TK - D Grubu: Beşiktaş - SAMSUNSPOR

Başlatan 34 SS 1965, 03 Ocak 2006, 21:13:33

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Maçın hakemi açıklandı...

Beşiktaş-Samsunspor....: Bülent Demirlek

timofte

Bu maç için ben de Samsun'dan İstanbul'a gidiyorum, tribündeki yerimizi alacağız.
İşlerin yoğunluğu nedeniyle bir ara kararsız kaldım ama özellikle
yıllarca İstanbul'da kalmış biri olarak Samsunspor'u orada desteklemeyi gerçekten özlüyorum.
Her iki maçı izlemek için birkaç gün orada kalmayı düşünüyorum.

Kupa ve ligde Samsunsporumuza kalpten başarı dileklerimle...

34 SS 1965

helal olsun timofte sizlere de bu yakışır işte gerçek taraftarlık budur örnek samsunsporlu...

samsunlu_gencler

timofte

arkadaşlar şimdi yola çıkıyorum maçı Tv'den izleyecek arkadaşlar benim asacağım pankarta dikkat etsinler bunu söylemek istedim. "Forza Samsunspor" diye bir pankartım var 4 metre kadar üniversite yıllarımdan kalma.. son anda onu da götürmeye karar verdim. İnşallah güzel bir akşam olur ve kazanırız. İstanbul'daki Samsunsporu dostlarla da görüşeceğim için mutluyum, görüşmek dileğiyle..!

kadir55ist

selam
arkadaşlar yarın inşallah staddayız. ayrıca samsundan gelen arkadaşlarıda kutluyorum.
istanbulda stada gidemeyenlere yada gitmek istemeyenlere örnek olması dileğiyle.
kazamız mübarek olsun.

oğuzhan55

Taraftar desteğiyle bjk maçını alırız gibi görünüyor.Takımın son durumu da iyi.Bu maçı kazanmamız durumunda lig maçlarına da motivasyon olarak olumlu avantaj yapacaktır.
Takımımızı İstanbul'da yalnız bırakmayacak taraftarlarımızada teşekkürler.

jean

bende son hazirliklarimi yaptim maci bekliyorum maca gidecek olan taraftarlara tesekkuler

salihcakir

evet artık maç gününe uyandım. birçok rüya gördüm maçla ilgili :D

bir grupta lider olmanın verdiği haz, bu akşamki maç öncesi teknik ekipce zikredilen umutverici ve iddialı sözler; bu maçı çok ayrı kılıyor.. işte fanatikte yayınlanan son demeç:

" Samsun'da zafer zamanı!  

Karadeniz ekibi bugün kupa maçında güçlü rakibi Beşiktaş'ı devirip, D Grubu'nu zirvede tamamlamayı planlıyor.

Erdoğan Arıca iddialı!

Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, Türkiye Kupası'nda bugün Beşiktaş'ı mağlup ederek gruplarından lider olarak çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Rakip karşısındaki tek hedeflerinin galibiyet olduğunu vurgulayan tecrübeli hoca, "Gruptan lider olarak çıkmak için de Beşiktaş maçından mutlaka galibiyetle ayrılmak zorundayız. Maça iyi başlayabilirsek, sonunu da güzel bir sonuçla tamamlayacağımıza inanıyorum. Futbolcularıma güveniyorum" diye görüş bildirdi."

ne kadar güzel değil mi?

55samsunlu55

Yerel Gazetemizde Maksiç ile Gueye'nin oynayamayacağı yazıyor. Üzücü, ama biz bu maçın favorisiyiz bence.

bodensee55

ali desordero geri donmus hayirli  traslar...mac tahminim bjk 0 samsun 1
ya da bjk 0 samsun 2

samet

arkadaşlar hepinizle gurur duyuyoruz...bizde digitürkten sizlerin yanınızda olacağız...

Vural temiz

Maca bir saat kaldi, bende Kahveden seyredecehim hersamanki gibi bir Samsunsporlu 100 dane Istanbul hayranlari.

Mac tahminim 1-1

baraberlik bize yeter

berusa55

ilk yarı cok güzel bir oyun!golleri kacır!ikinci yarı sahada takım yok!ve yine 15dkda 3gol yemeyi basardık!bu takımın moral bozmakta üstüne yok allahım ya!hüsranlardayım!!!

radikal-fma

işten geldim ve  hevesle gittim maç seyretmek için bir cafeye....maç başladı samsun pozisyonlar buluyor beşiktaş kapanıyor. hayretle seyrettim beşiktaş felaket kötü Samsunspor gol atamıyor.ilk yarı sonu samsunspor soyunma odasına yorgun gidiyor. ikinci yarı başlıyor durum değişiyor. beşiktaş bastırıyor samsunspor anlaşılmaz bir şekilde siniyor. kalecinin kendine güveni yok titriyor. goller peş peşe 3-0 anlayamıyorum neden samsunspor kazanmak istemiyor.futbolcular ikinci devre çok laubali idi. umarım ki bu kötü oyunun sebebi kupadaki puan avantajımızın rehaveti olsun yok eğer samsunspor bu ise dostlar hiç heveslenmeyin......... :idea:  :idea:  :x