TFF 1.LİG 2021-2022 7.HAFTA | Denizlispor 2-3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan defansif orta saha, 20 Eylül 2021, 13:15:43

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Kötü futbola rağmen galibiyet aldık Ümraniye maçı çok kritik nasıl kazandığımızın önemi yok Ümraniye maçını taraftar aldırması lazım yoksa bu takımla zor. Belki gerçekten takım hazır değildir bilmiyorum ama çok ümidim yok play off kovalarız diye tahmin ediyorum. Bu arada puan olarak gayet iyi durumdayız maç eksiğimiz olmasa belki 4. Sırada olurduk ama yazdıklarım tamamen aldığımız puanlardan bağımsız oynanan futbolla ilgiliydi.

jean

Bu galibiyet denizspor taraftarina armagan olsun bu kin nedir anlamadim bastan sona kadar bizimle ugrastilar gereken cevabida aldilar takima gelince hic umut vermiyor sampiyon olacak gibi oynamiyor play off gorunecek yine anladilan

Sadece Samsunspor

Denizli tribunu 90larda kalmis. Daha macin ilk dksinda bizim icin Samsunada koy. 30.dkda Samsun kumeye. Sonrasinda burasi denizli burdan cikis yok. Gibi tezahuratlar. Bunlar kaldimi ya. Gol yeyincede serhat istifa. Nerden baksan elinde kaliyor.

Desiqner

Bugün ne olursa olsun kazanmak güzel.
Ama kazanmak maçın içerisindeki eksi yönleri kapatmıyor. Hâlâ çok rahat gol yiyen bir takımız ve her 2 gol yediğimiz takıma 3 gol atamayız.
Öncelikle sezon başında söylemlerinden dolayı Mehmet hocadan bazı konularda umutluydum. Gençlerden faydalanacağı sözü ve hücumu düşünen futbol oynatacağı sözü ile bizlere uzun zamandır özlediğimiz bir futbolu vadediyordu. Bugün geldiğimiz noktada ne gençlerden faydalanıyoruz ne de hücum futbolu oynayabiliyoruz.
Bunun adı bildiğiniz kara düzen. Maça 3 tane defansif orta sahayla başlayan bir takımın kanatlarda topu taşımaktan başka çaresi yoktur. Ve zaten bunu da denedik ama ne çinari ne de yasin kanatlarda beklenen etkiyi veremiyor. Tabi yasini biraz daha ayırmalıyım çinari ile yan yana koymak biraz haksızlık olur. Bu ligde topu çizgiye indiren , güçlü ve yırtıcı kanat oyuncusu istememizin sebebini bugün daha iyi görüyordur herkes. Kanat oyuncularımız birebirde adam geçemiyor, neredeyse hiç etkili orta açamıyor, topu kale görüş açısına çekip şut atamıyorlar. Keza beklerimizde öyle. Ali Ülgen ofansif olarak çalışkan bir oyuncusu olsa da açtığı her orta rakip defansta kalıyor. Soner zaten bu oyunun ne ofansında görünüyor ne de defansında. Kaç haftadır sonerin kanadından , yanından gelip geçen adamlardan kaç tane gol yedik bir oturup bakan herkes hâlâ nasıl kesik yemediğini anlayamaz. Binbir takdim ile Melih Altıkulaç ne diye alındı o zaman ? Gençlerden faydalanacağını söyleyen hocam ortasahamız dökülürken bile kenardan Semih Altıkulaç'ı bir kere bile düşünmüyor. Bu kadar kötü bir oyuncu mu bu adam. Eğer öyleyse neden kadroya alınıyor ? Yunus Emre, Ali , Polat , Semih gibi oyuncuları  sahada ihtiyaç varken almıyorsanız , yani oyunda güvenmediğinizi gösterirseniz bu gençlerden nasıl verim alacaksınız ? Yüksel başkan ben Samsunsporun geleceğini kuruyorum derken yedek kulübesi inşasından bahsediyor olmalı. Yoksa bu sistemsizliğin başka bir açıklanır yanı yok. Altınordu her sene daha önce adını duymadığımız çocuklarına sabrederek onlardan yıldız oyuncular çıkarır, biz de Manisa Fk da 3 senedir as oynayan Mehmet Yılmaz gibi, Erdi Dikmen gibi gençlerimizi başka takımlara gidip oynadıklarında iç geçirerek izlemeye devam ederiz.
Son olarak Yüksel başkanım burayı okumazsın biliyorum ama kendinize bir sorun 2 senedir cüzi bütçelerle yeniden kurulan Samsunspor basketbol takımı nasıl her seferinde hedefe oynayabilecek hale gelebiliyor ve sistemlerine sadık kalabiliyorlar ? Bunun nedeni başında profesyonel bir ekip olması ve üstlerinde yönetim baskısı olmadığından olabilir mi?
Modern futbolu bilen bir sportif direktör ve ekibi hemen şimdi...

_SoN_

Alıntı yapılan: eprianu - 27 Eylül 2021, 23:06:52Şu adamı transfer etmeden önce hiç mi izlemediler? Adam resmen ben bu ligin topçusu değilim diye bas bas bağırıyor. Adama da yazık bize de yazık.

Bunu kaç tane oyuncuda yaşadık, artık ben saymayı bıraktım.

Ekrem

Kazanmak güzel ancak hala daha keyfimiz yok