vural korkmaz

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:20:27

« önceki - sonraki »

çerkez55

Alıntı yapılan: dukeburak - 27 Mayıs 1970, 12:58:36
bir fenerbahçe maçında kemalettin in ayağını kırmıştı kemalettin sedye de kaldırılırken futbol hayatım bitti diye sızlanıyordu dediği gibi de oldu fenerbahçeden sonra tamamen baş aşağı bir grafik izledi oynadığı takımlar gitgide düştü

metin diyadin

Burak

pardon metin diyadin teşekkür ederim:)

kalptenþimþek

02 Şubat 2010, 14:14:06 #137 Son düzenlenme: 02 Şubat 2010, 14:39:05 kalptenþimþek
Vural'ın sahadaki duruşu çok naif olurdu..Zannedersiniz ki elinden şekerini almışlar öyle içli içli bakıyor..Ama o içli bakışları bir anda  şahin bakışına dönüşür avını tepelerdi...Bu da onu rakip tribünlerde daha dikkat çekici kılardı..

erkutdem55

Çizgiye kadar inip dayanamayıp,çizgiyi de geçip orta yapan yegane kanat oyuncusu.Yetenekleri sınırlı bile olsa yürekliliği ve Samsunsporluluğu tartışılmaz bir futbolcu.Seni seviyoruz Vural KORKMAZ,soyadı gibi korkusuzca oynadın hep bizim için,forman için

Tribün_ali

Fenerbahçe maclarında kadıköyde oynanan maçlarda vuralın ayağına top geldiğinde bütün stad ıslıklardı :D adam gibi adam samsunsporlu ve korkmadan yüreğiyle oynayan biri yetenekleri kısıtlıda olsa bugün kü kadroya baktığında hepsinden kat kat daha fazla iyi

**KaR6**

çıkıyorum şimdi Vural Abinin evine, yapacagız roportajı.. basın kuralları yuzunden yarın akşam yayınlarım ;)

**KaR6**

tamamdır roportaj işi.. çok eğlendiğim, öğrendiğim bir roportaj oldu :) bu gecemi yazmaya ayırıyorum, yarın koyarım siteye de.. tesekkurler herkese..

Turuncu

02 Şubat 2010, 22:45:15 #142 Son düzenlenme: 02 Şubat 2010, 22:47:22 Turuncu
sabırsızlıkla bekliyoruz abi   :D :D

Tufan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Şubat 2010, 22:39:42
tamamdır roportaj işi.. çok eğlendiğim, öğrendiğim bir roportaj oldu :) bu gecemi yazmaya ayırıyorum, yarın koyarım siteye de.. tesekkurler herkese..

röportaj lafını ben atmıştım ortaya şimdiden çok teşekkür ediyorum emeğine sağlık mükemmel olduğundan şüphem yok.

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Şubat 2010, 22:39:42

Sen bu gece koyarsın :) :)

supernatural_55

**KaR6**

yasalar gereği koyamıyorum kardeşim maalesef, çok istersen ve ayakta olursan özelden yollarım anca ;D

Sercan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Şubat 2010, 23:16:42
yasalar gereği koyamıyorum kardeşim maalesef, çok istersen ve ayakta olursan özelden yollarım anca ;D

Tamam kardeşim ;) Şu an Ntvspor'da manisa maçı var o nası stad la bomboş :) :)

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Şubat 2010, 23:16:42

Çok unutkan oluyorsun son günlerde Kar6, dün yapmıştın röportajı... birazdan atarsın siteye..

KotuCocuk55

Valla bende sabırsızlıkla bekliyorum..
Eline sağlık mustafa..