SÜPER LİG 2023-2024 | 10.HAFTA | Ankaragücü 2 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 27 Ekim 2023, 11:36:23

« önceki - sonraki »

_SoN_

Alıntı yapılan: emrealtinsk - 29 Ekim 2023, 18:59:46Takımda şu çıksın bu çıksın diyemiyorum. Kim çıkmaması gerekli diye düşünüyorum inanın şu oyuncu diyeceğim bi tane futbolcu yok.

Ama Emre kılınç derhal oyundan alınmalı laubalilik bu kadar da göz göre göre olmamalı

Sizinle aynı anda yorum yapmışız, buda benim emrenin başlığına yazdığım

"Galatasarayda oynadığı için sanırım takım savunması umrun değil, bu kadar salla başını al maaşını futbolu hangi takımda kabul edilir? Kaybettiğin topların peşinde bile koşmuyorsun bırak savunmaya gelmeyi, ayıptır ayıp, aldığınız paraları hakedin biraz. "

futbolcu

Tait nin çıkması çok doğru bir karar. Sahada yoktu

_SoN_

Asisti yapana, golü atana bak, bizim forvetteki ercana bak !

Raqua55

Formayı çıkarın siktirin gidin. Bu kadar Beceriksizlik olamaz.

yk55

Zeki yavru 2 golde de ofsaytı bozan adam. Bravo.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_SoN_

Gerçekten bizi aleme rezil etti başkan, o çok bilmiş havalarıyla bizi rezil etti, bu şekilde çıkacağımıza vallaha çıkmasak daha iyiydi, bu kadar rezil bir kadroyu kurmayı nasıl başardın nasıl!

Ekrem

Kaleyi bulanı geçtim kaleyi bulmayan şutumuz bile yok.
yazık

ercan0655

Başkanın muhteşem öngörüsü muhteşem transfer çalışmaları adlı eserin dokuzuncu petdesini seyrettik ta ..... 🤬

GurbetciFanatik

binikalamadım

takım o kadar kötüydü ki 8-1-1 bile oynasaydık o 2 golü yinede yerdik...

s_uzunkaya

Vallahi zorluyorum kendimi. Zorluyorum azcık heyecanlanayim diye. Hadi lenn hadiiii leenn vurrr diye yerimden ziplayayim istiyorum. Yenilmenin bile o dayanılmaz hüznünü yaşamak istiyorum. Gol yiyoruz, yeniliyoruz ama üzülemiyorum bile. Duygu diye bişe kalmadı artık sanırım futbol adına. Zorluyorum kendimi yenilsekte küme düşsekte kahrolușlarımı yaşayayım diye. Ve bunu sadece samsunspor adı için yapıyorum. Bırakıp gitsem sanki ihanet etmiş, haksızlık etmiş gibi geliyor.
Yüksel Yıldırım biliyorum burayı okuyorsun. Ve senden rica ediyorum takımın adını değiştir. Bi iyilik yap bize ve takımın adını değiştir. Biz bırakamıyoruz sen öldür aşkımızı, zevkimizi, duygularımızı... Yuksellll sana diyorum. Takımın adını değiştir ve istediğin gibi at koştur sonra. Hobi olarak ı devam edersin veya ticarethane gibi 1 e alıp 3 e mi satarsın!!! Değiştir takımın adını, defol sonra ve kurtar bizi bu kabustan...

mehmet yılmaz

Geçen hafta "mutsuz ama umutluyuz" demiştim.
Artık umutsuzuz da!

Sanırım rekor kırarak çıkan takım, rekor kırarak düşecek.

Samsunspor'un adını bile yetersiz gören, 2018'den öncesine dair her kişi, kurum ve olayı küçümseyen, yok sayan Mr. Ego bir twit bile atamıyor artık.

jean

Deli olmak elde degil bir takim bu kadarmi kotu pour gol yok pozisyon yok kac yil bu Ani bekledik hayal kirikligi ile erkenden bitecek ne yazikki tek umidim eskisi gibi dusup borc batagina girme riskimiz yok dusup hemen cikarsak daha hayirli olacagini dusunuyorum ayni hatalar yapilmaz boylece ads gibi zengin baskanimiz var diye onlar gibi oluruz diyorduk adamlarin 10 da 1 bile olamadik

brigand

Çok ekstrem bir duruma doğru sürükleniyoruz. Hocanın da ne yapacağını henüz bilememesi kaosa tuz biber oluyor.
Kadronun yetenek setinin ne kadar dar ve SPL seviyesinin ne kadar altında olduğuna her maç bir kez daha şahit oluyoruz.

Galibiyeti unutan kadro her maç bir kez daha özgüven kaybına uğruyor. Hali hazırda zaten alt lig seviyesinde olan oyuncular iyice dibe vurmuş durumda.

Yine de demeden geçemeyeceğim. Kaleye gidemeyen, sahada topla ne yapacağını bilemeyen oyuncu grubuna neden devre arasında müdahalede bulunmadı hoca anlayamıyorum.

Şuan ki görüntüde Fofana bu takımın açık ara en iyi oyuncusu. Daha fecahati ise Laura bunların yanında topçuymuş meğerse.

İki ağır santraforla, kanatsız oyunda sıkışıp kaldık. Hantal görünümüz iyice ağırlaştı.

Hatay maçında Y.Emre, Fofana, Dimata, iyileşirlerse Tırpan ve Laura'yı kullanmalı artık hoca. En azından bir nebze hareket gelir saha içine.

binikalamadım

Emre saçmalamayıp maçın o ilk golünü atabilseydi...acaba bir şey olur muydu ?