Zaten taraftarımız dün tesislere giderek başkana seslenmişler.

guvener55

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Şubat 2009, 11:46:41
Biz şu kenetlenmeyi bi yapabilsek zaten, bakalım kim durabiliyo önümüzde

buna her zamankinden çok ihtiyacımız var

Ertuğrul Sağlam

artık bişey yapmak şart oldu en güzel gün ise yarın.....

ahk34

Baskent_Samsunspor