PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

ben gol yiyeceğimiz kanaatindeyim ama atacaklarımız çok olsun yeter..

red_white

Yalan rüzgarı gibiyiz arkadaş  :kafa:  Şimdiden oluşabilecek her türlü sonuca kendimizi hazırlamalıyız bence :(

berusa55

Nuri Asan Tesislerimiz'de yapılan idman öncesi teknik direktörümüz Hüseyin Kalpar oyuncuları ile saha  ortasında kısa bir toplantı yaptı. Düz koşu ile başlayan idman istasyon çalışmasıyla devam etti. 5'e 2 oyunun  ardından taktik ağırlıklı çift kale maçla son buldu. İdmana tedavisii süren Ekigho dışında tüm oyuncular katıldı. İdmanı Başkanımız Emin Kar ve yönetim kurulu üyeleri de  izledi. Takımımız yarın saat 19.00'da idman yapacak.

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1466

Integral

beşnumara

Canberk keşke oynasa ama ben oynaması zor diye biliyorum.

cakir55

samuray

allah yardımcımız olsun inşallah mutlu sona ulaşırız da asıl önemli olan konu futbolcuların alacaklarının bir an önce ödenmesi bu sorun bir an önce çözülmesse sonrasını düşünmek bile itmeyiorum denizi geç derede boğlu misali

cembaba

Kulup açıklama yaptı. Bir miktarı ödendi diye. Artık iş futbolcularimizda.

King Of The North

Denizlisporlu futbolcular da para alamıyoruz diye diye idmanlara dahi çıkmadılar ama çatır çatır oynayıp üst üste çok maç kazandı ve takımı ligde bıraktılar bitime haftalar kala. Bizim topçularımız da adamdır, alacakları da olsa takımı süper lige çıkaracaklar ben inanıyorum buna.

samsunum

furkan5534

kumköylü ahmet

ALLAH Yardimcimiz Olsun..Insallah Sonunda Gülen Biz Oluruz..ALLAH`im Utandirmasin

berusa55

07 Mayıs 2014, 13:36:38 #102 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2014, 13:41:00 berusa55
Maçın hakemi Özgür Yankaya...

En son, deplasmanda Beşiktaş'ı 1-0 yendiğimiz maçımızı yönetmiş.

kuzey55

bayadır maçımızı yönetemiş ama ev sahipleri daha çok kazanıyo son yönettiği maçlarda.hayırlısı inşallah

berusa55

07 Mayıs 2014, 14:44:26 #104 Son düzenlenme: 07 Mayıs 2014, 14:55:05 berusa55
AlıntıKar,  9 Mayıs Cuma günü sahalarında Ankaraspor ile oynayacakları PTT 1. Lig play-off yarı final ilk maçının 9 bin kombinesinin satışa sunulduğunu, bunların yüzde 60'ının satıldığını söyledi.

Kaynak

Eğer maç için bu kadar sayıda kombine bilet satışa sunduysak istediğimiz taraftar sayısına pek ulaşamayacağız galiba. Sezon başı kombineleriyle ve 300-400 passolig kartlıyla en fazla 11-12 bin olur gibi sayı.