2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Samsunspor'un Inter'den ayrılması beklenen Stefano Sensi'ye teklifte bulunduğu öğrenildi.

Raqua55

Douglas Costa ile anlaşıldığına dair haberler var. Yüksel Yıldırım yalanlamadı. İnşallah gün içerisinde olumlu olumsuz açıklama gelir

s_uzunkaya

Fenerden puan aldığımıza sevinmesek mı acaba! Şimdi YY yok takım ritmini buldu yok yakalanan ahengi bozarız yok aldığımız adam tutacak mı sanki filan diye önce bizi sonra kendini kandıracak 🤦🏻‍♂️

binikalamadım

Raqua55

22 Ocak 2024, 06:03:42 #124 Son düzenlenme: 22 Ocak 2024, 06:14:11 Raqua55
Costa işi yattı. Costa gelmekten vazgeçmiş. Kaçıncı transfer bilmiyorum ama son dakika iptallerden gına geldi. Sebebini gerçekten merak ediyorum.

olcay

Bu aynı tip 4 stoper ile olmaz.

Yordan Petkov vardı. O tarz bir stoper lazım.

Yanına bu kazmalardan kimi koysan iş yapar.

Raqua55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 22 Ocak 2024, 06:03:42Costa işi yattı. Costa gelmekten vazgeçmiş. Kaçıncı transfer bilmiyorum ama son dakika iptallerden gına geldi. Sebebini gerçekten merak ediyorum.

Türkiye'den başka teklifler var olduğu söyleniyor. Bana kalırsa Ads yada Pendikspor kafasını karıştırmış olabilir .

ercan0655

Her zaman olduğu gibi yalan dolan haberler son dakika olmadılar. Dört senedir yapılanlar ortada çok umutlu olmak mümkün değil. Başkanın tarzı bu Fransa ikinci lig adamlarla yürüyelim😜

55.hakan

Alıntı yapılan: Raqua55 - 22 Ocak 2024, 06:03:42Costa işi yattı. Costa gelmekten vazgeçmiş. Kaçıncı transfer bilmiyorum ama son dakika iptallerden gına geldi. Sebebini gerçekten merak ediyorum.
Daha yazılı bir anlaşma olmadan yaygara koptu sonra olmadı bu kadar öne çıktığında belliydi zaten bir şey çıkacağı.

Sadece Samsunspor

Douglas Costa, Fenerbahçe-Samsunspor maçını izledikten sonra, "Sahalara tam kapasite dönmem için yaklaşık 20-25 güne ihtiyacım var. Mart'ta %100 olacağımı varsayarsak; 2 ay futbol için ülke değiştirmeyelim. Samsunspor'a hazır oyuncu lazım" dedi ve imzadan vazgeçti

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Ocak 2024, 10:58:21Douglas Costa, Fenerbahçe-Samsunspor maçını izledikten sonra, "Sahalara tam kapasite dönmem için yaklaşık 20-25 güne ihtiyacım var. Mart'ta %100 olacağımı varsayarsak; 2 ay futbol için ülke değiştirmeyelim. Samsunspor'a hazır oyuncu lazım" dedi ve imzadan vazgeçti
doğru demiş doug..

Raqua55

Abi şimdi anlamaya çalıştığım bir nokta var, Douglas Mariusu mu kesemeyecek yada dimatayı ? Başka bir şey vardır.

isyan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Ocak 2024, 10:58:21Douglas Costa, Fenerbahçe-Samsunspor maçını izledikten sonra, "Sahalara tam kapasite dönmem için yaklaşık 20-25 güne ihtiyacım var. Mart'ta %100 olacağımı varsayarsak; 2 ay futbol için ülke değiştirmeyelim. Samsunspor'a hazır oyuncu lazım" dedi ve imzadan vazgeçti
Adam Baskandan daha cok düsünüyor Takimi  :D

brigand

Bu açıklama bana çok doğruyu yansıtıyor gibi gelmedi ama hayırlısı artık.

s_uzunkaya