SÜPER LİG 2023-2024 | 6.HAFTA | Antalyaspor 2 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 18 Eylül 2023, 11:06:32

« önceki - sonraki »

brigand

23.09.2023 - Cumartesi
Saat: 20.00

Corendon Airlines Park Antalya Stadı

Bana göre ilk önemli virajımız. Galatasaray deplasmanında mağlubiyete rağmen yeni transflerin iyi performansı ve gösterilen takım reaksiyonunun, galibiyete dönüşmesi gereken bir maç.
Birkaç değişiklikle uzun süre sahada göreceğimiz (sakatlıklar dışında) 11'in maçı olacaktır.

Antalya tarafı ise Fenerbahçe deplasmanında oldukça iyi bir maç çıkardı. Onların da yeni transferleri adapte oluyor. Zor maç olacak ama benim takımdan beklentim bu sefer yüksek.

Sadece Samsunspor

18 Eylül 2023, 11:55:39 #1 Son düzenlenme: 18 Eylül 2023, 12:06:33 Sadece Samsunspor
Biz gsye karsi antalya da fbye karsi iyi mucadele etti. Tahminim 1 puan. Umarim 3 puan aliriz. Zor mac olacak. Fikstur bizim icin cok kotu basladi. Ilk 5 haftada gs ve fb ile karsilasmak ardindan istanbulla icerde oynayacagimiz macin ertelenmesi. Gs deplasmanin dan sonra tekrar antalya deplasmani. Bu mactan sonra fikstur bize donecek insallah.

*Buksa ya extra önlem şart

jean

evolution55

galatasaraya bıraktığımız alanları bu maçta bırakmamamız gerekiyor. 2 golü de bu şekilde yedik.

KocumVolkan

Hocanın son maçı olur. Ümidim yok. İnşallah yanılırım.

mehmet yılmaz

Antalya'ya karşı eski maçlarda büyük bir üstünlüğümüz var. Güncele gelirsek, Fenerbahçe karşısında iyi oynayan bir Antalya vardı. Zaafları var ama diri takım. Biz de Galatasaray maçında benzer işaretleri verdik. Zor bir maç ancak kaybetmememiz lazım.

AlıntıCumartesi akşamı Antalya'da oynanacak olan Antalyaspor-Samsunspor maçı iki takımın birbirleriyle tarihlerinde oynadıkları 30. lig maçı olarak tarihe geçecek.

İki takım arasında bugüne kadar oynanan karşılaşmalarda Samsunspor'un 16 galibiyeti varken, Antalyaspor sadece 6 defa kazanabildi. 7 maç ise berabere bitti. Samsunspor'un attığı 47 gole karşılık Antalyaspor'un 30 golü var.

Antalya'daki maçlarda da Samsunspor üstünlüğü göze çarpıyor. Antalya'da oynanan 14 maçın 7'sini Samsunspor kazanırken, ev sahibi takım 4 defa kazanmış. 3 maç ise berabere bitmiş. Samsunspor'un attığı 20 golle karşılık Antalyaspor'un 17 golü bulunuyor.
Samsun'daki maçlarda ise yine Samsunspor üstünlüğü göze çarpıyor. Samsun'da oynanan 17 karşılaşmanın 9'unu Samsunspor kazanırken 2 maç Antalyaspor'un galibiyeti ile bitmiş. 3 müsabaka ise berabere sonuçlanmıştı. Samsunspor'un 25 golüne karşılık Antalyaspor'un kaydettiği 11 gol var. İki takım bir maçı ise tarafsız sahada oynamışlar ve müsabaka 2-2 berabere sonuçlanmıştı.

emre

Ben GS maçı ile hocadan ümidimi kestim. İnşallah yanılırım. Nuri Şahin de iyi bir taktisyen olacak gibi duruyor. Aynı zamanda hocaların da savaşı olacak tabiri caizse.

5trawberry

GS maçında hocanın 4'lü dizilişe geçmesi ve ortaya çıkan başka bir Samsunspor geçmiş eleştirilerin ne derece haklı olduğunu gösterdi.
Antalya maçında takım tam kadro olacak gibi. Ntcham ve Tırpan'ı onbire monte ederse gerçek Samsunspor'u o zaman göreceğiz diye düşünüyorum.
Ntcham Tait Holse Fofana Dimata beşlisi izlemek için sabırsızlanıyorum.

_SoN_

Bu maçta bahane kalmadı, ne bizim, nede hocanın, bu maç kazanılmalı.Taktikse taktik, teknikse teknik, artık öyle süslü püslü cümlelerde kurmaya gerek yok, çıkıp kazanmalıyız.

Raqua55

deado

Stoper

Şu gereksizleri yenelim de 2015 finalinde ki penaltı goygoyu da susturalım.

Raqua55

Yunus emre neden kesik yedi? Bu hamlesini gerçekten anlayamadım. Sakat değilse bana doğru bir hamle gelmedi. Geçen hafta Icardi gibi yıldız futbolcunun önüne niye attık adamı o zaman?

GurbetciFanatik

Raqua55

Böyle bir şans olamaz kaleye gelen bir şekilde gol oluyor. Bizimkilerdd kaleci felan hayatının dokunuşunu yapıyor