2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

Stoper

Kesin olarak cezanın geleceğini ve önümüzdeki seneyi de düşünürsek; Yerli kaleci, sol bek, stoper, ofansif orta, defansif orta saha, kanat, forvet hamlesi gerekiyor.

ugurozkan

Almaktan çok kırmadan dökmeden yabancı oyuncu göndermeyi nasıl becereceğiz onu merak ediyorum. Yabancı limitimiz silme dolu.
*Szumski'nin sözleşmesi zaten bitiyor, alıcısı çıkar, kontratı da alt lig çapında olduğundan ilk o gider gibi. Yerine yerli bir kaleci bulunacak. 
*Laura sakatlıktan dönemeyecekse Dankirque'ye kiralansın.
*Nanu dün milli takımda 80 dakika sol bek oynamış, özete baktım gerçekten çok kötü. Zorla getirdik bakalım nasıl gidecek.
*Bola, İngiltere bağlantılarından dolayı en kolay gideceklerden gibi. Ama iki maçtır toparlandı diye göndermemizlik yapmazlar umarım.
*Schindler kulüp beğenmez o haliyle elde patlar.
*Dimata Gs maçında iyi oynamıştı. O performansın yüzde birini vermiyor şimdi. Marius cezaliyken bile tercih etmez bence hoca. Kayserinin berbat savunması arasında parlarsa bir şans elde eder. Sonrasında da elde patlar o da.

Raqua55

Badou Ndiaye ismi yazıldı ama ihtimal vermiyorum. Yönetim onuda Pendikspor'a kaptırır.

s_uzunkaya

Bu ne sessizlik arkadaşlar 🙂
Emre mor, Emre akbaba, Yusuf Erdoğan, umut bozok, bide abubakar gelse nasıl olur ☺️... (tamamen temennidir. Bi duyum bi haber filan değil)

ercan0655

30 Ocak 2024, 21:10:05 #139 Son düzenlenme: 31 Ocak 2024, 22:35:26 ercan0655
Başkan oyuncuları göndermek için neden uğraşıyor? İkinci takımı almadı mı? Göndersin iki üç oyuncuyu katekülli transfer ile kendi takımına. Birisi anlatsın başkana. Ama zaten niyeti yok başkanın yerim dar elimdekiler yeter para harcamak istemiyor 😜

jean

Firtina oncesi sessizliktir insaallah

Raqua55

Şaka maka Transfer yok.Elimizdekleride çıkaramadık. Bu sefer sağlam patladık.

emre

Umut Nayır, Thiam, Ndao, Ethemi, Emre Mor...

Çok zor değildi bazı şeyler. Ateşle oynuyoruz.

Raqua55

Yaprak kıpırdamıyor. Oyuncuda göndermedik. Fuat Çapa bitirdin bizi.

futbolcu

Raqua55

Alıntı yapılan: futbolcu - 01 Şubat 2024, 11:35:59Nanu nun lisansı askıya alınmış söylentisi var.
Transfer'mi gelecek acaba?

https://twitter.com/tfflisansbotu/status/1752978868615430459?t=Gcg99FoIdMfMfytecbZLjA&s=19

Söylenti gerçeğe dönüştü. Lisansı güncellenmiş. Sanırım Yüksel yıldırım transferde 9 şubatı bekleyecek.

Sadece Samsunspor

Nanu Estrela ya kiralanmis. Laura da dondurulmus galiba.

Raqua55

Soner Aydoğdu Gaziantep FK ile anlaşmıs. Hayırlısı olsun.

isyan

Alıntı yapılan: Raqua55 - 01 Şubat 2024, 13:24:16Soner Aydoğdu Gaziantep FK ile anlaşmıs. Hayırlısı olsun.
resmi olan birsey yok ama iyi kötü bir oyuncunu rakibin olan bir Takima vermek is bilmezliktir.

55.hakan

Soner Aydoğdu iyidir gitmesi taraftarı değilim ilk 11 için Benasser ve Osman dan iyi adamı neden verirsin.