PTT 1. LİG 13. HAFTA | Osmanlıspor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 07 Aralık 2014, 16:16:42

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Eğer gol atarsak futbolcularımızın asker selamı vermelerini çok isterim.

Sonuna Kadar 55

Yenikent Asaş Stadı 24000 kişilik
Ankara - Sincan'a bağlı olan Yenikent'tedir.
Ankara merkeze (kızılay)yaklaşık olarak 40 km uzaklıktadır.
Havalimanından 55km uzaklıktadır

-ULAŞIM-
Özel araç ya da otobüs ile gelecekler için:
Stada giden en temiz güzergah ulus - istanbul yolu - batıkent - eryaman - ayaş kavşağı - ve yenikent güzergahıdır.
Bu yolun bir diğer adı da istanbul yoludur.
Stada varmadan önce son dikkat edeceğiniz kavşak, ayaş kavşağı olarak bilinen, Sincan - Fatih'de bulunan harikalar diyarının olduğu yerdeki kavşaktır.
Bu kavşaktan ayaş - beypazarı yönüne doğru devam ettiğinizde 8 km sonra falan stadın misafir tribün girişi yazan tabelasını görürsünüz.
Ankara'ya İstanbul tarafından şehirlerarası yoldan girecekler zaten Eryamandan direk bahsedilen güzergaha çıkabilirler.

Boludan gelecek arkadaşlar: gişelerden sonra sincana yol ayrımından
Eskişehir yolu üzerinden (genellikle egeden gelenler buradan girer) ankaraya girecekler ise ümitköy köprüsünden önce zırhlı birliker yönüne ilerleyecek,
daha sonra turgut özel köprüsüyle istanbul yoluna geçip eryaman civarından istanbul yoluna bağlanacaklar.
Daha sonra fatih - ayaş kavşağı ve yenikent güzergahına doğru devam ederek stada en kestirme şekilde varabilirler.

Trenle gelecekler:
Sincan İstasyon'unda inip istasyonun hemen yakınından kalkan Yenikent minibüslerine binip Yenikent'e gidebilirler.
Bu da en azından 1,5 saat kazandırır. Sürekli minibüs bulunuyor Sincan'dan Yenikent'e.
Özellikle İstanbul'dan gelecekler için tren en cazibi. Dönüşte de Sincan tren istasyonuna ulaşmak, AŞTİ'ye ulaşmaktan çok daha kolay.

Esenboğa'dan Yenikent ASAŞ Stadyumu'na ulaşım:
Esenboğa'dan 20 dakikada bir kalkan 442 numaralı EGO otobüsüne binilir,
3TL karşılığı şoförden bilet alınır ve makineye basılır.
Yaklaşık 30-35dk sonra Akköprü-Ankamall AVM önünde inilir.

Durakta inince kırmızı çizgi yönünde yürünür ve sarı nokta olan Akköprü İstasyonu'na girilir,
bilet alınır.Daha sonra istasyondan çıkıp kırmızı çizgi izlenerek otobüs durağına ulaşılır.
504 numaralı Yenikent-Sıhhiye otobüsü 10-15dk içinde gelecektir.
Önündeki karton tabelada cezaevi yazana binmezseniz daha iyi olur.Boşu boşuna yolu uzatmazsınız.

Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuktan sonra Yenikent'e vardığınızda şoföre stad için en iyi durağı sorabilirsiniz.
Yenikent'e geldiğinizi şehirlerarası yoldan ayrılıp bir anadolu ilçesine giriyormuş hissine kapıldığınızda anlarsınız.
En uygun noktada inince yürüyerek 1.5km mesafe katedeceksiniz.
Ve stada ulaşacaksınız.

AŞTİ'den Yenikent ASAŞ Stadyumu'na ulaşım:
AŞTİ'den veya Ankaray İstasyonu'ndan bilet alınır.
Ankaray'a sistemi kullanılarak Kızılay'a gelinir.
Kızılay'da kat değiştirerek Metro katından metroya binilir.
Sıhhiye istasyonunda da inilebilir ama Yenikent'e oturarak gitmek için Ulus'u tercih edebilirsiniz.

