Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

veis

onu bunu bilmemde havasındanmı suyundanmı ogluda aynı babası gibi birebir kopya ve aynı şekilde efendi.

caneRisse

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 15 Nisan 2008, 07:58:02
onu bunu bilmemde havasındanmı suyundanmı ogluda aynı babası gibi birebir kopya ve aynı şekilde efendi.

utandırma beni abicim  :) elim ayagıma dolaştı zaten sizin yanınızda, gercekten harika bir oluşumunuz var, takdir etmemek elde değil..

veis

allah razı olsun kardeşim artık o oluşümun ailenin içindesin zaten.

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Nisan 2008, 00:20:10
utandırma beni abicim  :) elim ayagıma dolaştı zaten sizin yanınızda, gercekten harika bir oluşumunuz var, takdir etmemek elde değil..

teşekkürler sağolasın kardeşi,m her zaman bundan sonra sende bu oluşumun içindesin unutma.

mehmet yılmaz

1987-88 sezonunda Fenerbahçe'yi 2-1 yendiğimiz maçta ilk golümüzü atan Emin Kar'ın gol sonrası Fenerbahçe tribünlerine çektiği hareket.

Bir röportajda şöyle anlatmıştı o anı;

Alıntıİstanbul'da oynadığımız bir Fener maçı vardı. Orada kaybettik ve gollerden birini bize Müjdat attı. Müjdat golden sonra gidip bizim taraftarın olduğu tribüne bir hareket yapmış. Maçtan sonra taraftarlar bana gelip "Emin, bunun acısını çıkarmalısın" falan dediler. Samsun'daki maçta 1-0 gerideydik ve ben golü atınca 1-1 oldu. Ben de gidip onların taraftarına hareket yaptım. Sonra ben oyundan çıktım ve daha maç bitmeden TRT'deki bir programa katılmak için apar topar yola çıktık. Çorum'da mola verdik ve maçın sonucunu öğrenelim diye bir büfeciye sordum. Dedim ki, maç kaç kaç bitti? Adam "hiç sorma ya, adiler yendi bizi!" Tabii adam Çorumlu olduğu için Samsunspor'u tutuyordur zannettim ve golleri kim attı dedim. Bizim golü Rıdvan attı; Samsun'un ikinci golünü Mustafa attı dedi. İlk golü de i.nenin biri attı deyince; ben tanınmamak için hemen çıktım! :)

veis

Bizim golü Rıdvan attı; Samsun'un ikinci golünü Mustafa attı dedi. İlk golü de i.nenin biri attı deyince; ben tanınmamak için hemen çıktım! 
eskinin futbolu ya vallaha zevk ozamanlardaymış takım kadrolarına bakınca emin abi gibi nice degerli insanlar giymiş bu kutsal formayı ne zorluklarda top oynamışlar formamızı ıslatmışlar hepsinden allah razı olsun.iyiki samsunsporluyuz.bizim tarihimiz yeter ibreti aleme.

mehmet yılmaz

Emin Kar ve Tanju Çolak 1982 yılı 2. lig şampiyonluk Kupası ile...

**KaR6**

hehehehee ;D bu benim babam olamaz yaa ;D

US

veis

maçlara herdaim gelen bir futbolcu daha gösterebilirmisiniz ondan başka bana.

mehmet yılmaz

1986-87 sezonunda İstanbul'da 4-1 kaybettiğimiz Galatasaray maçı. Belki de Samsunspor tarihinin en önemli maçı idi o. Eğer o gün kazanabilse idik büyük ihtimalle şampiyon olacaktık.

Maçı TRT'den izlemiştim. Erken bir penaltı golü yemiştik, sonra oyundan düştük. Galatasaraylı oyuncular takviyeli gibiydiler, tek golümüzü penaltıdan Tanju atmıştı. Yaklaşık 5.000 kadar Samsunspor taraftarı vardı ve eski açıkta dev bir Samsunspor bayrağı açılmıştı.

Fotoğrafta ise iki kaptan Samsunsporlu Tanju ile Galatasaraylı Cüneyt var. Tanju'nun hemen yanında ise Emin Kar.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2008, 23:51:43
Eğer o gün kazanabilse idik büyük ihtimalle şampiyon olacaktık.

Bu bile tarihimizin ne kadar şanlı olduğun gösteriyor...

CurvaSudSamsunspor

Recep

Emin abinin oynadığı maçları çıplak gözle seyrettim futbolculuğu ve hırsı gerçekten
görülmeye değerdi ama kendisi ile tanışıklığım olmadığı için şahsiyeti ile ilgili bir bilgim gerçekten yoktu ama oğlunu tanıdıktan sonra böyle bir evlat yetiştiren bir insanın
şahsiyetinin de gerçekten çok değerli bir insan olduğu hakkında gerçekten bir zerre
bile şüphem yok Emin abi ellerinden saygıyla öpüyorum