Milli Takımlara Giden Gençlerin Maçları (Ümit Milli-U19-U18-U17-U16-U15)

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Mayıs 2008, 19:06:44

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntıİşte Ümit Kadromuz!

Fransa'da 20-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak Toulon Turnuvası'na katılacak Ümit Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu açıklandı.
Teknik direktörlüğünü Ümit Davala'nın yaptığı Ümit Milli Takım aday kadrosunda 22 futbolcu yer alıyor. Aday kadroda yer alan futbolcular, 14 Mayıs Çarşamba günü saat 17.00'de İzmir Crown Plaza Hotel'de toplanacak.

Aday kadroda yer alan futbolcular şunlar:

Kaleciler:
1- Ufuk Ceylan (Vestel Manisaspor)
2- Sinan Bolat (Genk)
3- Onur Recep Kıvrak (Trabzonspor)

Savunma Oyuncuları:
4- Durmuş Bayram (Kayserispor)
5- Uğur Uçar (Galatasaray)
6- Aykut Demir (Excelsior)
7- Eren Güngör (Altay)
8- Orhan Şam (Gençlerbirliği Oftaş Spor)
9- Emre Balak (Samsunspor)
10- Caner Erkin (CSKA Moskova)
11- Murat Kalkan (Gençlerbirliği Oftaş Spor)

Orta Saha Oyuncuları:
12- Özer Hurmacı (Ankaraspor)
13- Zafer Yelen (Hansa Rostock)
14- Mehmet Güven (Galatasaray)
15- Serdar Özkan (Beşiktaş)
16- Aydın Yılmaz (İstanbul Büyükşehir Belediyespor)
17- Nuri Şahin (Feyenoord Rotterdam)
18- Bilal Çubukçu (Hertha Berlin)

Forvet Oyuncuları:
19- İlhan Parlak (Fenerbahçe)
20- Özgürcan Özcan (Gaziantepspor)
21- Adem Büyük (Altay)
22- Tufan Tosunoğlu (Duisburg)

2.ligde bi bizde bide altaydan oyuncular var

körfez55

zaten genclerimiz dediğimiz adamlar emre sefa sercan...diğerlerinden pek umutlu değilim.hakan akman ve diğerleri hakkında bi fikrim yok.emreyi tebrik ediyorum umarım seneye bizde kalır çünkü ona ihtiyacımız olacak.

Sadece Samsunspor

hakan akman bugün iyi bir performans göstermişki 2 gol atmış

emre,sercan,hakan akman

sefayı o kadar milli takıma çaprıyorlar ama samsunspor maçlarında pek mücadele etmiyor

CurvaSudSamsunspor

vay be ümit milli ye oyuncu vermişiz ...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 11 Mayıs 2008, 21:09:45
vay be ümit milli ye oyuncu vermişiz ...

bundan önceki maçdada gitmişti emre balak inş. sakatlanmaz falan ço kdeğerli bir oyuncu elde tutabilirsek  ki zor ama tutarsak çok süper fiyatlara satılır

oguz_5528

son maçında çok iyi oynadığını söylüyorlar o maçtan sonra ilhan cavcav listesine almış emreyi,kayseri de yükleniyo almak için ama bu sene samsunsporda die düşünüyorum artık gelecek sezonda çıkamazsak büyük bi kaos çıkacak,7 haziranda belli olacak düşcekmiyiz çıkcakmıyız.7 haziran dediğime bakmayın kongre 1 ay ertelenecek ;) hep öle oluyor

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 11 Mayıs 2008, 22:49:34
son maçında çok iyi oynadığını söylüyorlar o maçtan sonra ilhan cavcav listesine almış emreyi,kayseri de yükleniyo almak için ama bu sene samsunsporda die düşünüyorum artık gelecek sezonda çıkamazsak büyük bi kaos çıkacak,7 haziranda belli olacak düşcekmiyiz çıkcakmıyız.7 haziran dediğime bakmayın kongre 1 ay ertelenecek ;) hep öle oluyor

evet ben son ümit milli maçında izledim emreyi 67.de mi ne oyuna girdi ve yerinde müdaheleler yaptı , o da takımına borcunu ödemek için kalmak istiyor ama yeni gelecek olan yönetime bağlı

jean

maclar fransanin hangi sehrindeymis bilgis olan varmi pariste olsada gitsek

berusa55

Sevgili jean turnuvanın adına bakarsan hangi sehirde yapılacagını da az cok anlaman lazım değil mi sevgili kardesim!

veis

emre kendisini süperlig takımlarındansa yabancı takımlara ispatlarsa helede turnuvada başarılı olursa çok güzel olur.çünkü günümüzde genç futbolcu izleme komiteleri harıl harıl çalışıyor neyapıp etmeli ilk 11 de başlamalı maçlara.

yaman55

veis

fenerbahçeden alınan ilhan parlayacak buna adım gibi eminim çok sprınter bi çocuk.bu turnuvada çok oyuncu avrupaya transfer olucak.

berusa55

Toulon Turnuvası'ndaki İlk Maçımız:

TÜRKİYE - ABD

Saat: 16.50

Yayın: Kanal 1 (Canlı)

beşnumara

bizim ümit milli takım çok iyi bence çok kailteli oyuncular var

US

Bence özer hurmacıya kesin biri teklif yapılır.. iyi bir teknigi var özerin..
galatasaray devre arası emre güngörle birlikte özeride almak istedi ama alamadı..