PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

cany

finalde e-bilet olmasa bari. türkiye kupası finalinde olmayacakmış. bizde de olmaması lazım finalde

furkan5534

bencede olmaması lazım.final günü saat 20.00 da balayına gidiyorum sevinimmi üzülimmi bilemedim ya düğün heyecanımı yaşıyamadım bunlar yuzunden  :)

55__Gurbet__55

Fenerbahçe e-bilet sistemine geçmedi. Final büyük ihtimal e-biletsiz olur.

samsunum

Alıntı yapılan: cany - 05 Mayıs 2014, 13:10:43
finalde e-bilet olmasa bari. türkiye kupası finalinde olmayacakmış. bizde de olmaması lazım finalde

Bildiğim kadarıyla fenerbahçe e bilet sistemine  geçmemişti.  bu yüzden finalde e bilet uygulanmayacağı kesinleşmiş oldu  :--*

cgr

Theofanis Gekas

FaT1h

arkadaş deli oldum yahu o gün kız kardeşimi evlendiriyorum düğün 18 de bu ne ya haksızlık bide istanbulda üstüne kadıköyde burunumun dibinde ama gidemeyecegim. Federasyon bu nasıl şans ya !!!

Ellibeş Numara

Play off finali büyük ihtimal Kayseri de oynanır diye biliyorduk. Hatta kayseri olmazsa, ikinci seçenek olarak antalya konuşuluyordu. Tff sağ gösterip, sol vurdu. Şükrü saraçoğlu'nda finali oynatma kararı aldı. Hayırlısı olsun, finale çıkarız. İstanbulda taraftar olarak zaten büyük bir kitleye sahibiz.. İstanbul, ankara, kayseri, samsun, bursa ve yurdumuzun birçok ilinden taraftarımız şükrü saraçoğluna akın eder..

muzaffer4

Kadıköy de kendimize ayrilan 27.000 kisilik yeri doldurup mac sonu sampiyon olup sahaya gireriz.

yirmiuc

Ellibeş Numara

ask55

futbolculara ptesi günü paralar verilecek diye söz verilmişti.
noldu o iş bilen biri aydınlatabilir mi ?

primi geçtim hakettiklleri paraları alsalar bari.
playoff öncesi moral olurdu.

ayrıca maç öncesi idman ziyareti de çok hoş olurdu.

Sol Açık

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 04 Mayıs 2014, 23:04:00
Allah yardımcımız olsun.
Hiç bir etik değeri, geleneği, vicdanı olmayan, paralı askerlerden kurulu sevimsiz bir takıma karşı oynayacağız. Sadece kendimiz için değil, Türk futbolu için de, güzel tribünler için de, şehir takımları için de elememiz lazım bu kapitalsporu.

Hocam aynen katılıyorum, Manisa maçı sonrası yazmıştım, yine yazıyorum:

Alıntı yapılan: Sol Açık - 27 Nisan 2014, 19:00:55
Çok büyük bir olasılıkla ligi 5.bitireceğiz. Yine çok büyük olasılıkla da Play-Off ilk turunda Ankaraspor ile eşleşeceğiz.

Bence play-off'a katılacak 4 takım içinde en kaliteli ve tehlikeli; buna karşın sevilesi, sempati duyulası en ufak bir özelliği olmayan takım, Ankaraspor.

Tarihsiz, geçmişsiz, seyircisiz, ama paralı Ankaraspor mu; kurulduğundan bugüne her anını tırmalayarak haketmiş, hep düştüğü yerden yumruklarına bir parça toprak doldurup kalkmış, parası az, taraftarı çok Samsunspor mu?

Futbolun tanrılarının yeşil sahalara adalet borcu var!

Kim ne derse desin, Süper Ligi Samsunspor hakediyor!

Gol yemezsek, 0-0 bile bize yeter. Ne kadar zor yenildiğimiz ortada ve ilk maçta gol yemezsek, Ankara'da turu geçeceğimize inanıyorum.

HoliganSamSunLu

bugünden kalp atışları hızlandı cuma günü ne olur allah kerim...  bu çocuklar fina oynar diye düşünüyorum ama biryandanda ankarasporun ankaragücü olma planları ile olayın siyasi boyutları aklıma geliyor bakalım haydi hayırlısı ama bildiğim birşey var tribünlerin o abdullah karmin p.... ne top oynattırmamaları