Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Nur içinde yatsın hasbi ağam.Samsunspora can verdi.marka yaptı türkiyede.ALLAH nice hasbi ağalar nasip etsin bize

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: maraton - 16 Haziran 2009, 09:52:48
kar6 gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.. tebrik ederim sevgili kaptanı güzel konuşturmuş bam teline dokunmuşun.. gazetecilik başarısından öte içeriden bilgi alan ajan gibisin ...  :D

HoliganSamSunLu

Koca Yürekli Samsunsporlu abimize saygılar bu neslin ondan öğrenicek çok şeyi var bu şehre samsunspor ruhunu yeniden kazandırmaktan başka çıkış yolumuz yok.... bu güzel röportaj için emeği geçen herekezi kutluyorum

Clint_Eastwood

Özel röportajda emeği geçenlere teşekkür ediyorum... Emin Kar bizler için gerçek bir efsanedir...

Oflu

veis

hani bir tabir vardır ya futbolcu iyi olucak ama adam gibi adam olucak diye gerçekden çok kaliteli futbolunun yanısıra çok kalitelide ailesi oldugu için gönüllerde taht kurdu.samsunsporun formasını giyen ama bukadar sevilen ender adamlar vardır emin karda bunların başında gelir.günümüze bakdıgımızda genç oyuncuların örnek alması ve yolundan gitmesi gereken bir insan.samsunsporun ismini yaşatdıgın için ve o kutsal formayı giydigin için sonsuz teekkürler emin kar.

mehmet yılmaz

Ocak 2007; Teoman ile birlikte yaptığımız Emin Kar, Kasım Çıkla röportajı. Emin abinin anlattıklarını büyük bir dikkatle dinliyordu Teoman. Nadiren de olsa araya giriyor ve anlatılmaz beyefendiliği ve sükunetiyle birkaç şey soruyor ya da söylüyordu. Kasım abi, Timofte'den söz ederken bir an göz göze geldik Teoman'la. Kasım abi, Timofte'yi övdükçe Teoman rahatlıyor, mutlu oluyordu. :(

Tribün_ali

Emin abi kişilği ve karekteriyle cok düzgün biri ve iyi bir samsunsporlu hiç unutmuyorum hangi maçtı bilmiyorum maç bitti biz yenilmiştik emin abi stad dışında gördüm ağlıyordu samsunspor yenildi diye biz yönetime tepki yaparkene emin abiye kimse bişi diyemiyordu neden nasıl biri oldugunu iyi bildiğimizden adam gibi adam

Amsterdamli

Guzel bir roportaj olmus, ayrica daha once gormedigim cok guzel fotograflar eklenmis. Hele o takim kadrosundaki formalar ayri bir guzel. Keske simdide okadar guzel formalarimiz olsa.

Emin kaptanin Samsunda bir zamanlar karsimizda oturmasi ve kirmizi BMWsinin kapinin onunde durmasi ona bakmak bana ayri bir gurur verirdi. Gectigimiz yaz beraber yan yana Karsiyaka-Samsunspor macini o efsane kaptanimizla beraber segretmeke baska bir gurur vermisti.

Eline saglik Mustafa.

kalptenþimþek

11 Eylül 2010, 20:18:43 #84 Son düzenlenme: 12 Eylül 2010, 17:37:26 kalptenþimþek
Büyük Kaptanın Jübilesi..

Tanju maçı bağlarken çekmişler..

**KaR6**

11 Ekim 2010, 22:36:34 #85 Son düzenlenme: 12 Ekim 2010, 14:08:08 samsuni

bir sezonda 8 maç ceza alanı 1 yıl bedava oynatıyorlarmış o zaman, futbol yasaklanmamış 1 sene bedava oynattırılmış..

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ekim 2010, 22:36:34
bir sezonda 8 maç ceza alanı 1 yıl bedava oynatıyorlarmış o zaman, futbol yasaklanmamış 1 sene bedava oynattırılmış..
Akşam akşam babana hatırlatmadın umarım.. :)

**KaR6**

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Ekim 2010, 22:36:34

havu işi nasıl becermiş Emin abi? :)
Tam bomba yahu...

**KaR6**

bursa maçında sanırım 4 maç birden ceza almıs naptıysa, geri kalan 4 maç ise çok zor olmamıştır tahminimce :)