TFF 1.LİG 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz-Evkur Yeni Malatyaspor

Başlatan 55_OrHaN_55, 23 Ocak 2017, 23:12:16

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

29.01.2107 Pazar
Yer: Samsun 19 Mayıs Stadyumu
Saat: 16.00

Başlığı bir de ben açayım dedim. İnşallah kazanırız diyelim...

Sadece Samsunspor

Son ama son gercekten son sansimiz 1 puan falan degil 3 puan alamazsak. Ciddi ciddi duseriz. Bugune kadar Samsunspor dusmez diyordum illaki kurtuluruz bi sekilde! diyordum ama isin sonu kotu. Geri donusu yok. 1 atin 11 kisi kaleye mi yatiyorsunuz napiyosaniz yapin.

GurbetciFanatik

Rahat 3 Puan aliriz. Bu Takim kendi sahasinda önüne geleni yener yeterki tribün dolu olsun.
En rahat macimiz olur bu sene.

Mert

Ben de kazanacağımızı düşünüyorum.Ama dediğiniz gibi tribünlerin umutsuz vakaymış gibi davranmaması gerekir.90 dakika coşkulu tribünlere oynayan Samsunspor bu maçı alır.

celebi

orucreis

Takimin kotu gidisi illaki tribunleri etkileyecektir. Cok fazla seyirci olmayacaktir ama olanlar takimi atesleyip oynatmali ve mutlaka 3 puani almaliyiz

celebi

qunqor55

baha55

tAKIMI TESİSLERDEN MESALELERLE GÖNDERMEMİZ LAZIM STADA Bİ ORGANİZASYON YAPMALIYIZZ..

sadece55

Bu maç artık diriliş maçı yenilirsek düşeriz diyebileceğimiz maç ondan stadı doldurmalıyız.

bayfa55

Vallahi bilet fiyatlarında kale arkası hariç 5 lira yapsınlar. Kale arkalarını 2 lira yapsınlar. Artık bu işin şakası yok. Taraftarsız bu takım bir şey yapamaz.

sadece55

Özellikle kale arkalarına kombineyi toplam 10 tl yapacan full dolsun. artık bilet fiyatlarına lütfen bir ayar çekin

55ertan

Stadı bu kötü günlerde full bekliyorum. Taraftarla beraber yenme ihtimali yükselir.

Iki maçıda üstün oynadik ve kayıp ettik.
Şansımıza iki zorlu maça peş peşe çıkcaz.
Motivasyonu düzeltmek için ligin en iyi takımını mutlaka yenmemiz gerekiyor.

Bana göre bu Kadro playoff bile kovalar seneye. Ben bu Kadronun gelecek iki maçı kayıp etsek bile rahat ligde kalıcana inanıyorum. Moral motivasyon düzeldiği an bu takım tıkır tıkır işler.

Beni tek düşündüren Adilovicin durumu ve iki maçı kayıp edersek camiada olumsuz hava oluşacak.

muzaffer4

Karabudun

Kazanamazsak işimiz zor.  Hemşerilerimiz de bir zahmet bu maça bari gelsinler. Maç pazar günü, kimse mazeret üretmesin. Diğer taraftan hocanın akıbeti de bu maça bağlı.