Kirita hakkında

Başlatan salihcakir, 22 Şubat 2005, 11:18:57

« önceki - sonraki »

salihcakir

belki hocaya kızıyoruz iki haftadır kiritayı neden yedek oturtuyor diye..ama asagıdaki yazı olaya baska bi pencereden de bakabilmemeiz gerektiğini gösteriyor bize..zaten kirita nın antep maçında takıma verdiği zarar ve ikinci devredeki buyuk dusu hepimizin malumu..
işte yazı:
Samsunspor'da, bazı takımlardan teklif alan Rumen oyuncu Giani Kirita'nın isteksiz tavırlarının teknik heyet ve yönetimi rahatsız ettiği bildirildi..
Kırmızı-beyazlı ekipte 2. sezonunu geçiren Giani Kirita, devre arasında gitmek istedi ancak teknik heyet ve yönetimden izin çıkmadı.

Geçen sezon takımda en fazla oynayan oyuncu olan, bu sezon ise ilk yarıda forma giydiği 14 maçta 1225 dakika sahada kalarak en çok forma giyen 5. futbolcu olan Kirita'nın, 2. yarıdaki form düşüklüğü dikkat çekiyor. Kart cezalısı olması dolayısıyla Ankaragücü maçında oynayamayan, Fenerbahçe karşılamasında 30 dakika forma giyen ve Konyaspor müsabakası kadrosuna sakatlığını öne sürerek yer almayan Kirita, en son Çaykur Rizespor maçının 2. yarısında oyuna alınarak 45 dakika sahada kaldı. 2. yarıda geride kalan 4 haftada sadece 75 dakika oynayan Kirita'nın, form düşüklüğü ve idmandaki isteksiz tavırları, teknik heyeti rahatsız ediyor.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Rumen oyuncu Kirita, gitmek istediğini söyledi. Yedek kulübesinde beklemenin kendisini üzdüğünü ifade eden Kirita, "Çeşitli nedenlerden dolayı Samsunspor'dan ayrılmak istiyorum" dedi.

timofte

Bu çok üzücü bir haber. Kirita Samsunspor'un kaliteli oyuncularından biri bana göre.
eğer geri döndürme şansımız varsa (elbette samsunsporun büyüklüğünü de unutmadan) bu oyuncuyu kazanmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum.
son rize maçında oyunda kaldığı sürede de istekli gördüm şahsen. ama çoğu zaman takımda kendisine ayak uyduran oyuncu olmadığını gördükçe sinirlendiğini üzüldüğünü fark ettim. belki de gizlediği sebep budur.

fatihsune

valla arkadaşlar salihin yazısını okuyunca şok oldum,gs maçı öncesi sanal medyanın işi mi diye düşündüm ama yazılı basında da aynı haber var...
gerçekten üzücü hele de kritadan bunları duymak...
niye böyle oluyor neden her futbolcu bu sene rahatsızlığını bu kadar açıkca dile getirebiliyor nasıl oluyor anlamak güç..
bu konularda yönetimin ipleri eline alması gerekir,futbolcu bu kadar rahat takım aleyhine konuşmaz konuşamaz...
krita gibi yabancı çok zor bulunur,o nunda sıkıntılarının olduğu muhakkak,inşallah bir hal çaresine bakılır,zira bizim için büyük kayıp olur...

cico

bugun arkadaş okumuş tercüman ın sampiyon ekinde krita trabzona gitmek istedigini yedek kalmayı kendine yediremiyomuş bence haklı ben hafta en az 3 idmana gidiyom herkes 1 koşuyo krita 2 koşuyo bence haklı

largopen

Bence krita bir kere gitmek istediğini sölediyse artık kalmasının takıma hiçbir faydası olmaz. Burası samsunspor buraya profesyonel  düşünen futbolcudan çok yüreğiyle Samsunsporu destekleyen futbolcu gerekir.

kral55

Trabruma gitmek isteyen Samsuna artık fayda sağlamaz.O bir çamur gibidir.Üzerine bir düştümü mutlaka iz kalır.Yolu açık olsun.Naz yapılacak yer değil samsunspor.

cico

bugun ki halk gazetesindede yazıyo hurma krita ile 1,5 ay önce anlaştıklarını ama kendisinin hala sözleşme imzalamaya yanaşmadıgını ve samsunspor un kritaya kalması için yalvarmayacagını söyledi

ngonge

kenan celil ve adnan 2007 e kadar uzatmış.kirita belki de bir takımla anlaşmıştır o giderse çok üzülürüm çünkü yeri zor doldurulacak bir oyuncu.,ki çok da benimsemiştil.

Sioux

hoca ile hiçbir topçunun arası pek iyi değil.
oyuncular mutsuz. sadece büyük maçlarda onda da amaçlarını biliyoruz oynuyorlar
takımı bir maça değil her maça motive etmektir marifet.
ne yazık ki kirita da başka bir takımla anlaşmışa benziyor.
onu tutmak için her şey yapılmalı.. trabzona gitmeyi düşündüğünü de sanmam.

cico

KİMSE SAMSUNSPORDAN  büyük degildir isteyen istedigi atkıma gitsin bu takımdan cenkler gitti yaptıgı için teşekkür ederiz ama kimseyede kal diye yalvarmayız biz SAMSUNSPOR uz fazla söze gerek varmı

curva55

isteyen gitsin hele trabzona gitmek isteyen varsa hiç beklemesin ama burayada deplasmana gelmesin ama kirita yeri doldurulmayacak bir oyuncu değil para olduktan sonra ondanda iyi oyuncu bulunur...

carsambali55

bugün fanatik gazetesini okuyan varmı. kritanın gs gideceği yazıyor. elimizi çabuk tuutp kritayla bir an önce anlaşmalıyız krita gibi futbolcu kolay kolay bulunmaz

ÇarŞamBaLı

arkadaslar bızde soz var ısrar yok krıta ıyı oyuncu ancak kendı kafasında gıdeceğim dedıyse gıder ama bırdaha buraya deplasmana gelmesın ERTUĞRUL SAĞLAMLA KIMSE ANLASAMAZ  KRITA ANLASAMAZSA GÜLELE...