TFF 1.LİG 2021-2022 33.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Altınordu

Başlatan Mert, 24 Nisan 2022, 02:15:34

« önceki - sonraki »

Mert

TFF 1.LİG 2021-2022 34. HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz - Altınordu
Tarih: 25.04.2022
Saat: 20:30
Stad: Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Yayın: BeIN SPORTS / TRT-3  TRT-Spor

Herkes o kadar küsmüş takıma ki başlık maç gününe kadar açılmamış.Play-off derken şimdi düşmeme hesapları yapar olduk.Biz düşmeyiz fakat bizlere bu duyguları yaşatanlara yazıklar olsun.Maça gelecek olursak inşallah pisliğini temizleyen bir futbolcu kadrosu görürüz sahada.

_SoN_

Hoca değişiyor, zamanlama bir şekilde tartışılır ama sonuçta bir değişim var, çıkan takıma bakıyorsun, yine aynı adamlar, neredeyse tıpa tıp aynı, sonuç aynı, futbol isteksizlik aynı, koskaca Yücel Uyar dünya kadar tecrüben var eline imkan gelmiş, çıksana gençlerle yapsana adam gibi değişiklikleri, akıl mantık almıyor yapılan işleri, bu haftada eğer köklü değişiklikler olmazsa yine yeniliriz.

jean

eprianu

Eğer Yasin, Nurullah, Soner gibi isimler sahada olursa bu maç bizim için faciayla sonuçlanabilir.

Sadece Samsunspor

Osman ve Cihan cezalı. Yasin yok. Polat oynar. 3-1 yeniliriz tahminim. Bizden istekli olacakları kesin.

jean

Yasindeki sikinti ney acaba pe formansmi disiplin sorunumu

ercan0655

Osman yoksa işimiz Zor. Takımda mücadele eden savaşan tek oyuncu 😱. Evimizde bir mağlubiyet daha alıp, Altınordu da üstümüze çıkarsa; nasıl kümede kalırızı konuşmaya başlarız, re zil bir şekilde.

Sadece Samsunspor

İlk 11
1. NURULLAH ASLAN
2. ALİ ÜLGEN
4. YUNUS EMRE ÇİFT
44. BERK TAŞKIN
66. MELİH ALTIKULAÇ
39. ENSAR ARSLAN
10. VUKAN SAVICEVIC
97. POLAT YALDIR
70. MORYKE FOFANA
9. ANTONIO MANUEL FERNANDES MENDES
55. HASAN KILIÇ
 Yedekler
26. ALP TUTAR
19. SHELDON MICHAEL LOUIS BATEAU
3. HÜSEYİN ÖZTÜRK
28. SONER GÖNÜL
22. ALAADDİN OKUMUŞ
20. MUHAMMET ALİ ÖZBASKICI
77. MELİH OKUTAN
14. JOEL KAYAMBA NGANDU
24. GADJI CELI CARMEL JUNIOR TALLO
25. ERALD ÇİNARİ

jean

Bu nasil ilk 11 arkadas duyanda lig bitti sanacak dusme sikintimiz var gencleri doldurmuslar

ercan0655

55.hakan

eprianu

Kadromuz çok zayıf. Bunu bu maç bir kez daha anladık. Papazlar temizlenmiş, takım biraz nefes almış ama kapasite bu kadar. Şu maçın sonunu getirebiliriz de ligi bitiririz İnşallah. Biz bu kadroyla yine iyi puan toplamışız.

eprianu

Acaba Soner'in Altıkulaç'tan ne fazlası vardı da şu adamı sezon başından beri yedekte tutuyoruz?

ercan0655

Şu takımın adam gibi duran top kullanacak bir adamı ve  iyi bir santraforu olsa bir tık daha izlenebilir hale gelecek.

kavak_55

Nihayet derin bir nefes aldık. Ben öncelikle Gençlerimizi ve onlara bu şansı veren Yücel hocayı tebrik ediyorum. Gençler oynadıkça pişecekler inşallah. Israrla Soneri, Yasin gibi papazları oynatan zihniyet koca bir yılı nasıl heba ettiklerini görmüşlerdir. Fakat iş işten geçti. Ben bu takımın ployfu dahi zorlayacağını düşünüyorum.Olmasada canımız sağolsun ama gençleri oynatmaktan korkmayan bir hocamız oldu bunada şükür.