Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

özkan

Musa aydın sezon sonunda serbest kalacaktır muhtemelen maddi sebebler dolayısıyla ve büyük bir şey olmazsa bizde kendisi  ;)

Bizzat erkut kendisiyle görüştü.

AhmetDenizci

16 Nisan 2011, 16:27:28 #151 Son düzenlenme: 16 Nisan 2011, 16:32:24 AhmetDenizci
Musa Aydın'ı kişiliği adnanlarla karşılaştırılmayacak kadar düzgündür. Gelecek sezon inşallah bize gelir. 7 numarayı aptalazizden alır.

**KaR6**

nasıl gittiğine çok yakın şahit oldum.. o şekilde terk ettiği takıma geri dönecekse buyursun gelsin..

kumköylü ahmet

Eski formundan cok uzak

altunay

musa aydın samsunun öz çocugu gelmesini çok istiyorumm

ngonge

eskiden samsunspor hiç böyle oyunculara bakmazdı transferde. nerede genç gelecek vadeden onlara yönelirdi, şimdi habire gidenleri tekrar tekrar alıyoruz.

5trawberry

Küme düştüğümüz sezon da, Diyarbakırspor maçından sonraki röportajını unutmuyorum. O yüzden gelmesin.. Musasız da olur.

ugurozkan

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 01 Mayıs 2011, 14:59:30
Eski formundan cok uzak

adam ligde 28 maçta; 7 gol 5 asistle oynamış. kupa maçlarını da sayarsak, 9 gol 5 asist. buca'nın en golcü elemanı. dibi görmüş bir takımda bunları yapmak daha zordur. 07/08 ve 08/09 sezonlarında sivas'ta buna benzer performanslar sergilemişti. 7 gol 8 asist ve 6 gol 10 asist. pek fark yok gibi değil mi?

musa bu memlekette hakettiği değeri bulamamış ve hala daha bulamayan bir topçudur. sözleşmesi haziranda bitiyor. gelmek isterse yönetim ve teknik heyet hayır demez. faydalı olur mu bilemeyiz. tecrübeli süper lig futbolcusu alacaksak neden kendi altyapımızdan yetiştirdiğimiz musa olmasın.

kuzey55

iyi istatistikleri var ama buca,samsun,sakarya...3 takımda küme düşmüş bir futbolcu etiketi var malesef...

Musti

Sivas'ta şampiyonluğa oynarken de böyle oynuyordu. Hatta Sivas'ta oynarken bir ropartajında "ben Samsunspor'da da böyle oynuyordum" demişti. Kaldı ki Buca'nın en iyi oyuncusu. Bu sene yine süperligte oynayacaktır.

55(tuncay)55

BİZDE İŞ YAPAR BENCE

Atakumlu

mersin cıkarsa musayı alır onlar 30 yas ustu futbolcuları severler   :-*

Sonuna Kadar 55

musa gider zaten hep düşen takımlar da oynayıp bıraktır.

berusa55

ahmetsefa55

iyi olmuş rüya takım kurcaz musanın ne işi var rüya takımda  :D