Doğum günümüz; 26 Kasım...

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Kasım 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

edmontdante

14 Kasım 2008, 22:15:21 #15 Son düzenlenme: 14 Kasım 2008, 22:58:24 edmontdante
Tarih 25.10.2006

Alıntıİstanbul B.Şehir Belediye galibiyetinden sonra  duymuş olduğum heyecanla  bilgisayar başına geçip SAMSUNSPOR ile  ilgili görüntü var mı diye youtube'a  girip SAMSUNSPOR yazdığımda timofte adlı kullanıcının göndermiş olduğu videoları gördüm.timofte ismini orada  görünce büyük usta aklıma geldi.timofte  ile ilgili google da arama yaptığımda bu foruma ulaştım ve tüm yazlıanları okudum.Ben de bu kısımdaki diğer üyeler gibi timofte hayranıydım

İşte benim siteyi bulma hikayem.Tabiki sonrasında Rahmetli Teoman'ı ve diğer arkadaşları

**KaR6**

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Kasım 2008, 21:08:02
Benim tanıdığım Kar6 bir gün önceden gelir Samsun'a. 

sınavı olmasa gelir tabi ama maalesef :'(

beşnumara

üniversite hazırlık yaptığım günlerde(2004) google'e girip samsunspor yazdım ve çıkan başlıkları tek tek tıkladım.bu foruma ulaştım.baktım ki güzel bir yer camiada neler oluyor neler bitiyor burdan takip edebiliyordum.kafama yattı ve üye oldum.iyi ki üye olmuşum.bu forumun bu kadar büyüyebileceğini hep düşünüyordum ama ben gereken önemi veremedim bu foruma :'(.nete girdiğim zaman tıklayabilirdim sadece.keşke teoman abi de bizle beraber olsaydı.iyi ki varsın samsunspor.biz inşaallah hep beraber daha güzel günler görmek dileğiyle.yaşasın samsunspor.biz

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Kasım 2008, 22:24:48
sınavı olmasa gelir tabi ama maalesef :'(

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Kasım 2008, 23:49:33
30 kasımda olsun bende geleyım .. Şaka bir yana tanısma toplantısı bayram tatilinden 1-2 gün önce yapsak hoş olur sanki , katılım daha fazla olabilir .. ama eskiler daha iyi bilir  ;)

Bayramda ya da öncesinde bir halı saha organizasyonu yaparız, yemeğe gelemeyenlerle de dop deperüz...  ???

GençKozluklu

Bende Samsunpor.biz stesiyle 2007 Şubat ayında Kocaeli deplesmanında tanıştım. Mekansızlar grubundan bir arkadaşla görüşürken, açtığımız pankarttaki sitemizin isminden konu açılınca www.SAMSUNSPOR.biz sitesinin bütün taraftarın bulştuğu bir adres olduğu belirtilmiştir.

O gün bugündür sitedeyi takip etmekteyim.  Sitenin yapımında emeği geçenlere ve tanışmamış olsam da iyi bir SAMSUNSPOR'lu olan sevgili Teoman Kardeşime de bu vesileyle rahmet diliyorum.

Hayırlı geceler.

HoliganSamSunLu

28/11/2004, 22:24  üyelik tarihinden anlaşıldığı üzere ilk bir kaç üyeden birisiyim Rahmetli teoman kardeşimle samsunkatalok zamanından tanışırız ve akabinde www.samsunspor.org.tr.tc oradada uzun süre samsunspora gönül verenler birlikte olma fırsatımız oldu zamanla yavaş yavaş önce ziyaretçi defteri basit bir forum sayfası derken Rahmetli birgün Bu site ile karşımıza çıktı ALLAH mekanını cennet etsin bu güne kadar tanıdığım en büyük samsunsporlu samsunspora yaptığı ve yapmak istedikleri örnek alınacak şahsiyet ve amatör ruhla çıkılan yolda  bu günlere gelindi bu sitede samsunsporluluk şuuru altında gönül birliği eden bütün samsunsporlu kardeşlerimi kutluyorum bence bu sitenin kuruluş tarihi 2004 olsada temeli 2001 de atıldığı inancındayım amatör ruhla başlayan bu zor yolda samsunsporumuz gibi bizlerde smausnspor.biz aileside çok zorluklar çekmiştir ve çekmektedir. Bu ortamı yaratandan ve Bu ortamı fikirleri düşünceleri ile bu hale getirenlerden birkez daha ALLAH razı olsun

Kadir ÇELEBİ

Kayıt olma hikayesinden ziyade Başka bir noktaya değinmek istiyorum.

Samsunsporbiz öncesi: Bir bilardo salonunda Samsunsporumuz ve fenerbahçe maçını izlediğim bir dönem galip gelmenin sevincini tek başıma yaşarken

Samsunsporbiz Sonrası: Burada Boluspor'a malüp olmanın hüznünü onlarca kişiyle paylaşıyorum.!!!

