İsmail Başkan Samsunsporluları yanıtladı. (2.sayfada)

Başlatan yönetici, 02 Haziran 2006, 11:48:07

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Simdi degilse ne zaman buyuk baskan ? Neden duymuyorsun bu feryadimizi, icimizdeki haykirislari ?

Ollivanders

Ben umidimi coktaaan kestim. Efsane baskansız olmaya alıstırdım kendimi.

ahmetsefa55

anlamıyorum ben arkadas ıstese tuttugu takımın basına gelebılecek kadar guclu bı ınsan bu kadar ısrara ragmen nasıl duymuyo taraftarın sesını yaa artık cok sevdıgım buyuk baskana kızmaya baslıyorum bu zor gunlerde bırakıp gıtmek elını etegını cekmek hıc yakısmıyo valla

Nuri Asan

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Nisan 2010, 01:13:49
anlamıyorum ben arkadas ıstese tuttugu takımın basına gelebılecek kadar guclu bı ınsan bu kadar ısrara ragmen nasıl duymuyo taraftarın sesını yaa artık cok sevdıgım buyuk baskana kızmaya baslıyorum bu zor gunlerde bırakıp gıtmek elını etegını cekmek hıc yakısmıyo valla

o gittiğinden beri ne değişti?
oda bu sorunun cevabını iyi bildiğinden gelmiyor.

usare

Ben de Nuri Asan ın söylediklerine katılıyorum. Hala kimse kıllını kıprdatmıyo. Mevcut yönetim bişeyler yapmaya çalışıyo ama destek olmdan olmuyo malesef. Dünya kapitalist...
Ben başkanın birgün geleceğini düşünenlerdenim. Ama şehrin ve ülkenin siyasi dinamiklerinin değişmesi lazım önce. Eğer yeterli desteği alabileceğini görürse gelebilir. O zamana kadar daha aşağılara düşmesek iyi, yukarıya çıkmayı hayal bile edemiyorum. Ya da içimizden birisi bir Samsunspor sevdalısı çıkacak birgün ve yönetimi devralacak. Sonra da yükselişimiz başlaycak inşallah. Keşke gücümüz olsa da girebilsek yönetime.

brigand

geçende de belirttiğim gibi keşke o imkanlara sahip olabilsem

merkez

Fazla yorum yapmaya gerek yok,resim herşeyi anlatıyor.
Boşuna demiyoruz SAHİPSİZ ŞEHRİN SAHİPSİZ TAKIMI diye...

Allah bu takımı ve gönülverenlerini bu hale koyanların,bu kente hizmet etmek için seçilip kentin değerlerine sahip çıkmayanlarınSamsunspora sırtını dönenlerin,Feneryum açılışına gidip çiçek gönderenlerin,kongreye gelip delikanlılık yapıp ağzına Samsunsporu birdaha almayanların,ota boka para verip trilyonları trene ineğe böceğe gömüp Samsunspora el uzatmayanların cezasını versin. Amin

55JNR55

en içten dua'larımla amiiiiiiiiiiin...
o tramvay son hızla durak niyetinde onların içinde dursun(nerden girsin?)

55Bafra55

Özledik Büyük Başkan Şimdi Değilse Ne zaman? :-X

Atakumlu

SAMSUNSPOR umuzu kurtaracak iki baskan var biri ALLAH rahmet eylesin Hasbi MENTEŞOĞLU :'( biride İsmail UYANIK , Hasbi Agamızı geri getiremicemize gore artık İsmail baskanımızı geri istiyoruz...

**KaR6**

gelmeyeceği belli oldu.. en iyisidir, efsanedir tamam ama ağıt yakmaktansa yenisini bulmaya çalışmamız gelecek için en hayırlısıdır..

erkutdem55

Onun gibisi bir daha değil Samsunspor'a,bence Türk futboluna gelmez.Çok farklı,renkli,hepimizden daha taraftar bir Başkandı.Büyük Başkanın dönemini doyasıya yaşayanlardan biri olarak kendimi çok şanslı hissediyorum.

AntZ

Sigarayı bırakmayı deneyip deneyip bırakamamak, her denemede bir sonrakinden daha zor olması gibi oldu bu mesele artık.
Her seferinde bir umutla sarılıyoruz ama olmadıkça umutlarımız daha da yıkılıyor. Ve her adını görüşte bir öncekinden daha fazla umutsuzluğa kapılıyoruz.  :(

mehmet yılmaz

O halde kardeşim, hiç umutlanma, Öyle bir ihtimal yok. Olursa zaten emin olun ilk defa bu sitede duyurulur bu! Ama yok maalesef...