TFF 1.LİG 2022-2023 15.HAFTA | Keçiörengücü 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 15 Kasım 2022, 14:12:17

« önceki - sonraki »

brigand

27.11.2022 - Pazar
Saat: 13.30
Keçiören Aktepe Stadı

Maça 14 günlük bir aradan sonra çıkacağız. Bay haftasına seri galibiyetlerle girmiş olduk. İyi hazırlanıp, dinlenip, tempolu bir maç çıkarmamız lazım.
Bu stad ve zemin gerçekten her takım için eziyet. Futbolun saha içi varyasyonlarını kısıtlayan bir mekan.
Önceki sezonlarda bu stadda bir çok maç oynadık ve bunu deneyimledik.
Bu nedenle bu maçı bize kazandıracak olan şey rakipten daha sert, daha hareketli ve daha motive şekilde maç içinde kalmak olacak.

Kazanırsak gerçekten büyük bir eşiği geçmiş olacağız. Sonrasında oynayacağımız 5 maçın 4'ü iç sahada olacak.
İç sahada peşpeşe Denizli ve Malatya maçlarına bu galibiyet sonrası çıkarsak; hem takımın hem de şehrin yakalayacağı havayı bir düşünün.
Takımda bunun farkında ve umarım sahaya yansıtacağız. (Hocanın Soner'in yerine bir tercih hazırlayacağı totemimi devam ettiriyorum :)

KocumVolkan

Şu saha işinde bi düzenleme yok mu ya? Yok ışık olacak yok tribün olacak diye uğraşacaklarına saha kalitesiyle ilgilensinler.

jean

Bu mac cok onemli alirsak sahamizda pespese Denizli Malatya maclari var cok isimize yarar bu macta alinacak bir galibiyet

celiluyanik

Biletler anında tükendi. Ankaradan maça gideceğim ancak misafir tarafı bittiği için nereden alacağım hakkında kararsızım. Misafir tarafının yanındaki kısımdan almayı düşünüyorum ancak orada da Keçiören bayrağı var hiç taraftar olmuyor. Maça bizden yoğun ilgi olacak. Misafir tarafından bulamayan arkadaşlar varsa nereden aldınız?

_SoN_

Bizim deplasman takım taraftarı misafir kısmında bilet bulamayınca normal bilet alıp bir şekilde içeride birleşiyor, sizde bu şekilde onlara katılabilirsiniz, artı biletler için yönetim talepte bulunmuş ve kabul edilmişti ama onunda yetmemesi çok normal.Siz bir şekilde bilet alın içerde çok taraftarımız olacaktır.

Stoper

Kazanırsak şampiyonluk havasına iyice gireriz.

Saldır Samsunspor!

celiluyanik

Alıntı yapılan: _SoN_ - 26 Kasım 2022, 11:25:11Bizim deplasman takım taraftarı misafir kısmında bilet bulamayınca normal bilet alıp bir şekilde içeride birleşiyor, sizde bu şekilde onlara katılabilirsiniz, artı biletler için yönetim talepte bulunmuş ve kabul edilmişti ama onunda yetmemesi çok normal.Siz bir şekilde bilet alın içerde çok taraftarımız olacaktır.

Samsunspor pasolig olduğu için maalesef ev sahibi tarafından bilet alamıyoruz. Samsunspor tarafında da zaten bilet kalmadı. Sanırım yapacak birşey yok

_SoN_

Alıntı yapılan: celiluyanik - 27 Kasım 2022, 05:12:17Samsunspor pasolig olduğu için maalesef ev sahibi tarafından bilet alamıyoruz. Samsunspor tarafında da zaten bilet kalmadı. Sanırım yapacak birşey yok

Diğer taraftan maç izlemek için farklı bir yol olmalı :) milleti zorla farklı yollara itiyorlar.

Raqua55

Kazanirsak efsane olur. Beraberlikde iyidir icerideki 2 macimizi alirsak isler rayina girerr

binikalamadım

eprianu

Bu kadar iyi oynadığımız ve çok kolay pozisyon ürettiğimiz maçta 2 hatta 3. golü bulmamız lazım.

binikalamadım

gol pozisyonları cömertçe harcandı...inşallah aramayız bunları.

Sadece Samsunspor

Keske 2yi bulsaydik ilk yari. Kecioren gereksiz gergin ve ustumuze oynuyorlar. Zeki nin pozisyonda allahtan hakem gaza gelip kart vermedi. Biraz sakin olmaliyiz. Bizle oynayan takimlar asiri kinleniyor bize. Bu kini eyup pendik gibi takimlara karsi goremiyoruz.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Kasım 2022, 12:25:16Keske 2yi bulsaydik ilk yari. Kecioren gereksiz gergin ve ustumuze oynuyorlar. Zeki nin pozisyonda allahtan hakem gaza gelip kart vermedi. Biraz sakin olmaliyiz. Bizle oynayan takimlar asiri kinleniyor bize. Bu kini eyup pendik gibi takimlara karsi goremiyoruz.

O birazda bizle ilgili. Son yillarda herkeze gider yapiyoruz. Cogu onemli maclarinin oncesinde sosyal medyada ortami geriyoruz.

Sadece Samsunspor

Taraftarimiz gole kadar cok iyidi. Golu attik sustular. Devam arkadaslar destege