Samsunspor Yardım Kampanyası - samsunspor.biz Hesap Numarası

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Şubat 2008, 20:08:08

« önceki - sonraki »

cem 55

evet arkadaslar kampanya cok olumlu sekilde devam ediyo insallah bu sefer cok güzel şeyler olucak. bizde istanbul grubu olarak veis kardeşimin tahaattut ettigi 2000 ytl ile birlikte toplamda 3000 ytl bagısta bulunmayı tahaaut ediyoruz. gruptaki cogu arkadasımla konusamadım ama h.sonu oynanacak bolu macında arkadaslarımla organize olup 3000 ytl yi toplayacaz.samsuni abi programın 2 bölümünde programa baglanıp sitemiz adına hesapa yatıracagımız parayı söyleyecek sitedeki herkesten destek bekliyoruz 5-10 demeyın hadi arkadaslarım birlikten kuvvet dogar bugun cok önemli sitede yazı yazan herkesten destek bekliyoruz bu işi becerecez hadi aslan kardeslerim

mehmet yılmaz

Beyler şu ana kadar

samsuni 100 YTL
safak gedikoğlu 500 YTL
veis 2.000 YTL
samsunmania 50 YTL
harbisamsunsporlu 50 YTL
istanbul grubu 1.000 YTL

telefonla ulaşan samsunkopat 50 YTL

toplamda 3.750 YTL oldu.

var mı başka?

samsunmania

Çaðrý55

arkadaşlar bi saattir milletten para dileniyorum bayan erkek farketmiyo inşallah olumlu sonuçlar çıkaracak forumsamsun olarakta üyelere mail attık onlardanda yardım dilenecem direk olarak şimdi uğraşıyoz bişeler yaparsak ne mutlu bize

CurvaSudSamsunspor

10 ytl benden CurvaSudSamsunspor ÖĞRENCİYİZ NAPALIM YA BU KADAR GELİYO ELDEN SAMSUNİ EKLE BENİ

harbisamsunsporlu5517

mehmet yılmaz

Temel Camadan, Başkan Gümüş'ün eski ile kavga ettiğini belirtti. Kendisinin de belli bir miktar yardım yapacağını ifade etti. Ancak şimdiki yöneticilerin de ne kadar para verdiklerini deklare etmeleri gerektiğini belirtti.

Kısa süreli bir gerginlik olduğunu düşünüyorum.

HaSaNCaN

mehmet yılmaz

İş adamı Mehmet Akoğlu bağlandı. Sezgin Gümüş'e bu zamana kadar ki çabalarından dolayı teşekkür etti. Bir Çarşambalı olarak hemşehrisinin yanında olacağını belirtti.

50.000 YTL bağışta bulunduğunu ve devamının da geleceğini ifade etti.

SaMsUnSpOr 55

cem 55

helal olsun mehmet akoglu kral adammıssın be kral allahım olacak herhalde bu sefer

mehmet yılmaz

Bu kampanyanın sadece bir güne sığdırılmayacağı, birkaç haftaya yayılabileceği söylendi. Doğrusu da bu zaten.

bafradan55

mehmet yılmaz

Beyler şu ana kadar

samsuni 100 YTL
safak gedikoğlu 500 YTL
veis 2.000 YTL
samsunmania 50 YTL
harbisamsunsporlu 50 YTL
istanbul grubu 1.000 YTL
curvasudsamsunspor  10 YTL

telefonla ulaşan samsunkopat 50 YTL

toplamda 3.760 YTL oldu.