TFF 1.LİG 2021-2022 33.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Altınordu

Başlatan Mert, 24 Nisan 2022, 02:15:34

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

25 Nisan 2022, 23:15:07 #15 Son düzenlenme: 25 Nisan 2022, 23:21:05 Sadece Samsunspor
Son dk galip gelmek guzeldi. Papazlar oynamasin diyoruz ama alttan gelenler de onlardan fena. Mesela Polat Yaldır. Tam bir rezalet. Kondusyon sıfır. Birebirde omuz koyup adam geçemiyor. Dk 45te ilk yarıda onu gösterdi cocuk sanki yıllardır halı saha oynamayip yillar sonra hali saha macina cikmis gibi nefes aliyordu. Bide milli takimda oynuyor cok ilginc geldi bana. Soner in yerine melih her zaman oynarmis bunu gorduk ne eksik ne fazla en azindan genc. Galip gelmek guzeldi. Keske 5te 5 yapsak playoff a kalsak ama imkansiza yakin. Bu macla birlikte derin bir nefes aldik rahatladik. Cocuklarin mucadelesi 3 puan ile taclandi moral olmustur.

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Nisan 2022, 23:15:07Son dk galip gelmek guzeldi. Papazlar oynamasin diyoruz ama alttan gelenlerde onlardan fena. Mesela Polat Yaldır. Tam bir rezalat. Kondusyon sıfır. Birebirde omuz koyup adam geçemiyor. Dk 45te ilk yarıda onu gösterdi cocuk sanki yıllardır halı saha oynamayip yillar sonra hali saha macina cikmis gibi nefes aliyordu. Bide milli takimda oynuyor cok ilginc geldi bana. Soner in yerine melih her zaman oynarmis bunu gorduk ne eksik ne fazla en azindan genc. Galip gelmek guzeldi. Keske 5te 5 yapsak playoff a kalsak ama imkansiza yakin. Bu macla birlikte derin bir nefes aldik rahatladik. Cocuklarin mucadelesi 3 puan ile taclandi moral olmustur.
4 maç kaldı 5 değil. Bu maçı da sayıyorsun sanırım. 4 te 4 yapılsa da kalınır ama bu oyunla zor.

fanatik samsunsporlu

Yenilen her  maçtan sonra takıma kızıp bir sonraki maça gitmeyecekken son gün bilet alıpta maça gidenlerin yüzü suyu hürmetine bu maçı kazandık.Ben de maçtaydım bu arada😅

jean

Béni yaniltan galibiyet oldu rahatladik sayilir kalan maclarimiz zordu iyi oldu kazandigimiz

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Nisan 2022, 23:15:07Mesela Polat Yaldır. Tam bir rezalet. Kondusyon sıfır. Birebirde omuz koyup adam geçemiyor. Dk 45te ilk yarıda onu gösterdi cocuk sanki yıllardır halı saha oynamayip yillar sonra hali saha macina cikmis gibi nefes aliyordu.

Söz meclisten dışarı ama çok acımasız yorumlar yapıyoruz. Sanırım ilk golde rakibi geçip, çizgiye inip, topu içeri çeviren ve gol getiren isim Polat Yaldır'dı. Aman aman bi futbol oynamadı belki ama Yasin'in bir sezon boyunca yapamadığını tek maçta yaptı.

Biz Polat ve Melih gibi oyunculara yeterli süre verseydik hem bu gençleri hem de Yasin ve Soner gibi oyuncuları kazanırdık. Çünkü Soner ve Yasin en berbat oynadıkları maçtan sonra yine ilk 11'e yazıldılar. Adamlar da haliyle daha da kötüye gitti.

Ben gençlerin oynatılmasını doğru buluyorum. Dünkü galibiyet ile küme düşmeyiz artık. Play-Off hayali gören arkadaşlara da küçük bir tavsiye, yapmayın; pişman olursunuz. Bence Nurullah da kalan haftalarda kaleyi Alp'e teslim etmeli.

Ben Polat, Melih veya Ensar'ın iyi topçular olduğunu savunmuyorum. Bu adamların ne olduğunu anlayabilmek için Yasin ve Soner kadar olmasa da 5-6 hafta düzenli forma şansı vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Biz 1-2 maçta hüküm veriyoruz. Yeri geliyor Messi ve Ronaldo bile dökülüyor.

Şunu da rahatlıkla söyleyebilirim ki dünkü maçta herkes elinden geleni yaptı. Maç esnasında da yazdığım gibi kapasitemiz maalesef ligin altında. Biz bu sene bu kadroyla kabus bile görebilirmişiz.

Hocayla ilgili sadece bir not düşeceğim: Her anlamda maçı çok iyi kontrol etti ancak Tallo'nun girişi tam bir fiyasko. Adam un çuvalı gibi, koşamıyor. Ben artık Tallo'ya forma şansı verilmemesi gerektiğini düşünüyorum.