Gaetan Laura

Başlatan _SoN_, 10 Haziran 2022, 19:21:00

« önceki - sonraki »

Raqua55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 25 Aralık 2022, 22:20:09Bugün 2 golde katkısı var. Üstüne bir de iptal olan golde O'na yapılan faul sonrası gol iptal oldu. Eksikleri var ama takımın en önemli oyuncularından şu anda.

Galiba en önemlisi

emre

Sezon başında olmayacağı ve gönderilmesi taraftarıydım ama çok başka oynamaya başladı. Bugün de çok çok iyiydi. Ortayı güçlendirirsek ve doğru golcü tercihleri yaparsak Laura ve Fofana kanatları tadından yenmez.

Sadece Samsunspor

Ulkesinin milli takimina secilmis. Genclerbirligi macini oynadiktan sonra gidecekmis. Bolu ve altinordu maclarinda yok.

Sadece Samsunspor

Adami cagirdilar bugunki macta 18de bile yoktu. Oynatmayacan niye cagirdin. Belki bize lazim olacakdi altinordu macinda

_Jack Daniels_

Seneye nasıl performans gösterecek merakla bekliyorum. Seneye üstüne koyacak gibime geliyor. 10 gol atar diyorum.

alperen_55

Son haftalarda kadroda yok,bir sıkıntı mi var acaba?

mehmet yılmaz

Samsunspor'umuzun sezon başı transferlerinden birisi de Gaetan Laura'ydı. Fransa pasaportu da olan Kongolu oyuncu, Fransa ve İtalya serüvenlerinin ardından Samsunspor'a geldi. Fuleli tarzı ile iyi bir kanat oyuncusu olan Laura gol yüküne omuz atmayı da başardı. Samsunspor formasıyla 27 lig ve 3 kupa maçı oynayan Laura, ligde 11, kupada ise 1 gol attı. Ligde 3 asisti de bulunan Laura, Sakarya deplasmanının kahramanlarından biriydi. Mart ayında milli takıma gittikten sonra sakatlık yaşayan ve oynamayan Laura, şampiyonlukta büyük emek sahibi oldu.

Sadece Samsunspor

Artist gozluk takip gezmekle olmuyor o isler. Fener macinda kafayi vuramadin. Kayseri macinda kafayi vuramadin. Neyi vurcan acaba artist.

_SoN_

Geçen sezon mücadele ve fırsatçık ile attığı gollerle bize çok fayda sağladı, ama her zaman dediğim gibi kesinlikle iyi bir forvet değil, hele hele bu ligin seviyesinde asla değil, o gölü kaçırdığına inanabiliyormusun ? hiçbirşey yapmasan vucuduna çarptırsan yine goldü, ama sen en son suçlanacak kişisin.

Lusage

Bunu sahada gördükçe aklıma Ekhigo öküzü geliyor. Hem Fernerbahce hemde bu maçta ağzına atılan ortaya şut bile çekemedi. Her iki maçta da %100'lük gol şansına sahip pozisyonda topu ayağına dolastirdi. Bunun girdiği pozisyonlara Marius girse gol olurdu. Bu takımda kalmamalı. Sahada 1 dakika bile süre almamalı.

defansif orta saha

Size bir hatıramı anlatmak istiyorum. Üniversitedeyken bir halı saha turnuvasına girmiştik. Bende de yetenek olmadığından hep defans oynamıştım. Zaten futbol oynamayı da pek sevmezdim ama biraz kondüsyon olsun diye biraz da sosyalleşmek için halı sahada takılıyordum. Neyse bizim bu turnuva takımı toplama bir takım olduğu için ben de isyan ettim, "yeter ulan artık bir sefer de forvet oynayayım" dedim. Arkadaşlar da sesini çıkarmadı, ben de forvete geçtim. Geçtim geçmesine de dediğim gibi "yetenek fukarası" olduğumdan bana gelen bütün topları ya eziyorum ya da ayağıma dolaştırıyorum. Bir iki pozisyonda "olur öyle şeyler" deyip alkışlayanlar, üç dört olunca homurdanmaya başladı. Arkamda oynayan da namussuz adeta bir alex gibi, bşr hagi gibi habire besliyor ama atacak adam yok. Derken kaleci de açıldı ve çok şık bir aşırtma attım. "Vaaaayyy" sesleri, "bravo" falan... Dedim "işi düzelttim". Ardından gelen bütün topları pas vermeye başladım. Öner Üründül tabiriyle "pivot santrfor" gibiydim. İki de asist yaptım, benden iyisi yok. Neyse o maçı kazandık ama sonraki maç yenilince gruplardan çıkamadık. Benim kısa süren golcü kariyerim de (hatta maceram) böylece bitmiş oldu. Ben kendimde bir numara olmadığını biliyordum ama orada kime sorsanız "forvet oynadığında da iş varmış" diyordu. Ha ben bunu niye anlattım? Bu kardeşimiz de 1.Lig'de bir iki maçta denk getirdi, "vay be" dedirtti ama o kadar. Aslında gerçekte bir numara olmadığını hepimiz çok iyi biliyoruz

Stoper

Oyuna girdikten sonra ileriye hareketlilik getirdi. Son vuruşlarda zamanlamayı daha iyi ayarlasa skoru değiştirebilirdi.

brigand

Geçen sezon Guel'i Laura için getirdik demişti başkan. O geldikten sonra performansında artış olmuştu.
Guel gitti Laura yine leyla moda bağladı. Kapasite meselesi. Atletik özellikleri var yetenek seti ancak buna izin veriyor işte.

Lusage

Gamsız. Umarsız. Beceriksiz. Takımdan gönderilmesi gereken ikinci isim.

Sadece Samsunspor

Iyice hiyar a bagladi. Kendisini hala 1.ligde saniyor. Umarsamaz gamsiz bi sekilde oynuyor. Sifir katki. Keske gitseydi transfer doneminde