Huzur içinde Yat Timofte Mekanın Cennet olsun...

hala kızı

15 Kasım 2008, 01:08:38 #22 Son düzenlenme: 15 Kasım 2008, 15:45:08 hala kýzý
Ben bu siteye ilk kez 2005 yılında giriş yapmıştım o zamanlar hiç birşeyin bilincinde olmaksızın şuursuzca Galataray'ı tutuyordum.
Teoman abi ile de sık sık bu yönde atışmalarımız olurdu.Memleket haini derdi bana.
Aslında içim de hep Samsunspor sevgisi yatıyordu ama genlerim inat doluydu  pek dışa vurmazdım,SAMSUNSPOR sevgimi.
Tartışmak hoşuma giderdi onunla bir İstanbul takımı ve memleket takımını.Bir gün seni maça götürüp aşılayacağım sana Samsunspor aşkını göreceksin,kendinden utanacaksın Gs'yı tuttuğun için derdi :-[
''utanıyorum o zamanlar gs'yı tuttuğum için''!

Bu siteyi çaktırmadan ziyaretçi olarak takip ettim bir çok kez.
Aslında utanıyorum şuan bunları yazarken ama yazma hissiyatı oluştuğunu fark ettim bir an benliğimde...
utanıyorum!çünkü Teoman'ımız sağlığında iken yapsaydım daha manidar olacaktı :( :(
Teoman'ımız sağlığında iken deseydim SAMSUNSPOR'luyum diye
Teoman'ımız sağlığında iken gitseydim 1 kez de olsa SAMSUNSPOR maçına....
Ya şimdi...sadece ondan kalan en değerli miras SAMSUNSPOR bana
ve ondan kalan en paha biçilmez hediye www.samsunspor.biz.

26 Kasım bu sitenin doğum günü
27 Kasım Teoman abi'nin doğum günü!Bu iki tarih de benim için çok önemli.

Bir tarih var ki oda benim için en acı,Kırmızı ile beyaz'ımın karardığı tarih 24 ocak :'(
Keşke diyor insan...Keşke gitmeseydin Teoman abi,
keşke...eski günlerde ki gibi olsaydık
keşke...birlikte kutlasaydık www.samsunspor.biz'i kurduğun günü
keşke...
daha çok keşkeler var ama...(!)

Biliyorum izliyorsun,görüyorsun nasıl fanatik SAMSUNSPOR'lu olduğumu,tribünler de sevinçle bakıyorsun beni görünce.
Takımımız 1 gol atınca avazım çıktığı kadar gggggggggooooooooooooooooooooooooolllllllllllll diye tüm benliğimle haykırdığımı görünce alkışlıyorsun beni,öyle haykırdığım için
Takımımız yenilince yüzümde ki burukluğu görüp üzgün olduğun zamanlarda sık yaptığın hareket olan dudaklarını aşağı doğru eğip sol elini yukarı paralel açıp hafif şişiriyorsun yanak kısımlarını...

İyi ki bu siteyi kurmuşsun da ziyaret edebiliyorum seni,başka nasıl giderebilirdim hasretimi?nasıl konuşabilirdim seninle?
Emanetine her zaman sahip çıkacağım bunu bil abim!
Gözün arka da değil biliyorum ama hiç bir zaman da gözün arkada kalmasın.
Selam olsun sana,ALLAH'a emanet ol.

samsunmania

Bayram organizasyonuna varım. Halısaha, kafe ne olursa. Benim hikayem de benzer. Google. Ama hayatımın vazgeçilmezlerinden oldu bu site. Benim gibi Samsunsposuz yaşayamayan kardeşlerimin platfomunda fikirlerimi paylaşmaktan onur duyuyorum.Ne kadar da yüzde 99 unuzun yüzünü görmesem bile hepinizi çok seviyorum. Timofte kardeşime allahtan rahmet diliyor, siteye emği geçen diğer can dostlarıma da teşekkürlerimi unuyorum. İyi ki varsınız, iyi ki varsın Samsunspor.biz.

mehmet yılmaz

15 Kasım 2008, 01:29:52 #24 Son düzenlenme: 15 Kasım 2008, 01:33:02 samsuni
@halakızı

Yazdıklarını okurken öyle duygular kapladı ki içimi...
27 Kasımı bilmiyordum mesela
Öyleyse iyi ki doğdun Teoman da diyeyim...

Şimdi itiraf edeceğim şey belki bilenler hariç pek çoğunuzu şaşırtacak ama gerçek bu.
ben Teoman'la tanışana kadar çok ciddi bir yanlışın içindeydim, çift takımlı idim. samsunspor'u da tuttuğumu sanıyordum ama bir istanbul takımını daha tutuyordum.

Şimdi bunu itiraf ederken dahi hicap duyuyorum. Büyük bir günah işlemiş, tövbe etmiş gibiyim. Anmak istemiyorum o günleri. hani, bir insan müslüman olduktan sonra geçmiş bütün günahları affolunurmuş ya, ben de af diledim defalarca.

