Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

lucarelli

Musa iyi bir süper lig topçusu. Sivas ve Buca'daki performanları da iyi ama bize gelsin istemem. Dönenlerin hiç birinden hayır göremedik, Musa'dan da göremeyiz. Hatırlarımızda eski Musa olarak kalsın, Gittiği takımda Trabzona gol atsın yeter.

brigand

valla aslında murat ceylan - musa 2 bücür düşünüyodum ama Musa için daha hayırlısı oldu sanki. 2 hafta performansı düşsün sokakda yürüyemezdi.

GökhanÇağlar

Futbol kariyerine Samsunspor'da başlayan Musa Aydın, Samsunspor'un her zaman Süper Lig'de yer alması gerektiğini belirterek, ''Yaşadıkları maddi sorunların ardından tekrar Süper Lig'e döndüler, düşecek bir takım değildi. Bence çok başarılı olacaklardır. Samsun futbol kenti, inşallah ligde başarılı olurlar'' dedi.

AhmetDenizci

Antalyaspor, Musa Aydın ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Bu sezon, Bucaspor'un sezon boyunca ligde attığı 37 golün yaklaşık %40'ını Musa, attığı gol ve yaptığı asistlerle tek başına yüklendi.

FaTiH_HaN

Bucasporda takımın kümede kalabilmesi için çabalayan oyuncuların başındaydı ama gayretleri takımını kümede tutmaya yetmedi. Samsunda yetişen en yetenekli oyuncu olmadığı kesin ama profesyönelliği en sağlam oyuncuların belkide başında geliyor.

Gorkem

antalyadada aynı performansı sergiler.

AhmetDenizci

25 Kasım 2011, 15:44:45 #171 Son düzenlenme: 04 Eylül 2012, 23:19:46 AhmetDenizci
Bugün Büyük Cami'de cuma namızını kılmışlar.

AhmetDenizci

Kupada tsye gol attı  >l<  >l<  >l<  >l<  >l<

KotuCocuk55

En sevdigim oyunculardan biridir.Mehmet Nas ve Musa hep samsunspora gelsin istemisimdir.

Dün antalya macini izlerken son dakkalarda cektigi sutu kaleci cikarinca ahh dedim hadibe musa bitir su trabzonu..Derken atti golünü samsunspor atmis gibi sevindim.Ilk oynadigi günden beri takip ediyorum kariyerini,bir arkadas yazmis belki alt yapidan cikmis en yetenekli oyuncumuz degil ama devamliligi olan basarili bir oyuncu.Ben onu izlemekten cok zevk aliyorum.

Ankarada oynayip galip geldigimiz bir macin ardindan, maci tribünde bizle izleyen ismail uyanik in taraftari selamlamaya gelen futbolculara sevgi gösterisinde bulunurken tribünden musa musa diye bagirisi ve onunla göz göze geldikten sonra karsiliklik olarak yumruklarini sikmalari hala gözümün önünde...

mehmet yılmaz

Musa iyi çocuktur gerçekten de. Birkaç yıl önce, il dışındaki bir turnuvaya gitmesi gereken ama ödeneği olmayan genç takımımızın bütün masraflarını karşılamıştı.

Samsun'dan uzak kalmasının kendince haklı sebepleri vardır, maalesef biz haklı ya da haksız kendi evlatlarını bunaltan, fazlaca sorun üreten bir camiayız; gurbette kafaları daha rahat ediyor olabilir bu gibi oyuncuların. En azından ben öyle tahmin ediyorum.

Kariyerinin zirvesine Sivasspor'da çıktı, O seviyeye takrar gelmesi mümkün değil ama belli bir standardı olan bir oyuncu her zaman. 

muzaffer4

konuyu futbolcularımız bölümüne taşıyacağız mı yoksa yeniş başlık mı açacaz.?

emre

Şahsen istemediğim bir transferdi, hayırlı olur umarım takıma..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: emre - 05 Eylül 2012, 11:04:47
Şahsen istemediğim bir transferdi, hayırlı olur umarım takıma..

bence böyle bir tecrübeye ihtiyacımız vardı.
gol atıyor attırıyor futbol bilgisi iyi.
yapılan anlaşmanın bizim istediğimiz ölçüler çerçevesinde olduğundan kuşkunuz olmasın .

Ayberk

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Eylül 2012, 11:07:28
yapılan anlaşmanın bizim istediğimiz ölçüler çerçevesinde olduğundan kuşkunuz olmasın .

bu kısım çok önemli gerçekten.  Musa Aydın gelecek denilse herkes bayram ederdi özellikle kongreden önce. Mevcut şartlarda gerçekten 10 numara transfer. fakat diğer arkadaşlar da sanırım benim gibi artık yoğurdu üfleyerek yiyor özellikle de cenk mevzusundan sonra. takımda şuan çok güzel bir hava var, bu ahengi bozmadan abilik ederse hepimiz yeniden efsane olarak görürüz kendisini... İlla ki bunları yönetim kurulumuz da, Musa da biliyordur. Cenk en yakın canlı örnek gerçekten, hiç kimse öyle anılmak istemez sanırım :)

muzaffer4

musa cenk gibi değildir musa daha mülayimdir gerçekten çok sveindim..