Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

hayırlı olsun samsunsporumuza

FaTiH_HaN

Ben Musa transferini bu sezon yaptığımız en iyi transfer olarak görüyorum. Adam bizden ayrıldıktan sonra gittiği her takımda başarlı oldu. Goller attı, asistler yaptı. Kendine de iyi bakıyor, belkide Samsunsporun bu zamana kadar yetiştirdiği en profesyönel oyuncudur, rahat 4-5 maçı var Musanın tek başına takımı sırtlayacağı. Ve ben sadece sağ açık olarak yararlanacağımızı düşünmüyorum, ön libero hariç orta sahanın her bölgesinde oynar.

emre

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 05 Eylül 2012, 11:07:28
yapılan anlaşmanın bizim istediğimiz ölçüler çerçevesinde olduğundan kuşkunuz olmasın .

o konuda en ufak bir şey aklıma bile gelmez abi. Samsunsporluluğu bize öğreten, örnek olan isimler orada.

Kariyeri, yeteneği tartışılmaz ama ne kadar yararı olur şüpheli. bir de transferin gerçekleşme zamanlaması kötü. Bu benim fikrim sadece, sonuçta yönetimimiz aldıysa bir bildikleri vardır diyoruz her zaman. Neyse hayırlı olur umarım  :)

Desiqner

Öncelikle Musa Aydın camiamıza hayırlı olsun.
Şu golünden dolayı sana sempatim fazla Musa :)

http://youtu.be/L0d2eYwb65k?t=2m8s

jean

kesinlikle faydali olacaktir

Ahmeti

Musa Aydın'ın futbolculuk kariyeri kesinlikle tartışılmaz faydalı olacağınada inanıyorum. Lakin yabancı bir futbolcu olsa gam yemem ama alt yapıdan yetişen bir futbolcumuzun Samsunspor'u ikinci planda tutması bizleri üzdü.

Samsunspor'u ikinci planda tutarak kalbimizi kırdı ama oynayacağı futbolla kendini affettirecektir Samsunspor'umuza hayırlı uğurlu olsun.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Ahmeti - 05 Eylül 2012, 13:03:19
Musa Aydın'ın futbolculuk kariyeri kesinlikle tartışılmaz faydalı olacağınada inanıyorum. Lakin yabancı bir futbolcu olsa gam yemem ama alt yapıdan yetişen bir futbolcumuzun Samsunspor'u ikinci planda tutması bizleri üzdü.

Samsunspor'u ikinci planda tutarak kalbimizi kırdı ama oynayacağı futbolla kendini affettirecektir Samsunspor'umuza hayırlı uğurlu olsun.

Musa,kariyerine Süper Lig'te devam etmek istediğini eğer bu imkan olmazsa ilk olarak Samsunspor'u arayacağını Başkanımız Emin KAR'a ifade etmişti.Dediğini yaptı ve başkanımızı arayarak PTT 1.Ligde oynayacağını ve ilk tercihinin Samsunspor olduğunu söyledi.Ve bizim şartlarımızı kabul ederek bu takımın bir parçası oldu.Nasıl Murat ve Adem Süper Ligte oynamak adına bizden adam gibi ayrıldılarsa,Musa da adam gibi geldi.Hayırlı olsun...

celebi

hayırlı olsun Allah utandırmasın

cembaba

Takımımıza hayırlı olsun.

Cabbar Samsunspor

İNŞA ALLAH Cenk işler Gibi Çıkmazsın Musa.