Samsun’da okuyorum, Samsunspor’u tutuyorum

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Eylül 2008, 16:10:50

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Mükemmel bir düşünce ve organizasyon.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Şehrin zenginleri yardımcı olsada keşke kentin geneline yayılabilse bu çalışma.

Sempatik Bengülü

gerçekten gençlere yönelik güzel bir çalışma bu çocuklara şimdiden samsunsporu aşılamak gerekiyor.emeği geçen herkeze teşekkürler

gozgoz yýlmaz

Kampanyanın ismi de dahil, çok güzel bir organizasyon olmuşa benziyor. İsmail Uyanık sonrasındaki dönemde hep ihmal edilen şeylerdi bunlar. Samsunspor'u sevdirmek hepimizin boynunun borcu. Gazetede okuduğuma göre boynunda atkı oaln 2. sınıf öğrencisi fanatikmiş ve üçlü çektiriyormuş orada tüm okula. :)

kerem55

muhteşem bir kampanya emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler..

akınyılmaz

11 Eylül 2008, 20:43:40 #34 Son düzenlenme: 11 Eylül 2008, 20:52:05 akýnyýlmaz
genç nesillerin samsunsporu tanıması açısından hoş olmuş.herkes elinden ne geliyorsa yapmalı bence..
bu arada teoman taş dernegine de teşekkürler...

harbisamsunsporlu5517

dusunenlerden ve gerceklestırenlerden allah razı olsun işte takım sevdırmek böyle olmalı devamı gelır inş

sejoe

gerçekten çok güzel bir kampanya. emeği geçen herkese teşekkürler.

cembaba

cok guzel bı organızayon gerçekten kutluyorum..

Recep

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Samsunspor ile şehri bütünleştirmek adına yapmış olduğu bu çalışma için tebrik ediyorum yapanların ve böyle bir olayı düşünen herkesin emeğine sağlık

mehmet yılmaz

12 Eylül 2008, 16:32:43 #39 Son düzenlenme: 12 Eylül 2008, 23:59:14 samsuni
Burada aslında sorumluluk belediyelere düşüyor. Bizim belediye başkanlarımız Samsunspor konusunda hiç hassas değiller. Belediyeler zaten eğitim-öğretim döneminde epey bir kırtasiye yardımı yapıyorç Tıpkı BS Yatırım A.Ş. gibi Samsunspor'a haber verecek ve çantasının, defterinin üzerine Samsunspor logosu bastıracak. Bunda hiç bir zararları olmaz. Yani kampanyasını Samsunspor'a mal edecek. Koca koca belediye logolaerı bastırıyorlar yaptıkları yardımların üzerine. Koy amblemimizi altına da yaz falanca belediyesi diye; ne kaybedersin?

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=737486&bolgeno=347&title=samsunda-okuyorum-samsunsporu-tutuyorum-kampanyasi-basladi

Tribün_ali

Çok güzel bir olaya her hafta böle bir okul gezilmeli maclara davet edilmeli SAMSUNSPOR sevgisi aşılanmalı emegi gecen herkeze sonsuz teşekürler  böle organizasyonlar cogaltılmalı samsunspor sevgisi aşılanmalı

HoliganSamSunLu

çok güzel görüntüler yapılanlar yapanlardan emeği geçenlerden allah razı olsun samsun şehri bunu her alanda yapmalı

celebi

bu tip organizasyonlar elbette harika fakat takımında buna bir destek vermesi lazım maçlardan galip gerlerek yada kafaya oynayarak.ben oğluma hamngi takımı tutuyorsun diyorum SAMSUNSPOR diyor fakat takım bu şekilde giderse maç çıkışlarında bir çok taraftarımızın dediği gibi ben bu oğluma nasıl bu talkımı tutturacağım diyor.

salihcakir

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Eylül 2008, 22:00:58

Ruhun şad, mekanın cennet olsun Timofte.

Keşke sen de görebilseydin, aramızda olabilseydin. O naif gülüşünle mikrofonu eline alır ve "İstanbul'un hazır başarılarının peşinden koşmak yerine şehrinin takımını tutanlara selam olsun" derdin belki...

Çok şey yaptık ardından ama acın dinmiyor be Timofte; Samsunsporluluğun amentüsü  :(

Evet; o klasik futbol terimlerini kullanmayı çok sever, ve kendi tarifiyle sazı ele alir; ardından da şöyle başlardı söze:
"İstanbulda tuttuğu takımın maçını bir kez dahi stattan seyretmemiş, takımının yanında bir kez dahi olsun bulunmamış, medyanın körüklediği yalancı sevdalara düşmemiş gerçek samsunsporlulara selamlar" derdi...

Abimi kaybettikten sonra siteye bir şeyler yazmak çok güçleşti benim adıma. Fakat böylesi kıymetli organizasyonlar için açılan başlıklara da bir kaç not düşüp hatırasını yaşatmazsak ayıp olur diye düşündüm.

Teoman abimizin bu konudaki ideolojisini tam olarak anlamış ve bu konuda çok güzel çalışmalar yapan abilerime sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Umarım ben de bir gün bu tarz organizasyonlarda yanınızda olacağım. Siz saygıdeğer abilerimin, Teoman Taş Samsunlular Derneği adına, bu çalışmalara nicelerini ekleyerek Samsunsporluluk bayrağını çok daha ilerilere taşıyacağına canı gönülden inanıyor ve bir kaz daha şükranlarımı sunuyorum.

Teoman abime de bu mübarek günler yüzüsuyu hürmetine tekrar Allahtan rahmet diliyor, mekanının cennet olması için siz site ahalisinden dualarınızı eksik etmemesini rica ediyorum.

Saygılarımla...

mehmet yılmaz

06 Kasım 2008, 19:13:05 #44 Son düzenlenme: 07 Kasım 2008, 18:29:08 samsuni

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği olarak "Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum" sloganıyla başlattığımız kampanyada bir başka organizasyona imza atacağız. Yarın Kutlukent 80. Yıl İlköğretim Okulundan 40 kadar öğrenciyle birlikte takımımızın saat 14'teki idmanına gidilecek.

Üzerlerinde kırmızı-beyaz formalar olan öğrenciler futbolcu abilerine tatlı ikram edip, takım kaptanları Serkan ve Kenan'a birer mektup verecekler. Samsunsporluyuz pankartımız da yanımızda oacak elbette.

Samsunspor yönetimi ise pazar günü oynanacak olan Karabükspor maçımızda bu çocukları ve ailelerini ücretsiz olarak kapalı tribünde misafir edecek.

Bu kampanyanın ilerleyen sürecinde Samsun merkezdeki bazı okullara gidilerek "Futbolcu Abi Beden Dersinde!" sloganıyla okul ziyaretleri de yapmayı planlıyoruz.

Fotoğrafları ve gelişmeleri paylaşırız.