1.Sıhhiye'de inince yolun hangi tarafından çıkarsanız çıkın
otobüs duraklarının olduğu yöne doğru ilerleyin(duraklar köprünün altındadır).
Ankara Adalet Sarayı'nın önündeki yanyana 3 durak vardır.
Yenikent durağı orada, zaten durakta 504 Yenikent yazar.

2.Ulus'ta inerseniz hiç karşıya geçmeden metrodan çıktığınız kaldırımda ilerleyin.
Yürüdüğünüz kaldırımın karşısında Merkez Bankası, Tiyatro Binası ve Radison oteli olacak.
Sağınızda da Gençlik Parkı olacak. İlerde yanyana bir sürü durak var.

mehmet yılmaz

Samsunspor, Ankara'da Yenilmedi!
Samsunspor, eski ismi Ankaraspor olan rakibiyle deplasmanda yaptığı 4 maçı da kaybetmedi.
PTT Birinci Lig'in 13. haftasında Ankara deplasmanına gidecek olan Samsunspor'un rakibiyle geçmişte oynadığı maçlarda dengeli bir tablo var. İki takım bugüne dek 8 maç oynamışlar ve Samsunspor rakibine karşı 2-1 üstün durumda. 5 maç ise berabere sonuçlanmış. Ankara'da oynanan 4 maçta ise kırmızı beyazlıların mağlubiyeti yok. Geçen sezon iki takım arasında play off yarı finali de olduğu için 4 lig maçı oynanmıştı. 3 maç berabere sona ererken, 1 maçı da Samsunspor 1-0 kazanmıştı.

Samsunspor - Ankaraspor Maçları
2004-05 Samsunspor Ankaraspor: 0-0 ( Süper Lig )
Ankaraspor Samsunspor: 0-1 ( Süper Lig )
2005-06 Samsunspor Ankaraspor: 0-1 ( Süper Lig )
Ankaraspor Samsunspor: 3-3 ( Süper Lig )
2013-14 Samsunspor Ankaraspor: 1-1 ( PTT 1. Lig )
Ankaraspor Samsunspor: 0-0 ( PTT 1. Lig )
2013-14 Samsunspor Ankaraspor: 1-0 ( PTT 1. Lig Play Off )
Ankaraspor Samsunspor: 1-1 ( PTT 1. Lig Play Off )

Samsun'da O 4 A 2 Y 2 G 1 M 1 B 2
Ankara'da O 4 A 5 Y 4 G 1 M 0 B 3
Toplam O 8 A 7 Y 6 G 2 M 1 B 5

beşnumara

Mac günü yağmur görünüyo. Osman zemini kuru tut biz geliyoruz :)

celebi

şu ana kadar kaç bilet satılmış bigisi olan var mı

mehmet yılmaz

celebi

mehmet yılmaz

Sana da aldım bilet. ;)
Stadın önünde görüşürüz  :-* :-* :P

Oyuncularımızın kaybedecek bir şeyleri olmaması bizim için avanjta da olabiliyor, aleyhimize de dönebiliyor. Her türlü sonuca açık bir maç. İnşallah kazanırız.

celebi

mehmet yılmaz

Ahmetciğimi aradım. stop
Passoligim yok benim, ne yapacağız başgan dedim. stop
Osmancığımla birlikte tribünden izlersin. Nasılsa atılır o salak, 5 dakikaya yanında olur. dedi . Stop
Protokolden ayarlayayım dedi. Ben de tek değilim, arkdaşlarım var dedi. Stop
Lafı mı olur. Senin arkadaşların benim arkadaşım sayılır dedi. Stop
Maça gelecek misin diye sordum. Bi ufak kupon arazi işi varmış. Bitierse yetişirim dedi. Stop.

amisos5506

desperate1

samsunum

Sonuna Kadar 55

Samsunsporumuzun Başkentte yalnız olmadığını göstermek için takımımızı kamp yaptığı otelin önünden Meşaleler eşliğinde alıp konvoy halinde stada kadar gideceğiz. Maça gelsin gelmesin Atatürklü armaya gönül veren herkesi organizasyonumuza davet ediyoruz.

mehmet yılmaz

Nasıl da bildim ama :) :)  ;D

AlıntıOSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ teknik sorumlusu OSMAN ÖZKÖYLÜ'nün 07.12.2014 tarihinde oynanan KAYSERİSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ PTT 1. Lig müsabakasında rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi ve basın mensuplarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiştir.