Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Alanya'daki Ayite tam bizim ihtiyacımızın olduğu bir golcü ancak başka takımla anlaştı. Transfer dönemi bitmeden kaliteli kaleci,stoper,sol kanat ve forvet alabilsek keşke ancak bu saatten sonra en fazla 1-2 transfer olur gibi.

sadece55

Son gün piyasa çok düşüyor mutlaka süpriz transferler olacaktır

ngonge

Murat Gürbüzerol çok yetersiz. Keza Mustafa Sevgi de öyle. Bu iki oyuncunun 11'de olmaması gerekiyor.

Bir kaç transfere ihtiyaç var. Ne kadar transfer yapsak da işimiz zor. Transferle ya da güzel futbol oynayınca puanlar alınmıyor.

bayfa55

Bu yönetimin Distel Zola sevgisi nedir?? Bandırma,Manisa ve bir çok takım elindeki işe yaramayan yabancıları gönderdi.

yirmiuc

Bu maçı alamazsak Kırmızı veya Beyaz gruptayız.

tactician

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Ocak 2017, 14:27:38

Gene başladınız
Bu maç olmazsa daha var 15 maç. 
Hele şu maçı bir oynayalım

bayfa55

Bu maçı almaz zorundayız ama... Yoksa puan farkı açılır.

55ertan

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Ocak 2017, 14:27:38

Malatya ve Sivas ligin en iyi takımları. Moraleride yerinde. Yenilirsekde ben ümidimi kesmem.  Daha sonra 12sıradan   takımlara karşı oynıcaz. Iyi rakipler ligin başına ve sonuna denk gelmiş.

yirmiuc

Gerçekçi olmak lazım. 17. Sıradayız ,takım gol atamıyor ve yenemezsek de 7 puan fark olacak.

sadece55

yirmiuc

Altınordu'yu da altımıza alabiliriz. 7 oyuncusunu göndermişler. Transfer yaptılar mı bilmiyorum.

551

Hollandalı bir kaleciyle anlaşmışız diye duydum doğru mu acaba?

55.hakan

Son olarak kaleci ve stoper diyorum.Özellikle Ndiaye yeterli değil.Bardakçı'nın yanına hızlı bir stoper alalım.

orucreis

AJANSSPOR-
TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor'da kaleye takviye geldi.

Fenerbahçe'nin kadro planlamasında yer almayan Ertuğrul Taşkıran ile ciddi bir şekilde ilgilenen Samsunspor yönetimi bu transferden sonuç alamayınca gözünü Hollanda pazarına dikti. Kırmızı-Beyazlılar; Hollanda Eredivisie ekiplerinden Excelsior'da forma giyen 32 yaşındaki Belçikalı Tom Muyters ile anlaşma sağladı.
Bu sezon 17 karşılaşmada görev alan Muyters'in gece İstanbul'da olması bekleniyor.

Raqua55

Bence bir tane daha güçlü hızlı zenci alınmalı Atiye olabilir mesela