2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

futbolcu

Tanque de bizde bu sezon bir maç oynadı ve şimdi Kocaeli den Japonya'daki bir kulübe gidecekmiş.
O nasıl oluyor?

Raqua55

Alıntı yapılan: futbolcu - 07 Şubat 2024, 13:12:35Tanque de bizde bu sezon bir maç oynadı ve şimdi Kocaeli den Japonya'daki bir kulübe gidecekmiş.
O nasıl oluyor?

Avrupa takımlarında kural geçerli. Asya Amerika'da problem yok.

Raqua55

Abi duyum bilgi haber duyan var mı 😀Galiba büyük patladık.

emrealtinsk

Ya yabancı transfer yapamıyorsun diyelim yerli iyi oyuncu alamıyorsun diyelim hiç bir şey yapamazsan gs den kazımcan halil dervişoğlu fb dem serdar aziz mert hakan ts den umut bozok bjk den umut meraş birde sağ kanatları vardı bu tarz oyuncular al bari de kadro derinliği olsun

diocid

Her şartta destekleyeceğimizi her yerde açıklarsak  başkan da bunlar nasıl olsa bizi her şartta destekliyor diye bu şekilde ortamı rencide edici kararlar alır.Bizim aslında sırt çevirdiğimiz  Samsunspor değil, başkanın taa kendisi. Böyle sonuçlanırsa süreç, seneye ne kombine alırım, ne de maça giderim  o kadar..

ercan0655

Fofana kiralık Urfa'ya gitti diye haber dolaşıyor ortalıkta.🤪

s_uzunkaya

Bitti mi transfer süresi! Süre 9 şubat gece yarısına kadar değil mi?

Raqua55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 08 Şubat 2024, 23:31:08Bitti mi transfer süresi! Süre 9 şubat gece yarısına kadar değil mi?

Yarın 5 de bitiyor. Ama gönderilen yok. Yabancı alamıyoruz yerli de alamadılar.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Raqua55 - 08 Şubat 2024, 23:47:55Yarın 5 de bitiyor. Ama gönderilen yok. Yabancı alamıyoruz yerli de alamadılar.
Gönderirler gönderirler. Ben yarın 3 yabancı 2 yerli bekliyorum.

Raqua55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 09 Şubat 2024, 00:08:34Gönderirler gönderirler. Ben yarın 3 yabancı 2 yerli bekliyorum.

Umudum yok. İnşallah olur

brigand

An itibarıyla bir hareket yok görünen. Açıkçası tüm eleştirilerime rağmen, yasak kalktığı günden bu yana transfer yapmayacağımızı düşünmüyordum. İyi kötü bir şekilde kadro derinliği ve ilk 11 seviyesi için en az 4-5 isim kazandırılır diyordum ama o da olmadı. Gün sonuna kadar mucizevi şekilde bir hareketlilik olmazsa, bizi çok zor 3 ay bekliyor.

Elyesa

transfer yasagi kalkdigini duydugum gun coook uzulmusdum hakliymisim..ben yapamicagimizi bildigim icin hic yokda 1.transfer yasagini atlariz demisdim

Raqua55

Transfer yok. Haber yok. Açıklama yok. Yok yok yok. Akşama birlik beraberlik mesajları verilir. Taraftar gruplarımız sonuna kadar destek der. İstiklal Marşı ile kapanışımızı yaparız. Emeği geçenlere haram olsun.

ercan0655

09 Şubat 2024, 20:41:43 #178 Son düzenlenme: 10 Şubat 2024, 07:53:43 ercan0655
Geçmiş olsun, sıkıntılı bir dönem daha bizi bekliyor.
En son diye başlayan üç transferimiz oldu, malum yerden Belçika  ikisi . Yine uzun süreli kontratlar. Göndermek için yada uyum sağlasin katkı versin diye beklemeyeceğimiz kaliteli futbolcular olmasını diliyorum.

futbolcu

Arbnor Muja geldi.
Hayırlı olsun.