Emre Kılınç

Başlatan _SoN_, 04 Ağustos 2023, 19:46:51

« önceki - sonraki »

_SoN_

Galatasarayda oynadığı için sanırım takım savunması umrun değil, bu kadar salla başını al maaşını futbolu hangi takımda kabul edilir? Kaybettiğin topların peşinde bile koşmuyorsun bırak savunmaya gelmeyi, ayıptır ayıp, aldığınız paraları hakedin biraz.

Raqua55

Bir ara Serdar eylik vardı.Bu yeteneksiz vitaminsiz süperlig versiyonu olarak geri geldi. Mal bu adam.

GurbetciFanatik

Sözcük Kitabinda
MAL yazin bu çıkar

Lusage

Yediğin iki 5'likten sonra sahada futbolcuyum diye gezinen velet.

mehmet yılmaz

Kadronun neredeyse hepsi fiyasko ama en  büyük fiyasko bu olsa gerek. 9 maçtır ilk 11'de ve sıfır katkı.

ercan0655

Oynama garantili alınan İstanbul ekibinin başı, ( hoş yerine oynayabilecek adam!!! Yok,)

s_uzunkaya

emre sanki takıma ısındı gibi. en azından sahiplenmiş gözüküyor takımı. böyle devam ederse bizimle beraber yeniden doğar emre.

Sol Açık

Ben Başakşehir maçında ilk kez çok beğenmiştim. Bu maçta da ikinci yarıda hiç fena değildi...

Raqua55

Kime gol atacak bu arkadaş? Vitaminsiz.

Raqua55

Lan yap bir şeyler. Bir numara çek küme düşecek takım. Uzaktan bir tane olsun at artık.

isyan

Bir tane isabetli ortasi yok. Vitaminsiz

_SoN_

Bu karmaşa içinde yine elinden geleni yaptı bence, bu ortamda gol atmak kolay iş değildir.

emre

Kanat oyuncusu ama hem çalım atıp adam eksiltemiyor, hem orta yapamıyor. Şükür ki ikidir attığı gollerle puan aldırdı.

Elyesa

bence son haftalarda biraz daha iyi bence elinden geleni yapiyor ama ilk gs macinda gs gol atinca sevindigini ilk defa gordum varsa oyle birsey defolup gitmeli digerleri icinde gecerli yoksa aldigin her para lokma haramdir

55.hakan

Dünkü maça neden götürülmedi bilmiyorum ama Muya'nın maç eksiği göze çarpıyor Emre ne olursa olsun sakat değilse ilk 11 başlamalı.