TFF 1.LİG 2022-2023 12.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Göztepe

Başlatan brigand, 31 Ekim 2022, 16:26:41

« önceki - sonraki »

brigand

06.11.2022 - Pazar
Saat: 16.00

Maç saatinde hava, parçalı bulutlu 18 derece görünüyor. Maç günü, saati ve hava, kalabalık olmak için en uygun şekilde.   

Takım tempo, oyun ve gidişat olarak çok heyecan yaratmasa da, alınan Pendik galibiyeti sonrası bir ivme yakalama şansımız var.
Göztepe, yeni sermayedarı sonrası, son iki hafta galip gelerek kendi adlarına morallendi. Onlar da daha özgüvenli geleceklerdir Samsun'a.
İlk devrenin son kısmına gelirken üst sıralarda kalmak adına önemli bir maç ve bence şampiyonluk yolundaki rakiplerimizden bir tanesi Göztepe. Bu yüzden alınacak galibiyet ligin sonu için çok değerli olacaktır.

Tanque'nin cezasını tamamlaması sonrası 11'de başlamasını ve yeni formasyonda Sagat'la beraber çift forvet oynamasını bekliyorum. Sol kanat bekte farklı bir tercih de olası diye düşünüyorum.

defansif orta saha

Aramızda 3 puan fark var. Eğer galip gelirsek fark 6'ya çıkaracağız ve sıralamadaki bir rakibimizi daha kendimizden uzak tutmuş olacağız. Psikolojik açıdan da çok kıymetli bir galibiyet olacak.

muzaffer4

Göztepe maç eksiğiyle beraber 3 puan gerimizde. Bu sene 2. Deplasman galibiyetimizi alıp iç sahada oynuyoruz. Üst üste galibiyet alma sorunumuz bu sene de devam ediyor.
Tanquenin cezası bitti hoca Ahmet Sağat ile oynatacak muhtemelen. Bunun dışında kadroda değişiklik beklemiyorum. Zaten hocanın da başka bir seçeneği yok gibi.
Deplasman tribününü dolduran her takımla aramız kötü olduğu gibi Göztepe tribünü ile aramız kötü. Pendik maçı sonrası tribünde hareketlilik olacaktır diye düşünüyorum.
Eğer yenersek havaya gireriz ama konu Samsunspor olunca umutlanmaya gerek yok.
Ben beraberlik alacağımızı düşünüyorum

jean

Bu tur maclari pek alamiyoruz galibiyet guzel olur yinede zor mac

Sadece Samsunspor

02 Kasım 2022, 16:22:01 #4 Son düzenlenme: 04 Kasım 2022, 12:08:31 Sadece Samsunspor
Göztepe yi 3 hafta üstüste tvde izledim. Gerçekten hiçbir şey yok takımda. Tamamen şansa oynuyorlar taktik falan yok. Duran topları seviyorlar ismail köybaşı geçen haftada attı frikikten. Normal sistemimizi uygulayarak oynarsak yener geçeriz.

Bu arada Tanque bu mactada yok. Kural degismis. Kupada olan kupada cekiliyor ligde olan ceza ligde cekiliyormus. Yani bu mactada yok.

Edit: Direkt kirmizi gordugu icin kupa macida sayiliyormus. Yani oynayacak.

brigand

Statüye tekrar baktığımızda, çift sarı kart veya 4 sarı kart uygulaması üzerinden gösterilen cezalar hariç, lig ve kupalar aynı statüde sayılıyor. Zaten mantık olarak da kupa maçında çekmeyecekse cezasını, o maçta oynaması gerekirdi. Yani sonuç olarak Göztepe maçı kadrosunda olacaktır Tanque.

emre

Bu maçtan sonra evimizde uzun zaman maç oynamayacağız. Kritik zamanda kritik bir maç. Galibiyetten başkası yalan. Umarım yine hüsran yaşamayız.

_SoN_

Yine beklentileri düşük tutmakta fayda var, diğer türlü çok gergin oluyorum, kafana göre SAMSUNSPOR.

Sadece Samsunspor

Yasin e neden bu kadar tepki var anlamadim. Geldi oynadi gitti. Gol ve asist katkilarida gayet iyidi. Giderkende bise olmadi. Gereksiz ortam germe adami hirslandiriyorsunuz

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Ali Ulgen acayip acildi nazar degmesin goller asistler o bicim. Ali Kaan da beklenmeyen anda bi vurus yapti ve cok klas gol atti. 2.yarinin ilk 10 15dksi yemeden bir gol daha atarsak maci aliriz

KocumVolkan

GurbetciFanatik

_SoN_

Yine yaslandık geriye, bu şekilde mümkün değil galip bitiremeyiz.

GurbetciFanatik

Yani varya bu da kaciyor ya
Diyecek bir şey bulamiyorum 😡😡😡😡