Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Helal olsun Mehmet hocam,emegi gecen herkezden Allah razi olsun.sizler gibi Samsunsporlulari gordukce istanbul takimlarini tutanlara kiziyorum.ne kadar iyi,ne kadar geleneklerine bagli bir camiamiymisiz megersem.bu takimi tutmayanlar kaybediyor.hocam yeri gelmisken forum araciligi ile soralim.samsunspor.biz uyeleri olarak klubumuze kongre uyesi olalim,birazda olsa bizimde klubumuze katkimiz olsun.uye olmadikca her gecen gun vicdanim rahatsiz oluyor,icim icimi yiyor.

europe_55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 01 Mayıs 2009, 01:44:26
Helal olsun Mehmet hocam,emegi gecen herkezden Allah razi olsun.sizler gibi Samsunsporlulari gordukce istanbul takimlarini tutanlara kiziyorum.ne kadar iyi,ne kadar geleneklerine bagli bir camiamiymisiz megersem.bu takimi tutmayanlar kaybediyor.hocam yeri gelmisken forum araciligi ile soralim.samsunspor.biz uyeleri olarak klubumuze kongre uyesi olalim,birazda olsa bizimde klubumuze katkimiz olsun.uye olmadikca her gecen gun vicdanim rahatsiz oluyor,icim icimi yiyor.

Üye olmak icin ne gerekiyor acaba ve yillik aidat ne kadar?
Bilgi verirseniz sevinirim...

sezgin

SAMSUNDA TİCARET YAPIPDA BİN LİRA VEREMEYENLERE KAPAK OLSUN

Baskent_Samsunspor

maraton

gelecek aylarda yönetimle görüşüp site üyesi arkadaşlarımızın toplu üyeliğini sağlayacağız.. bu çok önemli bir konu taraftarın söz söylemesinin tek yolu bu... sanırım 100 giriş aidatı 25 tl yıllık gibi bir rakam artmadı ise.. siteden takip edip, açıklandığında katılırsanız seviniriz...
ayrıca samsuni kardeşime temiz kalbi ve içten çabaları için sonsuz teşekkür ediyorum..
bu hafta sonu aramızda olamıyacak, kendisi trabzonsporun maçına mı gidiyomuş , zor günde sahip çıkmak mı lazım mış, neyse o tarafa bi seyahati var allah şimdiden yolunu açık etsin :P

maraton

allahtan sessiz sedasız verdin, bi de curcuna yapmaya kalksak ne yapacaktık, halkta özel sayı filan :P
kıskananlar çatlasın  :P
derlemesini yaptığın kitabı okumuştum, yazdığın serinin ikinci kitabı mı, onu nerden alabiliyoruz,
kıskananlar çatlasın  ;D
bazı ''büyük samsunsporlular'' takım nasıl tutulur biraz ders alsın, belki utanırlar sto ütesi çok sayın abilerimiz, onu da biz halledecez...
devlet memurumuydun sen kardeşim, ben ne zaman arasam evde yatıyon ben senin çalıştığını hiç düşünmemiştim,tüh ( ne buradan yasaya aykırı iş iması yapıyonuz kardeşim, bir hukukçu asla hukuka aykırı bi işlem yapmaz, bakınız tarihten bugüne samsunspor kongreleri )
anti samsuni  >:(

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: celebi - 30 Nisan 2009, 22:46:13
yani mehmet hocam yaptın yapacağını. Allah senden razı olsun

mehmet abi helal olsun sana seni yürekten kutluyorum ;)

**KaR6**

maraton başkana +1965..

kahrolsun samsuni diktatörlüğü..

Nuri Asan

Maraton baskanim;seve seve klube uye olmaya haziriz aslinda gec bile kaldigimizi dusunuyorum.yeni sezon baslamadan uye olabilirsek daha iyi olur.samsuni tsnin macina gitsin ben dislerimi kirarim

beşnumara

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 01 Mayıs 2009, 13:22:47
Maraton baskanim;seve seve klube uye olmaya haziriz aslinda gec bile kaldigimizi dusunuyorum.yeni sezon baslamadan uye olabilirsek daha iyi olur.samsuni tsnin macina gitsin ben dislerimi kirarim
aman aman sakın öyle deme dişlerini kaybedersin valla mazaallah :D

Nuri Asan

Samsuniye guvenim sonuna kadar,yapmaz oyle bir sey baskanim.inadina Samsuni

deli 55

emeği geçen herkesi kutlarım.bravo mehmet abi..büyük adamsın...

maraton

yok kendisi samsun basketin ilk kez maçına gidip ilk iç saha mağlubiyetine sebep olduğundan beri, bu uğursuzluğu bari iyilik için kullanim diyip ts maçına gidebilir  ;D

maraton

biz samsuni nin samsunsporluğunu sorgulamıyoruz, haddimize düşmez...
faşizan ve baskıcı diktasına karşı onurlu bir taraftar duruşu sergiliyoruz... ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 01 Mayıs 2009, 12:09:42
samsuni bu hafta sonu aramızda olamıyacak, kendisi trabzonsporun maçına mı gidiyomuş , zor günde sahip çıkmak mı lazım mış, neyse o tarafa bi seyahati var allah şimdiden yolunu açık etsin :P

Bugün aramızda geçen telefon konuşmasının tam metn, ( Ergenekonda delil olarak kullanılabilir )

Maraton: Samsuni, TS maçına gitmişsin, sitede öyle yazdım.
Samsuni: Evet ya şu an Giresun'dayım, yarın Allah nasip ederse Bursaspor tarafına gitmeyi düşünüyorum.
Maraton: İyi de TS'nin maçı Bursa ile değil ki, Kayseriyle.
Samsuni: Ciddi mi? Valla ben kiminle oluğunu bile bilmiyorum ama sen bayağı bir takip ediyormuşsun başkan :)  ::)

Meraklısına not: Ne işim olur orada Allah aşkına?