Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

kerem55

mehmet yılmaz

NTV Sporda 'hangi takımı tutuyorsunuz?' diye sormuşlar geçen gün. Bursaspor demiş. Sonra gerçekten hasngisi demişler. O da, tabii Bursaspor'da özel bir başarı yakaldık, şu anda da iyi gidiyoruz ama benim için Samsunspor ve Beşiktaş'ın yerleri her zaman farklıdır. Bunlara Bursaspor da eklendi' demiş. Açıkçası böylesi bir zafer sarhoşluğu içinde dahi Samsunspor'u unutmamış olması beni hiç şaşırtmadı... Çünkü o adam gibi adam!

Bu arada tekrar söylemeliyim, Ertuğrul Sağlam'ın bizler gibi Samsunsporlu olmasını beklememeliyiz. Bu mümkün değil çünkü bizler gibi Samsunsporlu sayısı zaten belli, kaldı ki profesyonel bir sporcu ve her ne kadar kendini Samsunlu olarak tanımlasa da aslen Samsunlu olmayan bir insan.

Ertuğrul Sağlam

Sitemiz adına; Ertuğrul Sağlam'a güzel bir plaket hazırlayıp versek, Şampiyonluğu ve Başarısını kutlasak mükemmel olur.

Çünkü o Herşeye rağmen SAMSUNSPOR'lu Ertuğrul Sağlam[/i][/b]

erkutdem55

Samsun Beşiktaşlılar Derneği Ertuğrul Sağlam'a tebrik mektubu gönderdi.Bilginiz olsun.

55JNR55

posta gazetesinde geçen gün bir köşe yazısı dikkatimi çekti;
yazan Erdoğan Arıpınar...
tüm yazıda dikkatimi çeken şu sözü oldu dileyen gazetenin arşivinde ulaşır sanırım yazının tamamına...

"Bu yıl ki başarının mimarı(yetiştiği takımın kıymetini bilemediği) Ertuğrul Sağlam'dır."

ben açıkca şunu merak ettim... Bu adamın futbol bilgisi kıt da 8taş'ı mı kastetti, yoksa saygı duyulası bi insan da bu şehirdeki boşluğu az çok uzaktan görebildi mi?

Serkan

:p Junior iyi yakalamışsın

Dartagnan

mehmet yılmaz

Elbet bir gün buluşacağız...

celebi

berusa55

Yeni bir başlık açmaya değecek güzelikte sözler yine Ertuğrul Sağlam'dan. Kalbimizdeki yerin her zaman özel ve öyle de kalacak. Adam gibi adamsın. >l<

AlıntıBursaspor Teknik Direktörü Sağlam, Eski Takımı Samsunspor'u Süper Lig'e Bekliyor

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bir Dönemler Formasını da Giydiği Şu Anda Bank Asya 1. Lig'de Mücadele Eden Samsunspor'un Spor Toto Süper Lig'e Çıkmasını İstiyor.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, bir dönemler formasını da giydiği şu anda Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un Spor Toto Süper Lig'e çıkmasını istiyor.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen 'Uluslar arası Teknik Direktör Gelişim Semineri'ne konuşmacı olarak katılan Ertuğrul Sağlam, basın mensuplarının sorularına yaptığı açıklamada ikinci yarının zorlu geçeceğini belirterek, "Bütün takımlar kadrolarını, yaptıkları takviyelerle güçlendiriyorlar. Üste zirve mücadelesi altlarda küme düşmeme mücadelesi ligi daha da zorlaştıracak. Kolay maç olmayacak; zirve mücadelesi de ligin son haftasına kadar sürecektir. İkinci yarı seyir zevki yüksek bir dönem geçireceğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'un liderliği, Bank Asya 1. Lig'de ise ilk sıralarda Karadeniz takımlarından Çaykur Rizespor, Orduspor ve Samsunspor'un lider Denizlispor'un ardından sıralanmasıyla ilgili olarak da görüş bildiren Ertuğrul Sağlam, halen Samsunsporlu olduğunu kaydederek, "Biliyorsunuz 10 yılım Samsunspor'da geçti. Şu anda halen Samsunsporluyum. Dileğim Bank Asya'dan Süper Lig'e Samsunspor'un çıkması." diye konuştu.

Bu arada Ertuğrul Sağlam, "Transfer yapacak mısınız?" sorusuna "Yapacağağız" karşılığnıı vererek sözlerini tamamladı.

http://spor.haberler.com/bursaspor-teknik-direktoru-saglam-eski-takimi-2469250-haberi/

Ertuğrul Sağlam

Çocukluğumdan bugüne sevgim ve saygım hiç eksilmedi sana ''Adam gibi Adam!! Ertuğrul Sağlam >l< >l< >l<,

Atakumlu

kadir55ist

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ertuğrul sağlam - 11 Ocak 2011, 18:42:09
"Biliyorsunuz 10 yılım Samsunspor'da geçti. Şu anda halen Samsunsporluyum. Dileğim Bank Asya'dan Süper Lig'e Samsunspor'un çıkması."

:) Bugün birşeyler dediydim ben de birine, peşine de şunları okudum ya, helal olsun sana Ertuğrul Abi...

"Biliyorsunuz, halen Samsunsporluyum!"
>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<