Gaetan Laura

Başlatan _SoN_, 10 Haziran 2022, 19:21:00

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

nerde salla baş al maaş, hırssız, gamsız adam varsa bulup getiriyoruz. son dakika- son pozisyon,  adam yırtar kendini be terbiyezsiz karaboğa!!!! 2 ye bir kalmışız. arkadaşına son vuruşluk pozisyona kadar topu sürüklüyip pas vereceğine neredeyse alır almaz taa orta sahada verdi topu al ne .ok yersen ye der gibi...

benhuru izledikce kahroldum. tüm transferleri verip sadece benhuru al deseler düşünmeden kabul ederdim...

eprianu

Adam aleni bir şekilde oynamak istemiyorum diyor. Son beş yıldır yerli yabancı bir sürü futbolcu bize aynı senaryoyu yaşattı. Artık futbolculara kızmıyorum. Başka sorunlar var.

muzaffer4

Ayağına top geliyor topu alıp koşmaktan aciz bacak arasından geriye bırakıyor. İleride baskı kurmaya mecali yok dünkü maçta futbolu kafasında bitirmiş 35'lik gibi oynadı.

55.hakan

Biraz kafasını kaldırsa asist de yapacak da kafa sürekli yerde.

Sadece Samsunspor

Lan sen basa belamasin armut. Ben hoca olcam seni tokat manyagi yaparim. Bencil herif.

55.hakan

Bu arada bu ligde geçemeyeceği adam yok pas verme özelliği yok adamda istese de veremiyor.

jean

Iki kere maci bitirebilirdik son pasi veremedi bir turlu

Raqua55

Ekigho havasi var bir sekilde gol atiyor bir sekilde Adamda geciyor ama insanida bir o kadar kanser ediyor. Bence baska bir motivasyon kaybi var bu arkadasin. Ustune dusersek is yaptirabiliriz. Cok rahat Adam geciyor.

eprianu

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Kafası sahada değil. "Bize gelene bir şey oluyor hastalığı" kendisini de etkilemiş.

55.hakan

Bu adam kesinlike kola harcanmamalı biz bırakırsak anında kaparlar bu adamı. Biraz eğitimle çok faydalanırız kendisinden.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: 55.hakan - 10 Kasım 2022, 10:25:32Bu adam kesinlike kola harcanmamalı biz bırakırsak anında kaparlar bu adamı. Biraz eğitimle çok faydalanırız kendisinden.

Dümdüz kötü topçu hocam... Oyun zekası 0. Bu saatten sonra futbol öğretmekle mi uğraşacağız.

Diğer takımlarda ne yapıyorsa yapsın devre arası gönderilmeli.

KocumVolkan

denizli maçı hadi neyse.. skor yüzünden dedim.
Ama malatya maçında yaptığı bencillikler çok pahalı mal oldu. Pas atması konusunda uyarılmalı

Sadece Samsunspor

Attigimiz 2.goldeki payi cok buyuk. Inat etti dustu kalkti cihan a verdi. Bencilligini yenmesi acisindan onemliydi. Devreye 9 gol ile girdi.

emre

Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama bugün iyiydi. Takıma göre çok iyiydi. Maçın adamı.

55.hakan

Bugün 2 golde katkısı var. Üstüne bir de iptal olan golde O'na yapılan faul sonrası gol iptal oldu. Eksikleri var ama takımın en önemli oyuncularından şu anda.