Hazırlık Maçları

Başlatan Aslankaya, 01 Ağustos 2014, 02:58:11

« önceki - sonraki »

King1965

Samsunspor 0-1 Bucaspor - İlk Yarı Sonucu

Sadece Samsunspor

hazırlık maçlarında hep ilk yarı as kadroya yakın kadroyla çıkıyoruz ve ya berabere ya yenik oluyoruz. 2.yarı gençler girince kazanıyoruz ilginç  :D

AhmetDenizci

Doğan'ın penaltıdan attığı golle 1-1 bitmiş Buca maçı.

celebi

Sadece Samsunspor

Bak yine gencler yapmis yapacagini. Helal size yenilmedim daha hazirlik maclarinda bu bile buyuk motivasyon takim adina.

samuray

bu sezon gençlerle güleceğiz herhalde ee doğru dürüst transferde yapamadğımıza göre acaba gençleremi şans verecek hoca başkan onun içinmi ağıırdan alıyor transferleri serdar eylik ve recep niyaz doğru transferler ama hala bi forvet ihtiyacımız  karşılanamadı adiloviçe yedek olarak

fanatik samsunsporlu

adiloviç-umar ne zaman gol atacaklar.tamam doğan atsın ama nereye kadar

holigan5565

Doğan yanılmıyorsam 3 maçta 3 gol adam kadroya girmek için daha ne yapsın

ngonge

A takım bu maçta da ilk yarı oynadıysa daha 3 maçta gol atmadı sanki?

Ellibeş Numara

Ligin başlamasına 23 gün falan var. Geçen sezon sürekli oynayan oyuncularımız, bu hazırlık maçlarında ligteki gibi oynayacaklarını sanmıyorum. Zaten sakatlık vermemek için kendilerini zorlamazlar. Burada a takıma çıkan gençlerimize iş düşüyor, kendilerini gösterecekler. Şuana kadarki kamp döneminde, erhan hocanın gençlerden memnun olduğunu duydum. İnşallah ligde de iyi performans sergilerler.

cezayir55

Çok yetenekli gençler var türk futbolunda ve samsunspordada çok yetenekli gençler var ama bir çoğu 3-5 maç parlayıp sönüyor bunun nedeni mental sıkıntılar genç oyuncuların bir çoğu kadroya girince havaya giriyor bu çok yanlış inşallah gençler formanın kıymetini iyi bilirler

Ollivanders

Şu umarı satmamız lazım . Adamın bir numarası yok.

cezayir55

Adiloviçte hikaye gözüküyor

holigan5565

iyide güzel kardeşim Kalpar zamanı gençlere ne kadar süre verildiki şımarsınlar.Tamam ben doğanın geçen sene kötü oynadığı bir  maçı hatırlıyorum ama genç oyuncuları mental olarakda hazırlamak hocanın görevi değilmi

cezayir55

Türk futbolundaki genç oyuncuların genel rahatsızlığından bahsettim çalışmaya devam etmezlerse kaybolup giderler çok çalışırlarsa zaten önemli noktalara gelirler