Hüseyin Eroğlu

Başlatan _SoN_, 25 Eylül 2022, 20:16:25

« önceki - sonraki »

_SoN_

Samsunsporumuz'da teknik direktörlük görevine Hüseyin Eroğlu getirildi.

Başkanımız Yüksel Yıldırım ve İkinci Başkan Veysel Bilen, Eroğlu ile bugün İstanbul'da yaklaşık dört saat süren bir toplantı gerçekleştirdi. Yeni hocamız ile lig, takımın durumu, ara transfer ve oyuncu performansları gibi tüm konuları masaya yatırılarak analizler eşliğinde değerlendirip 1 artı 1 yıllık sözleşme imzalanması konusunda el sıkışıldı.

Sözleşme, 26 Eylül Pazartesi günü Samsun'da imzalanacak ve Eroğlu, takımımızın başında ilk antrenmanına Salı günü çıkacak.

Başkanımız Yüksel Yıldırım, Eroğlu'nun 10 yıllık Altınordu görevi döneminde mütevazı bütçeler ve sadece Türk oyunculardan oluşturduğu kadrolarla iki şampiyonluk ve bir play-off finali yaşadığını, kulübün ise çok önemli transfer gelirleri elde ettiğini vurgulayarak "Almanya'da doğup büyüyen, iş disiplini ve çalışmayı her zaman ön planda tutan, farklı bir teknik direktör kişiliğine sahip Eroğlu ile iki yıllık bir yolculuğa çıkıyoruz. İki yıl diye özellikle vurguluyorum, çünkü sezon sonunda şampiyon olup beraberliğimizi sürdüreceğiz. Zaten Eroğlu da takıma ve kendisine olan güveni göstermek adına 2 yıl yerine 1 artı 1 yıllık sözleşme istedi. Samsunspor'da artık yepyeni bir dönem başlıyor. Yarın atacağımız bu imzanın önemi, sezon sonunda taçlanacak şampiyonlukla daha da önem kazanacak" dedi.

Teknik Direktörümüz Hüseyin Eroğlu da kendisine duyulan güven için Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Başkan Vekilimiz Veysel Bilen'e teşekkür ederek "Samsunspor, Türk futbolunun çok önemli bir değeri. Böylesine büyük bir camiada görev almak ise gerçek anlamda gurur verici. Pazartesi günü her şeye yeniden başlayıp şampiyonluk için tüm planlarımızı ortaya koyacağız. Benim için gelişim, takım mühendisliği ve sistem her zaman ilk planda yer alır. Sayın Başkanımız Yıldırım ile yaptığımız toplantıda her ikimizin de aynı yöne bakıp aynı heyecanı yaşadığımızı gördük. Samsunspor'da taraftarından yönetimine, futbolcu ve teknik kadrodan gazeteci arkadaşlarımıza kadar herkesin omuz omuza vererek başlatacağı değişim, bizi şampiyonluğa ulaştıracak. Ama asıl önemlisi fark yaratıp, sürdürülebilir bir başarı elde edeceğiz. Biz yola çıkıp yürümeye başlıyoruz. Ve sonunda kazanacağımıza yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

_SoN_

Başkanın daha üzerinden 1-2 hafta geçmeden, hoca ile ilgili sözleri düşünceleri ortada iken, hoca ile ilgili yorumlarını herkes duymuş iken, aldığı bu kararı sorgulamamak, yadırgamamak elde değil, insanın aklı almıyor, ne olursa olsun, bize yine hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez.

_SoN_

🗨️ Başkan Yüksel Yıldırım; "Hüseyin Eroğlu, iyi hoca ama Samsunspor'un hocası değil, yanlış söylemiş olmayayım, belki yarın hoca bulamam, takımın başına getiririm."

Demek li, hoca bulamamış.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: _SoN_ - 25 Eylül 2022, 21:05:43🗨️ Başkan Yüksel Yıldırım; "Hüseyin Eroğlu, iyi hoca ama Samsunspor'un hocası değil, yanlış söylemiş olmayayım, belki yarın hoca bulamam, takımın başına getiririm."

Demek li, hoca bulamamış.

Açıklamasını izledim, söylediklerinde inanacağım tek nokta "hoca bulamadığı" hususudur. Hep söylüyorum, "paralı, zengin başkan imajı" bizim takımın başına sürekli dert olacak. Hele de bir süper lig yaparsak o zaman seyreyleyin.

Sadece Samsunspor

Allah hayirli ugurlu etsin. En azindan disiplinli birisi. Bence geregini yapacaktir.

Ekrem

Hayırlı olsun . Başkanın amacı altyapı ve gençler. Hüseyin Eroğlu bunun için doğru tercih. Para da bu şekilde kazanılır. Mesele şirketin kar etmesi sonuçta.

GurbetciFanatik

🙄🙄🙄🙄
Bu Hocaya kimse kizmasin
Takim kötü giderken

Cünkü kapasitesi o kadardır.
Ben şahsen çook yanliş buluyorum
0 katki sağlar

Sol Açık

Açıkçası Başkan'ın geçen hafta yaptığı "Burası Samsunspor, burası büyük camia ve bize yarışmacı bir hoca gerek; Hüseyin Eroğlu iyi ama hiç yabancı oyuncuyla çalışmamış, şampiyonluk mücadelesi vermemiş..." açıklaması olmasa, başarılı olabilecek iyi bir seçim derdim ve forumda da demiştim.

Ama Başkanımız sağolsun, başarısız olmak için elinden geleni yapıyor! Açıklamalarıyla önce Hüseyin Eroğlu'nu itibarsızlaştırdı, şimdi de başa geçirdi! Gerçekten anlamak mümkün değil!

Şu an ancak "umarım başarır" diyebiliyorum...   

Raqua55

Belki cok basarili olacak belkide bir o kadar basarisiz fakat baskanin gereksiz aciklamalari pesini birakmayacak. Cengiz caglar gibi futbolcular elinden gecti.Kotu bir hoca degil camia baskisina dayanabilir mi? Orasini zaman gostericek.

Altinordu  takiminda seri galibiyetleri mevcuttu. Eger bu takimda 4-5 galibiyet arka arkaya alabilirse o hava bizi Cikartabilir.Aslinda olay tek bir kivilcima bakiyor. Hayirlisi olsun. Basarilar. Kaos surecinde bol sanslar.

_SoN_

İmza törenini bende izledim, çok değerli basınımızdan bir kişi bile , daha bir iki hafta önce başkanın size söylediği "Samsunspor'un hocası değildir" konuşmasını nasıl yorumluyorsunuz, bu size nasıl yansıdır, ileride sizi etkiler mi diye sormadı , yada soramadı !!! Bu çok değerli basın, neden asıl sorulması gerekeni sormaz, bunu sormaması için baskı kurulduysa bu baskıyı nasıl kabul eder? İnanın hayretle izledim .

jean

Soruyu sormadan veysel bilen konuya aciklik getirdi ondandir

_SoN_

Sorunun muhatabı Veysel Bilen değildi.

beşnumara

Hoca her şeye rağmen çok pozitif başladı. Hiç duymamış konuşulmamış gibi hareket ediyor. Bu önemli aslında. Bayram Bektaş gibi olacağını zannetmiyorum. Oyunculara dokunacağına inanıyorum. Başarılar hocam. Allah muvaffak eylesin.

muzaffer4

Hocaya destek vermek çok önemli sosyal medyayı iyi kullanıyor taraftarla bütünleşmek istiyor. Tabi ki eleştirilmesi gereken yerde eleştireceğiz ancak Samsunspor'un hocası değil vs eski söylemleri tekrar tekrar kullanmak hem hocaya hem de camiaya zarar verecektir.

Ben hocanın başarılı olacağını düşünüyorum. Ligi bilen dar kadroyla neler yapabileceğini gösteren birisi umarım kimyamız uyuşur uzun zamanlı başarılı bir çalışma hayatımız olur.

KocumVolkan

ah şu Bandırma maçını bir yensek.. Hoca yaşanan tüm olumsuzlukları unutturur.

Takımımıza hayırlı olsun...