Douglas Tanque

Başlatan _SoN_, 09 Ağustos 2022, 14:04:41

« önceki - sonraki »

Raqua55

Ne yaptin lan sen? 2'nci goldeki fuzen efsaneydi.

jean

Masaallah insaallah Boyle devam eder

binikalamadım

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 11 Eylül 2022, 18:06:20Tanque schön 😡

Bugün çok iyiydin deli oğlan. Her maç böyle defansı yıpratıcı oynarsa çok şey kazanırız 🙏🏻

eprianu

Kendisinde bizi futboldan soğutan Mehmet Yıldız etkisi var. Sırtı dönük oynuyor ve çok iyi top saklıyor. İnşallah performansı artarak devam eder.

55.hakan

Attığı uzaktan golde Murat Yıldırım ın Beşiktaş a attığı gol geldi aklıma.

Ekrem

Böyle gollerin hastasıyız. Kubilay ı izlemekten sırf bu sebeple keyif alıyordum. Öyle yerlerden vuruyorduki o gol ayrı bir haz veriyordu. Aynı şekilde devam eder umarım 🧿🧿

Raqua55

Istersen 90 gol at ama istiklal marsi okunurken oyle gulup saga sola oynayamazsin kesinlikle uyarilmali.

Raqua55

Para cezasi verilmeli. Zamaninda gokhana vermedik. Sonrasinda olanlari biliyoruz. Disiplini saglamak adina mutlaka ceza sart.

55.hakan

TFF'nin sitesinden baktığımda U16 maçlarında da cezalı görünüyor. 3 maç cezayı o maçlarda mı çektirdiler acaba.

muzaffer4

Alıntı yapılan: 55.hakan - 22 Ekim 2022, 11:00:41TFF'nin sitesinden baktığımda U16 maçlarında da cezalı görünüyor. 3 maç cezayı o maçlarda mı çektirdiler acaba.
Böyle bir yol olmadığını düşünüyorum. Aksi takdirde kırmızı kartın önemi, cezalandırma işlevi kalmaz.

Sadece Samsunspor

Tam bir brezilyali. Golcu. Taraftari costurmasinida biliyor. Golde araya ayagini sokup atmasi tam bir golculuk hareketi

eprianu

Golden sonraki sevinci, tribünlere koşması ve hırsı golden daha önemliydi. Devam böyle devam. 💪

Stoper

Süratli değil ama çok güçlü.
Bizi hedefe taşıyacak forvet.

eprianu

Erzurumspor maçında 2 hareketi çok hoşuma gitti. Birincisi, kalecinin penaltı noktasının bile gerisinden kullanması gereken topu ceza sahası çizgisine getirdiğinde topu alıp olması gereken yere koyması. İkincisi de Mustafa Yumlu'ya gereken dersi vermesi. Resmen "Ben buradayımi hayırdır" mesajı veriyor. Takibi sahiplenmiş, İnşallah sezon sonuna kadar böyle devam eder.