Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

ya benim anlamdigim super ligde 16 mac oynanmis nasil ilk yarinin lideri sivas oluyo bu konuyu anlamadim ilk yari 17 mac degilmiydi?

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Aralık 2008, 14:56:47
laik ülkemizde , noel tatili nedeniyle , böyle saçma bir uygulama yaptılar .. 17.haftada sivas-gs , fener-ts maçları var .. o kadar da önemli maçlar , hassas durumlar .. saçmalık

Allah Allah sasirdim volla ben hollandadyim bunlarin noel bayrami var burayi anladikda turkiyeye neymis noelden onu anlamadim leeeilahiillallah diyelim

babasamsunlu

şu güzelim topçularımız bizde yoklar ..gittiler veya gitmek zorunda kaldılar..ne acı..
ama hepsiyle gurur duyuyorum..Allah yolalrını açık etsin....

deli 55

musayı hiç sevmem.samsunspor küme düşünce samsundan ilk kaçan futbolcudur.

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: deli 55 - 04 Şubat 2009, 17:19:41
kovdular desek

pitbul055

Alıntı yapılan: deli 55 - 04 Şubat 2009, 17:19:41

Sercan

Kim nereye giderse gitsin bu taraftar Tanju gibi bir futbolcuyu sildi.Musa'nın adını bile hatırlamaz ilerde...

Sadece Samsunspor

şimdide sıra musaya mı geldi beyler musa adam gibi adamdır her yerde samsunsporu söyler ayrıca ilk sene takımdan kaçmamıştır

deli 55

nası ilk sene takımdan kaçmamıştır?düştüğümüz sezon diyarbakır maçından sonra hemen uçtu burdan...musa 3 kuruş için samsunsporu satmıştır.yazıklar olsun diyorum

edmontdante

Şansı yaver gitti işte.Futbol böyle birşey.Biraz şans sonrasında gelen özgüven.Ne adamlar kayboldu gitti Musa'dan  5 gömlek üstün.Ama bir SAMSUN'lu olarak bu takımı nasıl düşürdülerse çıkarmalarını beklerdim.En azından 1 sene deneyebilirlerdi hep beraber.Başarısızlıkta sanki kendileri o başarısızlıkta yer almamışlar gibi basıp gittiler.Karakteri konusunda en ufak bir kötü söz duymadım Musa'yla ilgili herkes güzelşeyler söylüyor hakkında ama bizler ona kırgınız.Attığı gollerde  yada başarısından tvde söz edildiğinde benim için bir şey ifade etmiyor.Ben Ertuğrul bjk'ya gittiğinde yada Serkan gs'ye gittiğinde  anlamadan o takımlara sempati duymaya bile başlamıştım.Gol attıklarında gururlanıyordum.Ama Musa için aynısını söyleyemeyeceğim

gozgoz yýlmaz

55 giymedi ve gerçekten de kaçıp Sakarya'ya gitti. İnsanlığına sözüm yok ama Sivas'taki başarısı benim için hiç bir şey ifade etmiyor. Zaten Türkiye de onu Sivaslı Musa olarak tanıyacak.

kuzey55

karakteri iyi olabilir ama bizi o durumda bırakıp gitmiştir...unutmayız hiçbirini adnan,musa,celil,armağan,emre balak...vb

Sercan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 05 Şubat 2009, 14:41:14
şimdide sıra musaya mı geldi beyler musa adam gibi adamdır her yerde samsunsporu söyler ayrıca ilk sene takımdan kaçmamıştır

Adam gibi adam olsa takım o zor durumda bırakıp gitmezdi...

CeLiL_55

düştüğümüz sezonki yönetimin hataları sonucu gidenler gitmiştir Musa dahil bir çok futbolcu ortada kaldı ne arayan ne soran ne ilgilenen oldu herkesi kaderine bıraktılar ve gidenler gitmek zorunda kaldı celil yüz üstü bırakıldı gitmesi için herşey yapıldı musa ile kimse konuşmadı 1 kişi bile takımda kal demedi serkan şekerspora gitmişti imzayıda atmıştı ama nedense yöneticilerden birisi serkanı son dkda vazgeçirdi demekki isteyince oyuncu tutuluyor yanlış bilen arkadaşlar örensinler gerçekleri.

yaman55

bırakın bu adamları ya kapitali samsunspora tercih etmiştir boşverin