YÖNETİM BU TAKIMA TAKVİYE YAPIN YOKSA SONUMUZ HİÇİYİ DEĞİL?

Başlatan 55erhan55, 09 Kasım 2008, 17:18:57

« önceki - sonraki »

55erhan55

görünüyorki bank asya liginde bu takım iş yapamaz bu takımla bu lig yürümez bize iyi bi kaleci iki ortasaha vede bitirici bi forvet lazım sezon başında alınan topçuların çoğu boş adam sercan ve turguta bel bağlanmaz bu gidişle bu takım küme düşer ne yapıp lazım devre arasını beklemeden yönetimin çalışmalara başlaması lazm yoksa malesef seneye bir alt ligde oynamak zorunda kalabiliriz

Sadece Samsunspor

devre arasında transfer olayını unutun boşuna hayak kurmayın ;)

sercan gittikçe oyun kalitesini düşürüyor kendisine yazık ediyor.

nomak55

ya bence bu bizim 67 nolu volkan gibi murat gibii adamları bulmamız lazım yada genç yabancı almamız lazım gerçi biz senelerdir doğru dürüst bi ybancı alamadık..bi rafaeli aldık onuda kastık manisaya bi işe yaramıyor :D

since1965

Bu kadro ile sezona başlamak en büyük hata.Bakalım telafisi olacak mı?

55samsunlu55

bu kadroyla yolcuyuz kardeşler. sonuncu sakaryasporda bile bizden çok kaliteli bir kadro var. giresundan içeride 4 yedik, boluya yenildik, d.ç. karabükle içeride berabere kaldık. kalan maçlarda da hep güçlü takımlar var. bunları da yeneceğimizi hiç sanmıyorum. çok isabetli 3-4 transfer yapmazsak garanti düşeriz.

celebi

Her zaman her yerde en büyük SAMSUNSPOR. yönetim yada futbolcular hikaye. gelin görünki ismin devamlılığı bu sac ayakalrı ile dönüyor. yönetimin bir an önce bu takıma adam gibi sahip çıkması gerekiyor. yoksa arkadaşların dediği gibi 2. lig b kategorisi gözükür bize >:( >:( >:(

pitbul055

para yok muhabbetleride başlamaya başladı yöndetimde.allah yardımcımız olsun

METE_55

soruyorum şimdi pekiya ne oldu o toplanan paralara  500. yeşilyurt, 500. galip öztürk, 500 ekrem cengiz bakır işletmeleri adına,1000 altın adam fiyaskosu, as çelik turgut tüfenkin verdiği paralar bunlar nerde yoksa para yerine kağıtmı verdiler yönetime valla artık gülüyorumya inanınki, bakın artık taraftarın içi ve ciğeri yanmaya başladı çoktan dün stad karıştı, otobüs taşlandı, arkadaşlar uzun ve boş laflara gerek yok bizi anacak ama ancak efsane başkanımız ADAM GİBİ ADAM İSMAİL UYANIK , BAŞKANIMIZ KURTARIR, gerisi koca bir yalan bence biz başkanımızın üzerine yoğunlaşalım iş işten geçmeden ..55

Nuri Asan

7 aydır maaş alamayan buna rağmen öz veri ile ellerinden geleni yapan çalışanlarımız var.toplanan paralar harbi nerede seçim varya partilerine aktarmışlardır belki.

selahattin55

bu yönetimden de bir b.k olmaz.anlaşıldı.samsunspor hep bitikde olsa hedefini  herzaman yukarıda tutmak zorunda.malesf bu yönetim sıralamadan 10 .sırayı beğendiler.bizim hedefimiz 10 dediler.buda bence takımda olumsuz hava yarattı.ve bende bu yönetime diyorumki hadi neolur bizi 10 yap büyük başkan yoksa seneya durumlar berbat .ama şu aşamada oda zor gibi.hayırlısı ALLAHTAN.

55erhan55

yönetim en başta teknik direktörde yanlış yaptı ve devamıda geldi yanlış transferler ve disiplinsilik hayrettin gümüşdağ istifa edeli bir hafta oldu daha teknik direktör sorunu çözülmedi bekliyoruz fuat köktaş samsuna gelecekte onsan sonra arayışlar başlayacak ama bunlar farkında değilki takım günden güne eriyo 15.sıradayız sonuncuyla neredeyse aynı puanımız var ama hala yönetim paramız yok diyor

harbisamsunsporlu5517

yıne para sorunları boy göstermeye basladı samsunsporumuz korkarım dusecek buyıl

veis

futbocu alsak ne olucakki.inanılır gibi degil 20 yaşında turgut efendi kariyerinin dönüm noktasındasın maçın 15.dakikasında nefs alamıyor yazıklar olsun ya söyleyeek kelime yok.sercan efendi desn bi havalarda 2 top oynadı burnu büyüdü.transferden önc kendi degerlerimizin ayaklarının yere basmasını saglamalıyız.

kadifekaleli

la gardaşlarım inanın maçta delirdim ne olduğu belirsiz iki adam takımın başında ilk oynayacak adam Oktay yedekde golü attık ikinci yarı karabük tek kale top oynuya bizim dikine oynayan tek oyuncumuz delibalta dışarda ısınıyo serkan aykut hiçbirşey yapmıyo sahada geziyo benim necip taraftarım serken aykut diye bağırıyo neyaptı la bu adam bu maçta oktay oyuna girdikten sonra 3 arapası attı %100 lük bir volesi çizgiden çıktı böyle bir adam dışarda Murat Yıldırım dışarda bana söyleyin abi Zafer Şakar hangi maçı aldı ne oynadı da ilk 11 başladı hoca kovulalı 10 gün oldu hala bir hoca alamadı yönetim alamıyacaktınız hocayı niye kovdunuz ben hayatımın en kötü 3 yılını yaşıyorum takımımı bu hale getirenleri kınıyorum.Serkan gibi papazlar ya adam gibi takıma sahip çıksın ya da gitsin yeter senede 5 gol atan kıral olur mu geri dönün 5 yıla bi bakın BU TAKIMA YÖNETİM FUTBOLCU BİRDE TARAFTAR LAZIM. Morinyoyu getirsen bu kadro bu yönetim bizim gibi 3 5 bin kişiyle bu iş olmazzzzzzzzzzz

55erhan55

sana katılıyorum arkadaş serkan serkan diyenler bırakın artık bunları serka bu takıma 3-4 yıldır ne verdi adamın sahada ayakta duracak hali yok herkes diyor serkan sahada olsa başında iki kişi olur o devir eskidendi serkan artık bitmiş bu takıma vereceği bi şey yok serca efendi sadece fiziki sahada ruhu nerde belli değil 11- hafta oldu daha olumlu hiçbir hareketi olmadı keza turgut öyle kabul etmek lazım sercan turgut sefa serkan bunlar takıma direk katkı sağlayacak oyuncular değil yanlızca kadro darlığında oynuyorlar beş sene öncesinin samsunsporunda bu adamlar ilk onsekize giremezler bakın canere konyaya gitti 11 haftada ilk onsekizde yok
sercanda turgutta sefada bunlar bu futbolculara hiç bi takımda bu kadar tölerans gösterilmezdi yönetimded suç var sercanı kenara çekip senin derdin ne diyen varmı yok