2006'nın mayısında, tam da malatyada kaybedip küme düştüğümüzün ertesinde tanıştım Teoman'la. Atakum'da Açe Parkında... Öncesinde ise tribündergide tanışmıştık, Timofte ve Samsuni olarak...

Samsunspor'un küme düşmesi beni çok etkilemişti zaten, doğruyu bulmaya meyyaldim ama Teomanla tanışmam ve ardından da samsunspor.biz'i keşfetmem bu süreci hızlandırdı.

Sonrasında onunla sık sık görüşmeye başladık. Sanırım birbirimizi tamamlıyorduk, benzer zevklerimiz vardı. Siteye de iyice uyum sağlamıştım, etkiliyor, etkileniyordum.

Teomanla olan ve Açe Parkında başlayan dostluğumuz tam 18 ay sürdü. Kısa bir süre aslında bir dostluk için. Ve o büyü 24 Ocak akşam üzeri aldığım ve hayatım boyunca aldığım en kötü haberle devlet hastanesinin o soğuk koridorlarında son buldu.

Benim Samsunspor'a geçişimden çok etkilenmişti, tadir ediyordu. Çok da hoşuna gidiyordu. Onun Samsunsporluluğunun yanında bizimki Samsunspor'un S'sini bile tutmak değildi.

Msn sohbetlerimiz, telefon görüşmelerimiz, ev ziyaretlerimiz... Bize çok gelirdi, sanat müziğinden konuşurduk, eşimin yaptığı Rus Salatalarına bayılırdı... Siyaset, edebiyat, Samsun derken kendi kendimize süre verirdik, ne kadar dayanabileceğiz diye ama taş çatlasa 10 dakika sonra konu yine Samsunspor'a gelirdi.

Kız kardeşimini nişanında yanımızda idi, ona kız istemeye gittik, ben ve ailesi... İçerdieki maçalrda birlikteydik, Ordu, Giresun deplasmanları.. Bir gelişme olduğunda hemen birbirimizi arardık.

Dedim ya, bilmeyenlerin inanamayacağı bir 18 aydı bizim için. Belki sizler bile beni onun çocukluk arkadaşı falan sanıyordunuz.

Sonra olan oldu işte...
Gitti o...

Ve ben onun evladı oaln samsunspor.biz'deki Timofte ruhunu yaşatan ekibin bir parçası oldum. Onu en iyi tanıyanlardan birisiydim çünkü, neye, nasıl tepki vereceğni tahmin edebiliyordum.

Daha da ötesi şu oldu, olan şey kaderdi.

Ve kader beni Samsunsporluluk denizinini içine çekerken adeta onu aldı. Ben de o andan itibaren şu sözü verdim kendi kendime, bundan sonra Samsunspor'u hem kendim için hem de Teoman için tutacağım. Onun davasını aynıyla devam ettireceğim.

Çünkü bizim tanışmamızın bir sebebi olmalıydı!...

Bu siteye ne kadar hassas olduğunu iyi biliyorum. Her gün girer, her mesajı okurdu. Üye sayısı arttıkça mutlu olurdu. Birisi İsmail Başkanımıza laf söylese üzülür, beyefendiliği de elden bırakmadan ( çok beyeefendi bir insandı çünkü ) elinden geldiğince, sabırla cevap verirdi.

Onun hayat kıblesi Samsunspor'du.

Bize ne öğrettiyse aynıyla devam edeceğiz.

Yaşasın Samsunspor
Yaşasın samsunspor.biz
Yaşıyor Timofte ( Teoman )

seckin55

bende her organızasyona varım...cafe halı saha...ne warsa...

FaT1h

2006-05 ayında siteye kayıt oldum daha sonra ceşitli nedenlerle nick degiştirip siteye ara verdim üni fln derken samsunsporlulugumu unutmadım rahmetli teoman abiyle hiç tanışma fırsatım olmadı keşke tanışma olanagımız olsaydı böylesine büyük degerli samsunspor aşıgı bi insanı tanımak isterdim sitemizin gelecegini cok iyi görüyorum samsunsporumuz bu hallerdeyken bile yükselişimiz devam ediyo inşl böyle devm eder herşey güzel bir sen eksiksin teoman abi!
YAŞASIN SAMSUNSPOR
İYKİ VARSIN SAMSUNSPOR.BİZ
MEKANIN CENNET OLSUN TEOMAN ABİ

Kaya

ilk olarak siteyi  kurulduğundan beri takip ediyor ve her gün okuyordum ama üye olarak yazmıyordum hatırlamıyorum bir gün kaybettiğimiz bir maçtan sonra üye olup ilk mesajımı atmıştım emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
ikincisi bende youtube da SAMSUNSPOR videosu sahibiyim ve videolarımdan birine teoman abi yorum yazmıştı o şekilde tanışmıştık oda bu siteyi bana işaret etmişti üye olmamda en büyük sebep de odur ALLAH mekanını cennet eylesin...

celebi

aaaaahhhhh aahhhhhh keşke olabilsek ama olamıyoruz işte gurbetlik

sejoe

nice yıllara... yemek işi süper olur...