Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Seneye banko bizdedir Musa hala Sivastaki gibi diri kendine iyi bakıyor Musa

eren55

Samsunspor'dan gitmesini hep eleştirdim.En azından bir sezon daha beklemeliydi.Çok yakın bir arkadaşımla akrabalar ve bolca görüşüyorlar.Samsunspor'a duyduğu derin saygıya şahidim.Hala çok iyi,inşallah geri gelir.Fazlasıyla faydasını görürüz.

GökhanÇağlar

buca düşüyor,seneye bize gelmesini isterim...denge gazetesine göre yönetim almayı düşünüyormuş.

jean

cokta kotu olacagini sanmiyorum

usare

Dengenin yazarları bizim transfer komitesinde mi? :D
Her gün bi haber çıkıyo konuyla ilgili.

lucarelli

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağarmış derler. Eskilerden kimse gelmesin. Eski topçular faydadan çok zarar verir.

ahmetsefa55

geçelim artık böyle topcuları.yenı isimlere yonelelım.genç ve başarıya aç futbolcular bulalım.tecrubelıllerı yabancılardan seçelim.o kadar para gırcek kasaya ıyı degerlendırelım.musa efsaneler arasında kalsın hıc gelmesın bence  ;)

Ollivanders

Musanın da dustugumuz sene gitmesi bence hiç etik degildi. Sonucta sen dusurdun bu takımı sen çıkaracaktın. Ama kaçanlardan oldu . Eskilere umut baglamak bizi konya , buca gibi yapar gerek yok bence.

mehmet yılmaz

15 Nisan 2011, 15:42:53 #143 Son düzenlenme: 27 Ekim 2012, 19:20:26 salihcakir
Bu sezon başında gelseydi ve şampiyon olacak olan bu takıma katkı sağlayasaydı çok farklı olabilirdi
Samsunspor'u sevdiğini, önemsediğini de biliyorum ama

Ertuğrul Sağlam

Oynadığı dönemde Caner Altın ile birlikte en sevmediğim topçuydu (Kişiliği hakkında birşey diyemem)

Eski futbolcularımızdan sadece Mehmet Nas'ın gelmesini isterim.

Kaya

Ben Mehmet Nas ve Musa nın diğer oyunculara göre çok daha profesyonel yapıda olduklarına inanıyorum..Ve bize gelirlerse başarılı olacaklarını düşünüyorum..Büyük ihtimallede gelecekler..

Ayberk

Alıntı yapılan: iak5529 - 15 Nisan 2011, 20:02:22
   Ben Mehmet Nas ve Musa nın diğer oyunculara göre çok daha profesyonel yapıda olduklarına inanıyorum..Ve bize gelirlerse başarılı olacaklarını düşünüyorum..Büyük ihtimallede gelecekler..

Ben de nedense böyle düşünüyorum ama, takıma geri dönüp de öyle ya da böyle sıkıntılar yaşayan efsanelerimizi görünce de tekrar düşünüyorum, kararsız kalıyorum. Musa bugün geri döndüm dese, gelip imza atsa, sevinçten içim içime sığmaz o ayrı mevzu :)

zenke

musanın 3-4 senedir gösterdiği performans çok iyi hatta sivastayken milli takıma alınması gerektiğini söyleyen yorumcular bile çıkıyordu. kişiliğini bilmem ama gelirse çok faydalı olur diye düşünüyorum.

Ayberk

Ya aslında adam gibi yönetim olsa, dönen papazlık yapamaz, herşey orada bitiyor! Sezon sonunda oturup konuşmak en mantıklısı bunları... ;)

eren55

Musa'nın papazlık yapacağını hiç sanmam.Mahcup gelecektir zaten.Ama başarılı olur diye düşünüyorum.